Yüzlerce firmaya Büro Memuru alınacak: İŞKUR'dan alımlar başladı

10 Nisan 2021 - 12:55

Yüzlerce firmaya Büro Memuru alınacak: İŞKUR'dan alımlar başladı

Yüzlerce firmaya Büro Memuru alınacak: İŞKUR'dan alımlar başladı
Son Güncelleme :

03 Ekim 2020 - 17:54

İŞKUR iş ilanları üzerinden ofisler, kargo şirketlerinde, avukatlık veya hukuk bürolarında, sigorta şirketlerinde veya çeşitli özel şirketlerde çalışacak büro memuru alımı başlamış durumda. Tamamı özel firmalara yapılan bu alımlarda lise, ön lisans veya lisans mezunu adaylar için çeşitli ilanlar bulunuyor. Alımlarda başvuru tarihleri, şartlar ve başvuru yöntemi ilanlara göre değişiyor. Büro memuru ilanları Ekim 2020 için geldi.

NASIL BAŞVURULUR?

Pek çok ilan irtibat numaralıdır. Verdiğimiz numaraları mümkünse sadece hafta içi, mesai saatlerinde arayarak ön görüşme yapabilir, randevu isteyebilirsiniz. Numaralar İŞKUR'dan alınmadır. İlan sahibi alım yaptığını beyan eder veya numara yanlış çıkarsa sorumluluk İŞKUR'dadır.

Bazı ilanlar maile, bazı ilanlar adrese başvuru istiyor. Bazı ilanlar İŞKUR başvuru istemektedir. Tüm ilanlara dait detaylar ilanın hemen altında verilmiştir.

DAHA ÇOK İŞ İLANINA ULAŞMAK VE İLANLAR İLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLA-TAKİP ET

GÜNCEL BÜRO MEMURU İLANLARI

Afyon İlanları

Afyon Merkez Emlak Sigorta: Emlak ve sigorta işi yapan firmamızda çalışmak üzere BÜRO MEMURU alınacaktır. İletişimi iyi, diksiyonu düzgün, en az lise mezunu, kadın aranıyor. Son başvuru 14 Ekim.
İrtibat: 05335182976

Afyon Merkez Emre Çınar Hukuk Bürosu: Adliyeden emekli veya ayrılmış, İnsan ilişkilerinde başarılı, mesai saatlerine uyumlu, Afyonkarahisar merkezde ikamet eden ve ulaşım sorunu olmayan, Hukuk Bürosunda daha önce çalışmış, Adalet Lisesi, Adalet Yüksekokulu, Hukuk Fakültesi'nden mezun personel aranıyor. Son başvuru 1 Kasım
İrtibat: 02722161640

Aksaray İlanları

Aksaray Merkez Arçelik Yetkili Servisi: En az lise mezunu bayan büro memuru aranıyor. Son başvuru 14 Ekim.
İrtibat: 05525335950

Amasya İlanları

Amasya Merkez Minelli ev yemekleri: Büro işlerinden anlayan ve satış yapabilecek, 25-45 yaş arası, en az lise mezunu bayan büro memuru aranıyor. Son başvuru 24 Ekim.
İrtibat: 05541540455

Ankara İlanları

Ankara Çankaya Anatolian Grup: Cevizlidere Lokasyonlu Genel Merkez ofisimiz ve Yenimahalle’de bulunan Fabrika yerleşkemiz arasında gerekli koordinasyonun sağlanması, personel yönetimi ve satın alma konularında görevler üstlenecektir. 28-45 Yaş aralığındaki Erkek adaylar değerlendirilmeye alınacaktır. İlgili Personelin aşağıda listelenen niteliklere sahip olması beklenir; İş takibi ve zaman yönetimi konusunda disiplinli olma Zamanı verimli kullanabilme ve sonuç odaklı olma Personel yönetimi konusunda tecrübeye sahip olma Şirketimiz genel merkezinde personel ve iş planlamasını yönetebilme Şirketimiz ihtiyaçları dahilinde satın alma süreçlerini yönetebilecek tecrübeye sahip olma Temel MS Office programlarını ve ofis cihazlarını iyi düzeyde kullanabilme Şirket iş yönetim sistemi yazılımını kullanıp yönetebilme Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş Kişisel ve mesleki gelişime açık olma, Takım çalışmasına yatkın Tercihen lisans mezunu Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilme Aktif olarak araç kullanabilme Yabancı iş ortaklarımız ile iletişim sağlayabilecek seviyede İngilizce dilini kullanabilme şartları var. Son başvuru 31 Ekim.
İrtibat: 08503030903

Ankara Ümitköy Albatros Özel Eğitim: Üniversitelerin bilgisayar, muhasebe veya ilgili bölümlerinden mezun, - MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, - Tercihen ön muhasebe konusunda tecrübeli, - Kurum kültürünü önemseyen, uyumlu, - Analitik düşünebilen, dikkatli ve detaylara önem veren, - İnsan ilişkilerinde başarılı, gelişime açık, üretmeyi seven, - İletişim gücü ve temsil yeteneği yüksek, - Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, - Hafta sonu çalışabilecek, Ankara'da ikamet eden, Son bir ay içerisinde SGK primi bulunmayan Büro Personeli alınacaktır. Son başvuru 9 Ekim.
Başvuru için umitkoy@albatrosozelegitim.com adresine CV atınız.

Ankara Yenimahalle Yeni HR Otomotiv: Gelen müşteriyi karşılama  biriminde   görevlendirilmek üzere ehliyeti olan bilgisayar kullanmayı bilen bayan eleman aranmaktadır. En az lise mezunu. Son başvuru 7 Ekim.
İrtibat: 05306932013

Ankara Siteler Özyazıcı Kardeşler: 25-35 yaş arası, kadın, evrak getir götür yapacak, bilgisayar bilgisi olan büro memuru aranıyor. Son başvuru 13 Ekim.
Başvuru için önce BURAYA tıklayıp işkur başvurusu yapın ardından 05326440120 numaralı telefonu arayın.

Ankara Ostim Ankara Bilgisayar: Ankara Bilgisayar bünyesinde Ön muhasebe ve teklif hazırlayacak, bilgisayar bilgisi olan bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. İşyerimiz ostim işyerlerindedir. tek araçla gelecek kişiler tercih sebebidir. Görüşme için randevu alınız. Son başvuru 20 Ekim.
İrtibat: 0532 625 80 95

Ankara Ostim Teknoyaman Makine: İyi derece İngilizce ve bilgisayar bilen, yurt dışı evrakları düzenleyecek, bayan, en az lise mezunu, yakın bölgede ikamet eden, en az lise mezunu çalışma arkadaşları aranıyor. Son başvuru 21 Ekim.
İrtibat: 05066609581

Ankara Akyurt A101: Lise veya Üniversite mezunu, Muhasebe bölümünde kariyer yapmak isteyen, Erkek Adaylar için Askerliğinin yapmış olması, Muhasebe Mezunu adayların, şirketimizde kariyer yapmayı hedefleyen Takım arkadaşları arıyoruz. Adayların Akyurt Mamak Altındağ Keçiören Siteler ve Pursaklar’da ikamet etmesi gerekmektedir. Son başvuru 21 Aralık.
Başvuru için tuncay.gencay@a101.com.tr adresine CV gönderiniz.

Aydın İlanları

Aydın Efeler Alican Sümer: Apartman yönetimi üzerine faaliyet gösteren işyerinde  en az önlisans mezunu  insan ilişkilieri iyi  iletişimi güçlü  bayan Büro personeli alınacaktır. alınacak kişi  gerektiğinde sahaya çıkacak yönetimi alınan site apartmanlaa gidecek , banka ve ilgili kurumlara gidecek. Son başvuru 30 Ekim.
İrtibat: 05544239864

Aydın Nazilli Serkan Efe: İletişimi kuvvetli, Pazarlama yeteneği olan, office programlarına hakim bay veya bayan personel alınacaktır. Lisans mezunu isteniyor. Son başvuru 31 Ekim.
İrtibat: 02563135463

Bursa İlanları

Bursa İnegöl Vivense Teknoloji: En az ilköğretim mezunu, kadın-erkek, 3 yıl mobilya sektöründe deneyimli, esnek çalışmaya uyumlu, dikkatli, tertipli, çözüm üretebilen, analitik düşünebilen, erkek adaylar için askerlik yapmış. Son başvuru 13 Ekim.
Başvuru için Orhaniye Mah, İbrahim Şenbel Sok, No:5 İnegöl adresine gidiniz.

Bursa Osmangazi Turkuaz Tekstil: En az lise mezunu, Aktif araç kullanabilen (SRC 2 ve SRC 4 ehliyeti olan), Daha önce benzer pozisyonda 2 yıl tecrübeli, vardiyalı çalışabilecek, erkek, en az lise mezunu, 35 yaşından küçük personel aranıyor. Son başvuru 14 Ekim.
İrtibat: 02242613110

Bursa Nilüfer Uysak Otomotiv: En az ilköğretim mezunu, kadın,  Gelen misafirlerin karşılanması çay, kahve servisinin yapılması. - Ofis genel temizliğinin yapılması. - Gelen aramaların cevaplanması, ilgili birimlere yönlendirilmesi işlemlerini yürütebilecek adaylar başvuru yapabilir. Son başvuru 31 Ekim.
Başvuru için info@uysak.com.tr adresine CV atınız.

Çorum İlanları

Çorum Merkez Onur Aybaş: En az lise mezunu, 22-40 yaş arası kadın büro memuru aranıyor. Son başvuru 31 Ekim.
İrtibat: 05322680205

Düzce İlanları

Düzce Merkez Can Otomotiv: En az lise mezunu kadın erkek büro personeli aranıyor. Son başvuru 20 Ekim.
Başvuru sadece İŞKUR'dan... TIKLAYINIZ

Edirne İlanları

Edirne Merkez Refiye Çekinmez: En az lise mezunu, kadın, iyi derece bilgisayar kullanabilen personel aranıyor. Son başvuru 16 Ekim.
İrtibat: 0 532 267 98 09

Elazığ İlanları

Elazığ Merkez Türkiye İsrafı Önleme Vakfı: En az önlisans mezunu, iyi derece İngilizce bilen, pazarlama kabiliyeti yüksek, kadın büro memuru aranıyor. Son başvuru 28 Ekim.
İrtibat: 05497418903

Erzincan İlanları

Erzincan Merkez Bakırcıoğulları Elektrik Makine: En az lise mezunu, 25-35 yaş arası, erkek, askerlik yapmış, MS Office programlarını iyi bilen büro memuru alınacak. 15 Ekim son başvuru.
Başvuru için Karaağaç Mahallesi, Sümerbank Caddesi, No:18/4 Erzincan Merkez adresine gidiniz.

Erzurum İlanları

Erzurum Yakutiye MNG Kargo: Kargo takip işlerini yapacak, bayan, bilgisayar ve office programlarını iyi bilen, en az lise mezunu büro memuru aranıyor. Son başvuru 6 Ekim.
Başvuru için CV ile Muratpaşa Mah, Yenikapı Cad, No:74 A (MNG Kargo Yoncalık Şubesi) adresine bizzat gidiniz.

Eskişehir İlanları

Eskişehir Merkez Ayraf Tel Ürünleri: Ön büromuzda çalışacak, Windows programlarına hakim (word, excell vb), Askerliğini yapmış, Teknik  lise mezunu ve  teknik resim okuyabilen, teknik bilgi ve malzeme bilgisine hakim bay personel alınacaktır. Son başvuru 8 Ekim.
Başvuru için bhorozoglu@ayraf.com adresine CV atınız.

Eskişehir Merkez Ada Marmara Oto Ekspertiz: Oto ekspertiz firmamızda yetiştirilmek üzere temel ön muhasebe ve pazarlama bilgisine sahip kadın çalışma arkadaşları aranmaktadır. Başvuru yapacak kişilerin en az B sınıfı ehliyeti olup aktif bir şekilde araç kullanmaları gerekmektedir. En az lise mezunu isteniyor. Son başvuru 30 Ekim.
Başvuru için marmaraotoekspertiz@gmail.com adresine CV atınız.

Gaziantep İlanları

Gaziantep Nizip Özgür Çelik Ofis: Firmamızın Nizip Organize sanayi bölgesinde faliyet gösteren firmasında istihdam edilmek üzere, Diksiyonu düzgün Bayan yönetici asistanı alınacaktır. En az lise mezunu isteniyor. Son başvuru 8 Ekim.
İrtibat: 03425130016

Hatay İlanları

Hatay İskenderun Nilgün Durgun (Avukat): Avukat Nilgün Durgun'un yanında çalışacak, İletişimi kuvvetli, iyi bilgisayar kullanabilen,  ikna kabiliyeti olan kadın büro memuru alınacaktır. kişinin şehir içinde ikamet etmesi gerekmektedir. Son başvuru 31 Ekim.
İrtibat: 03266173888

Isparta İlanları

Isparta Merkez Ramazan Çoban: Büro işleri yapacak, müşteri karşılayacak, fatura takibi yapacak, 25-35 yaş arası en az lise mezunu kadın büro memuru aranıyor. Son başvuru 22 Ekim.
İrtibat: 05337036363

İstanbul İlanları

İstanbul Sancaktepe Özel Ödül Sürücü Kursu: Bilgisayar bilen, en az lise mezunu kadın büro memuru aranıyor. Son başvuru 4 Ekim.
İrtibat: 05069930506

İstanbul Sarıyer Bopro Otomotiv: MS office bilen, muhasebe bilen, e-ticarette deneyimli, stok takibi yapabilen, b sınıfı ehliyet sahibi, en az lise mezunu erkek personel aranıyor. Son başvuru 31 Ekim.
İrtibat: 05426337906

İstanbul Kadıköy Efes Varlık Yönetim: Efes Varlık Yönetim,  tahsili gecikmiş alacakları banka ve diğer finansal kuruluşlardan devir alarak, borç sahibi müşterilerine çözüm odaklı hizmet sunarak, ödeme kolaylığı sağlayan bir varlık yönetim şirketidir. Şirketimizde değerlendirmek üzere  ; Hukuksal işlemlerin iç  -  dış süreç ve evrak takibini yapabilecek,  ofis içinde görev alacak ''İcra Takip Memuru'' aranmaktadır. Aranan Nitelikler:  Tercihen Adalet Meslek Yüksek Okulu Mezunu, İcra takibi alınında minimum 2 yıl deneyimli, UYAP ve Ms Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş ve sorumluluk sahibi, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adayların başvuruları dikkate alınacaktır. Son başvuru 10 Ekim.
Başvuru için insankaynaklari@efesvarlik.com.tr adresine CV gönderiniz.

İstanbul Tuzla-Tuzla Güvenlik Sistemleri: Ofis işleri ile ilgilecenek, Ofis temizliği çay servisi yapacak, ön muhasebe de bilgisi olan bayan 25-45 yaş arasında personel alınacaktır. Son başvuru 20 Ekim.
İrtibat: 05323114532

İstanbul Ümraniye Beyaz Ev Özel Eğitim-Danışmanlık: Halkla ilişkiler, rehabilitasyon merkezi REM raporu ve hastane raporu çıkarma konularında yetiştirilmek üzere ehliyet ve SRC belgesi olan, en az lise mezunu, kadın erkek personel aranıyor. Son başvuru 21 Ekim.
İrtibat: 05051206940

İstanbul Fatih Pelin Giydiren Çakmak: Takı ve aksesuar satışı yaptığımız Halkalı Küçük çekmecedeki deki ofisimizde, tercihen pazaryeri e-ticaret satış tecrübesi olan, MS Office yazılımları bilen, online satışlarımızın hazırlanması, kargolama ve iade takibini yapabilecek genç çalışkan dinamik 20-30 yaş aralığında ekip arkadaşları arıyoruz. Son başvuru 29 Ekim.
İrtibat: 05052223422

İstanbul Samandıra MNG Kargo: Ofiste fatura kesme, müşterilerle ilgilenme Bilgisayar kullanabilecek personel, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, en az lise mezunu, erkek büro memuru aranıyor. Son başvuru 29 Ekim.
İrtibat: 05322337544

İstanbul Maltepe Oto Erbaylar: Firmamızın girişinde müşteri ve misafir karşılayarak ve doğru yere yönlendirilmesini sağlamak. Ofis kargolarının kabulunu ve gönderisini takip etmek. Siparişini kendi teslim alacak müşterilerin siparişlerini takip etmek hızlı bir şekilde organizesini yapmak ve zamanında sevke hazır hale gelmesini sağlamak işlerini yapacak. En az ilköğretim mezunu, 1 yıl deneyimli, güler yüzlü, insan ilişkileri iyi, erkek büro memuru aranıyor. Son başvuru 29 Ekim.
İrtibat: 02166612290

İstanbul Sultangazi HMA Tekstil: - Personel özlük işlemlerini gerçekleştirebilecek - Personel Maaşlarını hesaplayabilecek - En az lise mevzunu - Ofis programlarını kullanabilen - Erkek adaylar için ehliyeti olan  personel alınacaktır. Son başvuru 29 Ekim.
İrtibat: 02122941052

İzmir İlanları

İzmir Karabağlar EOS tesis yönetimi: Site yönetim işlerinde çalışacak, en az lise mezunu, kadın-erkek, 18-40 yaş arası personel aranıyor. Son başvuru 30 Ekim.
İrtibat: 02322320232

İzmir Torbalı Tire Deka İnşaat: B sınıfı ehliyeti, tercihen Office programlarını bilen, en az lise mezunu, 20-36 yaş arası kadın personel aranıyor. Son başvuru 3 Ekim.
İrtibat: 02322576912

İzmir Bornova Yılmaz Çapar: En az ilköğretim mezunu, kadın-erkek, sosyal medyayı iyi kullanabilen, bilgisayar kullanımı iyi olan büro memuru aranıyor. Son başvuru 3 Ekim.
İrtibat: 02324364716

İzmir Menemen Endo Yapı: Bilgisayar konusunda bilgili ,Ms Office programlarını kullanabilen,tercihen Koyundere ve Kent-2 de ikametgah eden ,panjur sistemleri üreten firmamızın  ofisi için kadın personel istihdam edilecektir. Son başvuru 3 Ekim.
Başvuru için muhasebe@endoyapi.com adresine CV atınız.

İzmir Aliağa Delfin Arşiv: Kurumsal Firmalara fiziksel Arşivleme, dijital arşivleme projelerimiz ile servis büro hizmeti veren Şirketimizin, İZMİR ALİAĞA’ da başlayacak olan ve minimum 3-6 ay sürecek Dijital Arşivleme projemizde, “Operasyon personeli” olarak çalışmak isteyen, Aranan Özellikler * İzmir-Aliağa’da ikamet eden,
* En az lise, tercihen ön lisans-lisans mezunu, * Tercihen araç kullanabilen, * Tercihen Ms Office programlarını bilen ve hızlı klavye kullanabilen,, * Pratik, dikkatli ve disiplinli çalışabilecek, * Mesai saatlerine özen gösteren, * Sigara kullanmayan, personel aranıyor. Son başvuru 6 Ekim.
Başvuru için ik@delfin.com.tr adresine CV atınız.

İzmir Gaziemir Analiz Filo Yönetimi: Firmamıza operasyon personeli olarak araç teslim etme, teslim alma , müşteri ilişkileri ve ofis evrak işleri yapacak personel alınacaktır. Yemek şirketimize ait yol ücreti vermiyoruz mesai saatlerimiz sabah 8:30 akşam 18.00 cumartesi 16.00 pazar tatil... Son başvuru 15 Ekim.
İrtibat: 0232 251 38 28

Karaman İlanları

Karaman Merkez MNG Kargo: Bilgisayar bilen, kadın-erkek, erkekler için B sınıfı ehliyetli, en az lise mezunu büro memuru aranıyor. Son başvuru 10 Ekim.
İrtibat: 05465110141

Karaman Merkez Semet Ambalaj: Üniversitelerin en az Ön Lisans bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, Matematiksel işlem kabiliyeti yüksek olan, Takip ve sonuçlandırma yeteneği gelişmiş, Detaylara önem veren, İnsan ilişkilerinde sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, 20-35 yaş aralığında, Bay veya Bayan, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış olan, Deneyimli veya deneyimsiz Çalışma arkadaşları alınacaktır. Son başvuru 16 Ekim.
İrtibat: 03382241050 (randevu ve adres alınız)

Kayseri İlanları

Kayseri Melikgazi Sefes Turizm Havacılık: En az lise mezun, erkek, depodaki maddelerin giriş-çıkış takibi yapacak, depo düzeninden sorumlu olacak personel aranıyor. Son başvuru 13 Ekim.
Başvuru için bizzat Oymaağaç Mahallesi, 5083. Sokak, No:3 Melikgazi

Kırklareli İlanları

Kırklareli Lüleburgaz Damak Sepsüt Hayvancılık: Hayvan Çiftliğinin idari kısmında çalıştırılmak üzere Bilgisar bilgisi olan 20-35 yaş arasında Bayan personel alınacaktır. Son başvuru 22 Ekim.
İrtibat: 05412280683

Kırşehir İlanları

Kırşehir Merkez Granittaş Granit: En az ön lisans mezunu, B sınıfı ehliyetli, erkek büro memuru aranıyor. Son başvuru 23 Ekim.
İrtibat: 0542 679 92 40

Kocaeli İlanları

Kocaeli Başiskele Çobanpen: Firmamızda  satınalma ve depo sorumlusu olarak görevlendirilecek tercihen üniversite mezunu bayan personel alımı yapacaktır. Son başvuru 6 Ekim.
Başvuru için önce BURAYA tıklayıp İŞKUR başvurusu yapın. Ardından 05076689956 numaralı telefonu arayın.

Kocaeli Gebze Karbel Kablo: En az lise mezunu, (lisans mezunu olmasına gerek yok önlisans da olur) iletişimi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, 2 vardiya şeklinde çalışacak, askerlik problemi olmayan, bilgisayar bilgisi olan, Yaş aralığı 28-35 arası, İdari işler ve ik tarafında tecrübesi olan büro memuru aranıyor. Son başvuru 7 Ekim.
İrtibat: 02627591262

Kocaeli Çayırova MB Eurofresh Gıda:  Müşterilerle günlük olarak iletişime geçerek sipariş miktarlarını alıp sisteme işlemek. Gelen siparişlerin sayısına göre etiketlerini çıkarmak. Aldığı siparişleri üretime bildirmek. Sipariş kayıtlarını ilgili birimlere rapor etmek. İyi derecede bilgisayar kullanılması (word, excell vb.). Son başvuru 23 Ekim.
İrtibat: 02627445021

Konya ilanları

Konya Selçuklu MNG Kargo:  En az lise mezunu tercihen ön lisan ve lisans mezunu ,  Takım çalışmasına yatkın,  İletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı,  İş takibi konusunda başarılı,  Dinamik çalışma ortamlarında hızlı  İyi derecede MS Excel bilgisine sahip. Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olmak 35 yaşını aşmamış olmak   Erkek adaylarda ehliyetinin olması ve aktif araç kullanabilmesi. Son başvuru 14 Ekim.
Başvuruların: MNG KARGO KONYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ADRES:Fevzi çakmak mah-Büsan organize sanayi bölgesi-10641 sk No:53/55 Karatay Konya ) sabah saat:9:00-17:00 saatleri arası İnsan Kaynakları Departmanına şahsen yapılması gerekmektedir. İrtibat Tel:03322364071 insan kaynakları dahili:6907-6908

Konya Selçuklu Ekol Lojistik: En az ön lisans mezunu, erkek, Sevkiyat yapılmadan önce araçların temininde yardımcı olmak, işlemleri tamamlanmış araçların sevk bilgilerini,kaşelerini,tarihlerini kontrol etmek.Şoför ile iletişimde olup ürün sevkiyatı gerçekleştirilene kadar takibinde yardımcı olabilecek, Şirket ile müşteri arasındaki bilgi akışını sağlanması. Depo stoğun sistemsel hareketlerini ve değişikliklerinin yapılması, Mal giriş ve çıkışların sağlıklı bir şekilde yapılıp yapılmadığını kontrol edilmesini sağlayacak ekip arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır. Son başvuru 23 Kasım.
İrtibat: 05065644426

Konya Meram Zirve Sürücü Kursu: Üniversite mezunu, 22-30 yaş arası, kadın, bilgisayar bilen, yeni programlar öğrenmeye açık büro memuru aranıyor. Son başvuru 22 Ekim.
İrtibat: 05327246765

Malatya İlanları

Malatya Battalgazi Aras Kargo: En az lise mezunu, tercihen deneyimli, bilgisayar kullanabilen, bayan, 20-30 yaş arası büro memuru aranıyor. Son başvuru 8 Ekim.
Başvuru için BURAYA tıklayıp İŞKUR başvurusu yapın.

Manisa İlanları

Manisa Şehzadeler Akademik Yalıtım: Mantolama,izolasyon,iç dekorasyon,yalıtım üzerine faaliyet gösteren firmada Sosyal medya uzmanlığı, bilişim alanında çalıştırılmak üzere, Sosyal medyaları yönetecek , PowerPoint sunumu hazırlayabilecek , Video ve fotoğraf edit bilgisayar programlarını kullanabilen ofis çizim programlarında çizim yapabilecek İnternet sitelerini yönetebilecek en az lise mezunu bay/bayan eleman alınacaktır. Son başvuru 23 Ekim.
İrtibat: 02364449135

Manisa Şehzadeler Manisa Kariyer Akademi: Manisa Kariyer Akademide çalıştırılmak üzere; ön büro personelliği yapabilecek, 22 / 35 yaşları arasında eleman alınacaktır. Şartlar ve detaylar yüzyüze görüşülecektir Gelirken Özgeçmiş getirilmesi gerekmektedir. Son başvuru 9 Ekim.
İrtibat: 05526442885 (randevu ve adres alınız)

Manisa Turgutlu Özel Turgutlu Sürücü Kursu: En az lise, tercihen üniversite mezunu, erkek büro memuru aranıyor. Son başvuru 30 Ekim.
İrtibat. 05058868390

Mersin İlanları

Mersin Tarsus Gökhan Sürücü Kursu: En az lise mezunu, bilgisayar bilen, prezentabl, bay-bayan büro memuru alımı yapılacak. Son başvuru 7 Ekim.
İrtibat: 03246243434

Mersin Toroslar DES Pazarlama: Damacana ve pet su satışı ile ilgili telefon ile sipariş almak ve destek vermek Ön muhasebe evrak işleri yapacak. Deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Bayan 22-30 yaş arası, En az Lise mezunu, Ön muhasebe bilgisi olan personel aranıyor. Son başvuru 14 Ekim.
Başvuru için selda.karaman@hotmail.com adresine CV atınız.

Mersin Silifke Çetinler Lojistik: En az lise mezunu, -Bilgisayar kullanabilen, microsoft office programlarına hakim, -Tercihen yedek parça satışı yapan işyerlerinde çalışmış, -Stok takibi konusunda 3 yıl tecrübeli, -Askerlik hizmetini yapmış -Silifke ve çevresinde ikamet eden ya da edebilecek olan personel aranıyor. Son başvuru 30 Ekim.
İrtibat: 05304140829

Muğla İlanları

Muğla Merkez Enta Mermer: Kuruma icra memuru aranıyor. Deneyimli, en az lise mezunu, kadın-erkek isteniyor. Son başvuru 12 Ekim.
İrtibat: 05543945297

Ordu İlanları

Ordu Altınordu Seha Dağıtım: En az lise mezunu, dağıtım yapabilecek, bilgisayar bilen, kadın personel aranıyor. Son başvuru 29 Ekim.
İrtibat: 05414583652

Rize İlanları

Rize Pazar Rize-Artvin Havaalanı İnşaatı: En az lise mezunu, 29 yaşını aşmamış, erkek büro memuru aranıyor. Son başvuru 10 Ekim.
İrtibat: 0 546 946 99 60

Sakarya İlanları

Sakarya Serdivan Gazibey Baklava: -B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, -Bilgisayar bilgisi olup aktif kullanabilen, satın alma, depo stok kontrolleri ürün giriş çıkışları ürün kontrolleri takibi yönetimi vb. işleri yapmış yapabilecek seviyede, -Askerlik görevini tamamlamış tercihen 30 yaşını aşmamış çalışma arkadaşları alınacaktır. Son başvuru 7 Ekim.
Başvuru için Çark Caddesi, No:234, Asem Mobilyacılar Karşısı Serdivan adresine gidiniz.

Samsun İlanları

Samsun Merkez Çelebi Tekstil: E ticareti yönetecek, bu konuda bilgi ve donanım sahibi, kadın-erkek personel aranıyor. Son başvuru 15 Ekim.
İrtibat: 05432848201

Samsun İlkadım Özel Samsun Psikoteknik: Lisans mezunu, büro işleri ve sekretaryada çalışacak, iletişimi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, sigara kullanmayan, 25-35 yaş arası, kadın büro memuru aranıyor. Son başvuru 23 Ekim.
İrtibat: 03624314010

Sivas İlanları

Sivas Merkez MNG Kargo: En az lise, tercihen ön lisans veya lisans mezunu,  Takım çalışmasına yatkın, • İletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı,  • İş takibi konusunda başarılı,  • Dinamik çalışma ortamlarında hızlı, • İyi derecede MS Excel bilgisine sahip, • Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olmak. • 35 yaşını aşmamış olmak, • Erkek adaylarda ehliyetinin olması ve aktif araç kullanabilmesi şartlarını karşılayan kadın-erkek personel aranıyor. Son başvuru 27 Eylül.
Başvuru için bizzat MNG KARGO GÖKMEDRESE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE  (ADRES:SULARBAŞI MAH. İMAMHATİP SK. DOĞAN APT. ALTI NO:10  ET BALIK KURUMU YANI  MERKEZ/SİVAS   )  12:00 -17:00 saatleri arasında gidiniz.

Tekirdağ İlanları

Tekirdağ Çorlu Tover Grup Sosyal Hizmet: En az önlisans mezunu, tecrübeli, kadın, bilgisayar bilen, ofis deneyimi olan personel aranıyor. Son başvuru 23 Ekim.
İrtibat. 02826500128

Tekirdağ Ergene Ertan Çimento: Erkek, askerlik yapmış, 22-40 yaş arası, en az lise mezunu büro memuru aranıyor. Son başvuru 27 Ekim.
Başvuru için muhasebe@ertancimento.com.tr adresine CV atınız.

Trabzon İlanları

Trabzon Ortahisar Soner Sevimli Hukuk Bürosu: Dosya takibi yapacak, askerlik engeli olmayan, en az lise mezunu erkek büro memuru aranıyor. Son başvuru 27 Ekim.
İrtibat: 04622238899 (randevu ve adres alınız)

Uşak İlanları

Uşak Merkez UPS Kargo: En az lise mezunu, tercihen kargo şirketi tecrübeli, kadın büro memuru aranıyor. Son başvuru 8 Ekim.
Başvuru için Atatürk Mah, Köşk Sokak, No:4 Uşak Merkez adresine gidiniz.