Üniversitelere ilköğretim mezunu eleman alınacak | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

27 Eylül 2020 - 17:26

Üniversitelere ilköğretim mezunu eleman alınacak

Üniversitelere ilköğretim mezunu eleman alınacak
Son Güncelleme :

09 Mayıs 2019 - 13:39

618 görüntülenme

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre kamu ve özel üniversitelere güvenlik görevlisi, Büro memuru, beden işçisi, temizlik görevlisi gibi pek çok farklı pozisyonda alımlar yapılacak. Türkiye’nin istihdam hamlesinin öncü kuruluşu olan Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sistemi üzerinden yayınlanan ilanlarda başvuru şartları da belirlendi. İşte Üniversite ilköğretim mezunu eleman alımı detayları

Alımlar Adana, Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa ve Antalya’daki üniversitelerde mevcut durumda. Kimi ilanların başvuru süresi 1 gün içinde dolacak iken, kimi ilanlar 20 gün daha açık durumda.

Alımlarda genelde ilköğretim mezunu olma şartı aranıyor. Bazı alımlarda önlisans şartı da mevcut. Alımlarda herhangi bir KPSS şartı bulunmuyor.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Başvuru yapabilmek için öncelikle İŞKUR iş arayan üye kaydınız olmalı. Eğer yoksa ve e-devlet şifreniz varsa İŞKUR sistemi üzerinden hızlıca yapabilirsiniz.

İŞKUR iş arayan girişi yaptıktan sonra size uygun iş ilanını seçerek başvuru şartlarına bakabilir, ardından başvuru yapabilirsiniz.

İŞKUR ÜNİVERSİTE İLKÖĞRETİM MEZUNU ELEMAN ALIMI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Alım yapılacak üniversiteler ve işler şu şekilde;