Ulaşım sektörüne host/hostes ve bilet satış görevlisi aranıyor: Güncel seyahat personel alımları | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

30 Kasım 2020 - 22:56

Ulaşım sektörüne host/hostes ve bilet satış görevlisi aranıyor: Güncel seyahat personel alımları

Ulaşım sektörüne host/hostes ve bilet satış görevlisi aranıyor: Güncel seyahat personel alımları
Son Güncelleme :

26 Ekim 2020 - 11:00

119 görüntülenme

Türkiye’de faaliyet gösteren şehir içi veye şehirlerarası otobüs firmalarında çalışacak host ve hostesler alınacak. Gerek şehir içi taşımada, gerek şehirlerarası taşımada faaliyet gösteren ve sektöründe lider olan bu firmalar, yolculuk esnasında müşterilere servis yapacak, ihtiyaçları karşılayacak ve düzeni sağlayacak personel alımı yapıyor.

Ayrıca bir kaç firmaya bilet satacak personel aranıyor. Bir çoğu otobüs firması olan bu firmalar genelde yazıhanelerine personel arıyor.

NASIL BAŞVURULUR?

Sizler için irtibat numarası veya mail vermiş durumdayız. İlanlarda belirlenen irtibat numaralarını sadece mesai saatlerinde arayarak randevu alabilir, ön görüşme yapabilirsiniz. Eğer ilan sahibi alım yaptığını beyan eder veya numara yanlış çıkarsa, numaralar İŞKUR’dan alındığı için sorumluluk İŞKUR’dadır.

Mail adreslerine ise fotoğraflı ve detaylı CV atınız.

Metro Turizm ilanları kendi sitesi üzerinden başvuru formu doldurularak yapılıyor. Kurum ihtiyaç duyduğu pozisyonda açık olunca size ulaşabiliyor.

BİLET SATIŞ ELEMANI İLANLARI

Metro Turizm Türkiye Geneli Bilet Satış Elemanı: Metro Turizm üzerinden bilet satış elemanı aranıyor.
Başvuru formu için TIKLAYINIZ

Aksaray Merkez Yeni Aksaray Seyahat: yeni aksaray setahat bünyesinde çalıştırılmak üzere bilet satış elemanı mesleğinde askerliğini yapmış 40 yaşını aşmamış bay eleman alımı yapılacaktır. Son başvuru 20 Kasım.
İrtibat: 03822130302

Nevşehir Merkez Kamil Koç: Nevşehir Merkez ve ilçelerde görev yapacak, en az ilköğretim mezunu, erkek bilet satış görevlisi aranıyor. Son başvuru 17 Kasım.
İrtibat: 05434572250

Osmaniye Merkez YMK Taşımacılık: En az lise mezunu Osmaniye otogarında otobüs bileti satışı yapacak, gelen müşterilerle ilgilenecek,bay eleman aranmaktadır. Son başvuru 31 Ekim.
Başvuru için gulsoy.muhasebe@hotmail.com adresine CV atınız.

HOST-HOSTES İLANLARI

Metro Turizm Türkiye Geneli İlanlar: Kuruma kaptan şoför, host-araç içi servis görevlisi aranıyor.
başvuru formu için TIKLAYINIZ

Hatay Antakya Jet Turizm: En az Ortaöğretim (Lise) Mezunu, Tercihen ulaşım sektöründe çalışmış, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı , İş disiplini yüksek, dikkatli ve titiz çalışan , Temizlik ve hijyene önem veren , Seyahat etmekten , yolculuk yapmaktan hoşlanan, Hatay ilinde ikamet eden veya edebilecek personel aranıyor. Son başvuru 6 Kasım.
Başvuru için bilgi@jetturizm.com.tr adresine CV gönderiniz.

İzmir Bornova Kamil Koç Turizm: Şehirlerarası seyahat edebilecek İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, Dikkatli ve disiplinli çalışan, sorumluluk sahibi Güler yüzlü Kişisel temizlik ve bakımına özen gösteren En az lise mezunu(Tercihen) 18-26 yaş arası Diksiyon problemi olmayan SERVİS GÖREVLİSİ – HOST PERSONEL ALINACAKTIR. İş Tanımı: Şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüslerde yolculara yiyecek, içecek ikramı yapmak Bilgilendirme ve uyarı anonsları yapmak Yolculara ve otobüs personeline güvenli ve rahat yolculuk için yardımcı olmak Yol, güzergah, mola yeri / zamanı, km., süre gibi konularda rehberlik hizmeti vermek, Sefer seyir raporu hazırlamak. Son başvuru 29 Ekim.
Başvuru için Yeni Otogar Çarşı Katı Zemin-Işıkkent-İzmir adresine gidin. Gitmeden önce 472 00 53 numaralı telefondan randevu alınız.

İzmir Buca Zümrüt Lojistik: İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, Dikkatli ve disiplinli çalışan, sorumluluk sahibi Güler yüzlü Kişisel temizlik ve bakımına özen gösteren diksiyonu düzgün en az lise mezunu kadın çalışma arkadaşları aranıyor. Firma şehir içi okul servisi hizmeti vermektedir. Son başvuru 2 Kasım
İrtibat: 0232 487 8757

Konya Ereğli Karamanoğulları Tarım: Ereğli merkezde serviste çalıştırılmak üzere personel aranmaktadır. En az lise mezunu kadın isteniyor. Son başvuru 18 Kasım.
İrtibat: 05308825958

Zonguldak Merkez Apamukkale Taşımacılık: Apamukkale Taşımacılık Zonguldak için, 18-30 yaşlarında, giyimi ve görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, iletişim kabiliyeti olan, seyahat engeli olmayan erkek kabin memurları alınacaktır. Son başvuru 6 Kasım.
İrtibat: 0553 630 42 37