Türk Kızılayı ilköğretim-lise-önlisans ve lisans mezunu personeller alacak | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

26 Kasım 2020 - 07:03

Türk Kızılayı ilköğretim-lise-önlisans ve lisans mezunu personeller alacak

Türk Kızılayı ilköğretim-lise-önlisans ve lisans mezunu personeller alacak
Son Güncelleme :

08 Kasım 2020 - 13:19

148 görüntülenme

Türkiye’nin en önde gelen yardım kuruluşlarından olan Türk Kızılayı Personel Alımı için kendi sitesinden ilan açmış durumda. İlanlarda tüm mezuniyet şartları için kadrolar açılmış durumda. İller kadrolara göre değişirken, çok sayıda personelin birden alınacağı bilgisi verildi. Herhangi bir KPSS şartı aranmayan ilanlarda eleman alımı Türk Kızılayı’nın kendi kariyer sitesi üzerinden yürütülecek.

İlanlarda temizlik görevlisi, şoför, çağrı operatörü, memur, psikolog, doktor gibi bir çok kadroda personel arandığı ilan edilmiş durumda.

TÜRK KIZILAYI BAŞVURU ŞARTLARI

Alımlarda aranan şartlar kadroya göre değişmekte. Bazı kadrolarda şartlar ve iller şu şekilde;

Temizlik ve ikram servisi personel alımı

– En az ilköğretim tercihen Lise mezuniyeti, – Tercihen  1 yıl iş deneyimi,- Tercihen ‘Hijyen Sertifikasına’ sahip, – Görevini yerine getirmesine engel sağlık sorunu bulunmaması,  – Temizliğe ve hijyene önem veren, farklı temizlik malzemelerine alerjisi olmayan, – Aktif ve dinamik çalışabilen, – Takım çalışmasına yatkın, – Çözüm ve sonuç odaklı, – Gelişim odaklı, – Paydaş memnuniyetine önem veren, – Askerlik engeli bulunmayan (erkek adaylar için), – Seyahat engeli bulunmayan, – Tercihen ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen personel aranıyor.

Alım olacak iller:

İl:Diyarbakır (Merkez), İlçeler:Bağlar, Bismil,Ergani, Kayapınar, Sur, Yenişehir

İl: Konya (Merkez), İlçeler: Akşehir, Ereğli, Karatay, Meram, Selçuklu

İl: Manisa (Merkez),

İl: Trabzon (Merkez),

İl: Elazığ (Merkez),

İl: İstanbul (Avrupa)


 

Ulaşım (şoför) personel alımı

En az ilköğretim tercihen Lise mezuniyeti, – Tercihen  en az 2 yıl iş deneyimine sahip ve aktif sürücülük tecrübesi olan, – En az B sınıfı tercihen E sınıfı ehliyete sahip olan ve diğer ehliyet sınıflarına sahip olması durumunda ilgili   belgeleri ibraz edebilecek, – Tercihen Forklift, SRC ve Psikoteknik belgesi’ne sahip olan – Seyahat engeli olmayan,  – Görevini yerine getirmesine engel sağlık sorunu bulunmaması,   – İletişim becerileri ve temsil kabiliyeti olan, – Aktif ve dinamik çalışabilen, – Takım çalışmasına yatkın, – Çözüm ve sonuç odaklı, – Gelişim odaklı, – Paydaş memnuniyetine önem veren, – Askerlik engeli bulunmayan (erkek adaylar için)

Alım olacak iller

İl: Diyarbakır (Merkez), İlçeler: Bağlar, Bismil, Ergani, Kayapınar, Sur, Yenişehir

İl: Konya (Merkez), İlçeler: Akşehir, Ereğli, Karatay, Meram, Selçuklu

İl: Manisa (Merkez), İlçeler: Akhisar, Alaşehir, Salihli, Soma, Şehzadeler, Turgutlu, Yunusemre

İl: Trabzon (Merkez), İlçeler: Akçaabat, Ortahisar

İl: Elazığ (Merkez)

İl: İstanbul (Avrupa)


 

Bağış yönetim uzmanı personel alımı

– En az ön lisans tercihen Lisans mezuniyeti(Tercihen iibf), – Tercihen STK’larda gönüllü ya da profesyonel çalışma deneyimi, – En az 2 yıl iş deneyimi, – Tercihen İyi düzeyde İngilizce dil bilgisi, – İyi düzeyde MS Office programları ve 365 uygulamaları bilgisi, – STK’lar ve Bağış yönetimi konusunda yasal mevzuat bilgisi, – Tercihen proje yönetimi bilgisi ve deneyimi, – Tercihen SAP kullanım bilgisi, – Yazışma teknikleri konusunda bilgi sahibi, – Dokümantasyon yönetimi ve raporlama becerisi, – Etkili iletişim ve sunum becerisi, – Takım çalışmasına yatkın, – Çözüm ve sonuç odaklı, – Proaktif, – Gelişim odaklı, – Paydaş memnuniyetine önem veren, – Askerlik engeli bulunmayan (erkek adaylar için), – Seyahat engeli bulunmayan, – B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen.

Alım olacak iller:

İstanbul(Avrupa), Manisa, Diyarbakır, Trabzon, Elazığ, Konya


 

Toplumsal Güçlendirme Uzmanı personel alımı

– Lisans mezuniyeti (Tercihen sosyal hizmetler), – Tercihen STK’larda gönüllü ya da profesyonel çalışma deneyimi, – En az 2 yıl iş deneyimi, – Tercihen İyi düzeyde İngilizce dil bilgisi, – İyi düzeyde MS Office programları ve 365 uygulamaları bilgisi, – STK ve sosyal hizmet alanında yasal mevzuat bilgisi, – Tercihen proje yönetimi bilgisi ve deneyimi, – Tercihen SAP kullanım bilgisi, – Yazışma teknikleri konusunda bilgi sahibi, – Dokümantasyon yönetimi ve raporlama becerisi, – Etkili iletişim ve sunum becerisi, – Takım çalışmasına yatkın, – Çözüm ve sonuç odaklı, – Proaktif, – Gelişim odaklı, – Paydaş memnuniyetine önem veren, – Askerlik engeli bulunmayan (erkek adaylar için), – Seyahat engeli bulunmayan, – B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen.

Alım olacak iller:

İstanbul(Avrupa), Manisa, Diyarbakır, Trabzon, Elazığ, Konya


 

Çağrı Merkezi Operatörü

Lisans mezunu, Tercihen ilgili alanda en az 1 yıl deneyim sahibi, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, İleri düzeyde Arapça bilen (Okuma-Yazma-Konuşma),  Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yetkinliği güçlü, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti güçlü, Sabırlı ve gelişime açık, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli personel aranıyor.

Alım olacak il:

Gaziantep

TÜRK KIZILAYI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yukarıdaki ilanlar ve diğer ilanlara başvurmak için öncelikle;

BURAYA TIKLAYIN

ve Kızılay’ın kariyer sitesine girin. Ardından ilanları inceleyin. Size uyan ilan varsa sayfanın sağ üst köşesinden BAŞVUR yazan yerden başvurabilirsiniz. Fakat bunu yapabilmek için ilk olarak siteye üye olmanız gereklidir.