Türk Kızılayı Ekim 2020 iş ilanları: 9 kadroda personel aranıyor | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

26 Kasım 2020 - 07:01

Türk Kızılayı Ekim 2020 iş ilanları: 9 kadroda personel aranıyor

Türk Kızılayı Ekim 2020 iş ilanları: 9 kadroda personel aranıyor
Son Güncelleme :

21 Ekim 2020 - 20:18

103 görüntülenme

Türkiye’nin en köklü kurumlarından olan Türk Kızılayı günden güne genişleyen ağı nedeniyle personel alımı yaparak ekibin büyütmek istiyor. Türk Kızılayı Personel Alımı için haber bekleyenlere müjde geldi. Başta sağlık personeli olmak üzere bir çok kadroda alım var. En dikkat çekici olan ise çağrı merkezine yapılacak alım. Bazı ilanlar belirli iller ile sınırlıyken, Türkiye geneli ilan da mevcut durumda.

KAMU-ÖZEL SEKTÖR TÜM İLANLAR BU SAYFADA–TIKLA-TAKİP ET-KAÇIRMA

KADROLAR VE BAŞVURU ŞARTLARI

Türk Kızılayı’nın yayınladığı iş ilanlarında kadrolar, başvuru şartları ve iller değişiyor. Aranan şartlar şu şekilde;

Doktor (Türkiye Geneli): Tıp Fakültesi mezunu, (uzman veya pratisyen) Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Tam zamanlı çalışabilecek, Mecburi hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sosyal sorumluluk sahibi personel aranıyor.

İşe Alım Uzmanı (Ankara): Lisans mezunu (Tercihen İktisadi ve İdari Bilimleri Fakültesi Bölümleri, Psikoloji, PDR ve Endüstri Mühendisliği), İlgili alanda en az 3 yıl deneyim, İyi düzeyde İngilizce bilgisi (okuma, yazma ve konuşma düzeyi akıcı), İyi düzeyde MS Office programları bilgisi, Tercihen aktif SAP / SF kullanım bilgisi, Yetkinlik bazlı mülakat bilgisi ve deneyimi, Değerlendirme merkezi uygulamaları bilgisi, İK uygulamaları mevzuat bilgisi, Yabancı çalıştırmaya ilişkin süreç bilgisi ve deneyimi, Dokümantasyon yönetimi ve raporlama bilgisi, İletişim ve sunum yeteneği, Zamanı etkin kullanabilen ve sonuç odaklı, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Değişime açık, kavramsal düşünme yeteneği olan, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) personel aranıyor.

Çağrı Merkezi Operatörü (Gaziantep): Lisans mezunu, Tercihen ilgili alanda en az 1 yıl deneyim sahibi, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, İleri düzeyde Arapça bilen (Okuma-Yazma-Konuşma),  Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yetkinliği güçlü, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti güçlü, Sabırlı ve gelişime açık, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli personel aranıyor.

Doktor / Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi (Ankara): Tıp Fakültesi mezunu olup  Mikrobiyoloji, Klinik Mikrobiyoloji veya Enfeksiyon Hastalıkları ana bilim dallarından birinde uzmanlık diplomasına sahip, Tercihen kan bankacılığının laboratuvar uygulamalarına yönelik alanlarda (kan bağışçısı tarama ve doğrulama testleri, immünohematolojik testler, kalite kontrolü) en az 3 yıllık deneyim sahibi, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Tam zamanlı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Sosyal sorumluluk bilincine sahip, Mecburi hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış personel aranıyor.

Psikiyatrist (Şanlıurfa,K.Maraş, Kayseri, Konya ,Sultanbeyli): Psikiyatri alanında ihtisas yapmış olan, İlgili alanda en az iki yıl iş deneyimine sahip olan , (tercihen hassas  gruplarla ve mülteci nüfusla çalışmış olmak ) Yabancılar ve Uluslararası Koruma ve Kanunu hakkında yeterli düzeyde bilgi sahibi, Farklı kültür, gelenek ve inançlara saygı gösterebilme ve olumsuz çevrelerde çalışabilme becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri kuvvetli olan, Etkili zaman yönetimi yapabilen, Travmaya maruz kalmış kişilere hizmet verebilecek olan , Problem çözme becerisine sahip olan, Danışanlarının özel hayatlarına ilişkin gizliliğe saygı gösteren ve sağlayan, Kendi alanı ile ilgili gelişmeleri takip eden ve gelişime açık olan personel aranıyor.

İnsan Kaynakları İş Ortağı (Ankara): Lisans mezunu (Tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümleri ve Endüstri/İşletme Mühendisliği), İlgili alanda en az 5 yıl deneyim, İyi düzeyde İngilizce bilgisi (okuma, yazma ve konuşma düzeyi akıcı), İyi düzeyde MS Office programları ve Office 365 uygulamaları bilgisi, Tercihen aktif SAP (HR Modülü vb.) kullanım bilgisi, Tüm İnsan Kaynakları fonksiyonları ve ilgili mevzuat bilgisi, Süreç ve Kalite Yönetimi bilgisi, İletişim ve sunum yeteneği, Proje ve Değişim Yönetimi bilgisi ve deneyimi, Zamanı etkin kullanabilen ve sonuç odaklı, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Değişime açık, kavramsal düşünme yeteneği gelişmiş, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) personel aranıyor.

Performans ve Yetenek Yönetim Uzmanı (Ankara): Lisans mezunu (Tercihen Endüstri/İşletme Mühendisliği, İstatistik, İİBF vb. bölümler), İlgili alanda en az 3 yıl deneyim, İyi düzeyde İngilizce bilgisi (okuma, yazma ve konuşma düzeyi akıcı), İyi düzeyde MS Office programları bilgisi, Tercihen aktif SAP kullanım bilgisi, Success Factors bilgisi ve deneyimi (Performans ve Hedef Yönetimi, Kariyer, Gelişim ve Yedekleme), Tercihen 2 dönem Performans Yönetimi Sistemi deneyimi, Tercihen 2 dönem Kariyer ve Yetenek Yönetimi Süreci deneyimi, Hedef Bazlı Çalışma Sistemi bilgisi, Yetenek Programları ve Gelişim Planları oluşturma bilgisi, İletişim ve sunum yeteneği, Zamanı etkin kullanabilen ve sonuç odaklı, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Değişime açık, kavramsal düşünme yeteneği gelişmiş, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) personel aranıyor.

Organizasyonel Gelişim ve Ücret Yönetimi Uzmanı (Ankara): Lisans mezuniyeti, (Tercihen İktisadi ve İdari Bilimleri Fakültesi Bölümleri ve Endüstri/İşletme Mühendisliği), İlgili alanda en az 3 yıl deneyim, İyi düzeyde İngilizce bilgisi (okuma, yazma ve konuşma düzeyi akıcı), İyi düzeyde MS Office programları ve Office 365 (Power BI, MS Project vb.) uygulamaları bilgisi, Tercihen aktif SAP (HR, BPC vb.) kullanım bilgisi, Tüm İnsan Kaynakları fonksiyonları ve ilgili mevzuat bilgisi, İK bütçe planlama süreçleri bilgisi, Proje yönetimi, değişim yönetimi bilgisi ve deneyimi, Kalite ve süreç yönetimi bilgisi, Raporlama bilgisi ve deneyimi, İletişim ve sunum yeteneği, Kavramsal düşünme yeteneği gelişmiş, Planlama yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) personel aranıyor.

NASIL BAŞVURULUR?

Başvurular Kızılay’ın kendi kariyer sitesi üzerinden başlamış durumda.

Başvuru için;

https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

Yukarıdaki linki kopyalayıp, tarayıcıda çalıştırın. Ardından ilanı bulup, tıkladığınızda solda çıkan İLANA BAŞVUR yazan yere tıklayın. Fakat sizden öncelikle üye olmanız istenecek.