QNB Finansbank ve Şekerbank Kasım 2020 personel alımları: 17 ilde lise ve üniversite mezunu | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

30 Kasım 2020 - 22:38

QNB Finansbank ve Şekerbank Kasım 2020 personel alımları: 17 ilde lise ve üniversite mezunu

QNB Finansbank ve Şekerbank Kasım 2020 personel alımları: 17 ilde lise ve üniversite mezunu
Son Güncelleme :

21 Kasım 2020 - 12:03

222 görüntülenme

Banka personel alım ilanları Türkiye’nin önde gelen iki bankasında başladı. QNB Finansbank personel alımı lise- ön lisans ve üniversite öğrencileri için 3 ilde 3 farklı kadroda açılmışken, Şekerbank personel alımı üniversite mezunu adaylar arasında olacak. Yüzlerce personel alan bu iki bankaya başvuru yöntemi bankaya göre değişim gösteriyor. İlanda 15’den fazla ilde alım olacağı duyuruldu.

NASIL BAŞVURULUR?

QNB Finansbank ilanları İŞKUR üzerinden yayınlanmış. Kocaeli ve Elazığ’daki ilan maile CV ile başvuru isterken, Bursa’daki ilan İŞKUR sisteminden başvuru yapmanızı ve ardından firma ile iletişime geçmenizi istiyor. Bursa’daki ilan için İLAN NO verdik.

Şekerbank ilanı ise Kariyer sitesi üzerinden yayınlanmış durumda. İlanın son kısmında link verilmiştir. O linke tıklayıp ilanları görmek ve başvuru yapmak mümkün. Fakat bunun için öncelikle siteye üye olup, CV doldurmuş olmanız gerekli.

FARKLI ALANLARDA İŞ İLANLARI BU SAYFADA—TIKLA-TAKİP ET-KAÇIRMA

GÜNCEL BANKA PERSONEL ALIMLARI

QNB Finansbank İlanları

Kocaeli Direkt Satış Uzmanı:En az ön lisans mezunu veya devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisi,  -Satış konusunda kariyer yapmayı hedefleyen,  -28 yaşını aşmamış, -İletişim ve ikna becerisi yüksek,  -Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,  -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Sakarya ilinde ikamet edebilecen, hafta içi bazı günler günübirlik çevre illere gidiş – geliş için seyehat engeli olmayan, -Esnek çalışma saatlerine uyumlu -Daha önce Bankamızda benzer pozisyona başvuru yapıp mülakat aşamasında elenmemiş personel aranıyor. Son başvuru 21 Kasım
Başvuru için ahmet.oncu@qnbfinansbank.com adresine CV atınız.


Bursa Satış Danışmanı/Uzmanı alımı: En az lise mezunu, kadın erkek personel aranıyor. Bursa geneli tüm ilçelere alım yapılacaktır. Karacabey-Kemalpaşa-İnegöl-Gemlik-Mudanya ve tüm merkez ilçelere alım yapılacaktır.  Son başvuru 1 Aralık.
Başvuru için İŞKUR’dan 00005756060 İLAN NO’lu ilana başvurun. Ardından firma ile iletişime geçin (ilanın alt kısmında numara var)


Elazığ Direkt Satış Uzmanı: En az lise mezunu, kadın-erkek, sahada banka ürünlerinin satışını yapabilecek elemanlar alınacaktır. Son başvuru 2 Aralık.
Başvuru için okan.gunhan@qnbfinansbank.com adresine CV atınız.

 

Şekerbank İlanları

İstanbul, Isparta, Ordu, Tekirdağ ve Gaziantep- Ticari Bankacılık Portföy Yönetmeni:  Tercihen üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, En az 3 yıl Ticari Bankacılık iş kolunda portföy yönetmiş, Takım çalışmasına uyumlu ve iletişim konusunda kendine güvenen, Satış kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar aranıyor.


Giresun, İstanbul, Yozgat, Ordu, Samsun- Müşteri Temsilcisi: Tercihen üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, En az 4 yıl iş kolunda portföy yönetmiş, Takım çalışmasına uyumlu ve iletişim konusunda kendine güvenen, Satış kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış personel aranıyor.


Adana, Ankara, Antalya, Gaziantep, İstanbul(Avr.), İzmir, Samsun, Trabzon, İstanbul(Asya)- Bankacılık Ürünleri Satış Temsilcisi: Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Deneyimsiz veya tercihen benzer alanda aktif satış tecrübesi olan, Tercihen SEGEM sertifikası olan, 30 yaşını geçmemiş, Seyahat engeli olmayan, tercihen sürücü belgesi olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya minimum 2 yıl tecilli, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Gaziantep, Samsun, Trabzon ve Adana illerinde görevlendirilecek.

ŞEKERBANK İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ