Mayıs 2021 Güncel hastane iş ilanları : Özel hastanelere İŞKUR üzerinden başladı | Maksat İstihdam

13 Mayıs 2021 - 00:14

Mayıs 2021 Güncel hastane iş ilanları : Özel hastanelere İŞKUR üzerinden başladı

Mayıs 2021 Güncel hastane iş ilanları : Özel hastanelere İŞKUR üzerinden başladı
Son Güncelleme :

04 Mayıs 2021 - 15:51

İŞKUR üzerinden özel hastanelere personel alımı için ilana çıkılmış durumda. İŞKUR iş ilanları üzerinden yayınlanan ve hastane, klinik, ağız-diş kliniği, çeşitli ofisler ve bir havalimanı bünyesine sağlık personeli alımı başlamış durumda. Tıbbi sekreter iş ilanları, hasta danışmanı, hasta kayıt kabul elemanı gibi kadroların yanında hastanelere temizlik personeli alımı ve hizmetli alımı da mevcut. Tüm alımlar özel sektöre olacak. Mayıs 2021 hastane iş ilanları yayınlandı.

İlanlarda bulunan kadrolar;

  • Tıbbi sekreter
  • Hasta danışmanı
  • Hasta karşılama personeli
  • Hasta kayıt kabul elemanı
  • Hastane temizlik personeli
  • Hastane hizmetlisi
  • Acil Tıp Teknisyeni

NASIL BAŞVURULUR?

Başvurular için sizlere iki ayrı yöntem sunulmaktadır. Bu yöntemler işverenlerin isteği doğrultusundadır. İlanlarda başvuru yöntemi değişebilmektedir. Bu nedenle ilanları sonuna kadar, dikkatli biçimde okumanız önemle rica olunur.

  • İlanda eğer sizlere mail adresi verilmişse mail adresine düzgün bir CV gönderiniz.
  • İlanda eğer İLAN NO verilmişse İŞKUR başvuru sayfasından İLAN NO yazan yere bu numarayı yazınız.

DAHA ÇOK İŞ İLANI HER GÜN BU SAYFADA--- TIKLA-TAKİP ET-KAÇIRMA

HASTANE PERSONEL ALIMLARI MAYIS 2021

TIBBİ SEKRETER İLANLARI

Balıkesir Bandırma-Giray Selek (Veterinerlik): Hayvanları seven -Diksiyonu düzgün,ikna kabiliyeti kuvvetli -İletişim yeteneği kuvvetli -MS Office ve Paket programları kullanabilen, -Ön muhasebe,evrak kayıt işlemlerini ve takibini yapabilen -Esnek Çalışma saatlerine ve yoğun tempo çalışmaya uyumlu, -Ekip çalışmasına uyumlu -Planlama Organizasyon becerisi gelişmiş, sonuç odaklı personel aranıyor. Son başvuru 20 Mayıs.
Başvuru için ferma-vet@hotmail.com adresine CV içeren mail atınız.


İstanbul Bayrampaşa Sevgi Fizik Tedavi: En az üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Tercihen Sağlık Yönetimi bölümünden mezun,, Olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, Sorun çözme becerisi gelişmiş olan, Geri bildirime, değişime ve gelişime açık olan, Hasta memnuniyetine önem veren, Güler yüzlü, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, 1 yıl tecrübeli personel aranıyor. Son başvuru 21 Mayıs.
Başvuru İŞKUR'dan. İLAN NO: 00006005142


İzmir Bayraklı- Tapdi Oksijen: En az önlisans mezunu, ilgili alanlardan mezun, ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, prezentasyonu ve motivasyonu yüksek, bayraklı ve çevresinde ikamet eden, nöbet tutacak veya vardiyalı çalışacak personel aranıyor. Son başvuru 7 Mayıs.
Başvuru için bahar.dogan@tinaztepe.com adresine CV gönderiniz.


Konya Selçuklu-İbrahim Yılmaz: Bankoda hasta karşılama, yönlendirme işlerini yapacak, randevu işlemlerini halledecek, en az lise mezunu erkek personel aranıyor. Son başvuru 18 Mayıs.
Başvuru İŞKUR'dan. İLAN NO: 00005999306


Manisa Yunusemre Özel Dent Plus Ağız ve Diş Sağlığı: Profesyonel çalışma şartlarına uyumlu, en az 1 yıl deneyimli, konu ile ilgili tecrübeli, güleryüzlü, iletişimi iyi, diksiyonu düzgün, en az önlisans mezunu kadın tıbbi sekreter aranıyor. Son başvuru 7 Mayıs.
Başvuru için dentplusclinic45@gmail.com adresine CV atınız.


Sakarya Adapazarı - Özel Ada Diyaliz: Kadın-erkek, iş deneyimi olan, 25 yaş ve üstü, Medula sistemini bilen, en az önlisans mezunu personel aranıyor. Son başvuru 20 Mayıs.
Başvuru için İŞKUR İlan No: 00006003323

HASTA DANIŞMANI İLANLARI

Ankara Çankaya- Ataçağlar Sağlık Hizmetleri: Gece çalışacak, hastane otomasyon sistemine hakim, tercihen Meddata bilen, özel sigorta provizyon sürecine hakim, iletişimi iyi, en az lise mezunu personel aranıyor. Son başvuru 2 Haziran.
Başvuru için insankaynaklari@ankaraumuthastanesi.com.tr adresine CV atınız.


İstanbul Bakırköy- Solaris Görüntüleme Merkezi: En az lise mezunu, en az 1 deneyimli, çalışkan, güler yüzlü personel aranıyor. Son başvuru 27 Mayıs.
Başvuru için İŞKUR ilan no: 00006013306

Loading...

Samsun İlkadım - Büyük Anadolu Hastanesi: Büyük Anadolu hastanesinde çalışacak çok iyi derecede Almanca bilen 20-30 yaş arası eleman alınacaktır. Son başvuru 6 Mayıs.
Başvuru için İŞKUR ilan no: 00005981172

HASTA KARŞILAMA PERSONELİ İLANLARI

Tekirdağ Süleymanpaşa Beyazıt Sağlık Hizmetleri: Öncelikle İngilizce  bilen, B2 dil  düzeyini gösterir belgeye sahip olan, Yabancı Dil Bilgisi Seviye tespit sınavından en az altmış beş alan ya da ÖSYM tarafından bu puana denk kabul edilen bir belgeye sahip olan, İngilizceyi akıcı bir şekilde  konuşabilen çalışma arkadaşı aramaktayız. Son başvuru 27 Mayıs.
Başvuru için İŞKUR ilan no: 00006011561

HASTA KAYIT KABUL GÖREVLİSİ İLANLARI

İstanbul Pendik - Nene Hatun Sağlık Hizmetleri: Kuruma en az önlisans mezunu hasta kayıt-kabul görevlisi alınacak. Son başvuru 8 Mayıs.
Başvuru için önce İŞKUR'dan 00005985331 nolu ilana başvuru yapın. Ardından kubra.yilmaz@yuzyilhastanesi.com adresine CV atınız.


İstanbul Şişli YGZ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi: Hasta karşılama , kayıt açma , ödeme alma işlemlerini yapabilecek, en az lise mezunu, gece nöbetinde çalışacak erkek personel aranıyor. Son başvuru 11 Mayıs.
Başvuru için İŞKUR ilan no: 00005988946


İstanbul Kadıköy Özel Tesla Emar Görüntüleme: Askerliğini yapmış, Esnek çalışma saatlerine uygun, Bilgisayar kullanmasını bilen, Güler yüzlü,konuşkan, Vezne hasta kabul geçmişi olan (özel sağlık sigortaları vs. İşleri için) çalışma arkadaşı arıyoruz. Son başvuru 21 Mayıs.
Başvuru için İŞKUR ilan no: 00006005886


İzmir Menemen- Yaşam Sağlık Hizmetleri: *En az lise mezunu , *Hasta kayıt pozisyonunda en az 1 yıl tecrübeli, *MS Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, *Telefon trafiğini yönetebilecek, *Özel sigorta bilgisi olan, *Hastaları güler yüzle karşılayarak  gerekli yönlendirmeleri sağlayacak , *Menemen ve yakın çevresinde ikamet eden  Hasta Kayit Personel arayışımız  bulunmaktadır. Son başvuru 1 Haziran.
Başvuru için yasam_saglik@hotmail.com adresine CV atın. Mailin konu bölümüne HASTA KAYIT KABUL GÖREVLİSİ yazın.

HASTANE TEMİZLİK GÖREVLİSİ İLANLARI

İstanbul Başakşehir- Diş İstanbul: Başakşehirde bulunan diş kliniğimizde çalıştırılmak üzere temizlik personeli ve çay ikram servisinde en az 1 yıl tecrübeli kadın personel aranıyor. Son başvuru 4 Mayıs.
Başvuru için İŞKUR İLAN NO: 00005986405

HASTANE HİZMETLİSİ İLANLARI

İstanbul Esenyurt/Beylikdüzü ISS Tesis Yönetim:  Şİrketimizin hizmet  verdiği ÖZEL HASTANELERDE istihdam edilmek üzere ''Hastane Hizmetlisi'' alımı yapılacaktır. Esenyurt /Beylikdüzü ikametli adaylar  telefonla İletişime geçdikten sonra belirlenen adrese gidebilirler ;Yakuplu, Hürriyet Blv No:5, 34524 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü..... Son başvuru 20 Mayıs.
İrtibat NO: 0 553-636-79-11

ACİL TIP TEKNİSYENİ İLANLARI

Muğla Dalaman- YDA Havalimanı İşletmesi: Üniversite ve sağlık meslek liselerinin Hemşirelik, Acil Tıp Teknisyenliği , İlk Yardım ve Acil Tıp Teknikerliği mezunu, Mesleki gelişimine önem veren, İletişim yetkinlikleri yüksek, işini ve ekip çalışmasını seven, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Ehliyet ve aktif araç kullanımı tercih sebebidirSon başvuru 30 Mayıs.
Başvuru için İŞKUR İlan no: 00006014715


Samsun İlkadım- YSR Özel Hasta Nakil Ambulansı: İlkadım-Canik'te oturan, erkek, askerlik yapmış, Paramedik / Acil Tıp Teknisyeni (Ehliyeti olan-Araç kullanabilen) aranıyor. Son başvuru 5 Mayıs.
Başvuru için İŞKUR ilan no: 00005978084


Tekirdağ Ergene Marmara Cam Sanayi: Firmamızda Acil Tıp Teknisyeni ihtiyacımız vardır. ( 3Kişi) .Aranan özellikler; Erkek başvurular için askerliğini yapmış olmak, En az iki yıl aktif olarak çalışmış olmak. Vardiyalı çalışmayı kabul etmek. İşyeri ‘diğer sağlık personeli belgesi’ olmak.(tercihen) Gerektiğinde mesleki eğitim programlarına  katılmayı kabul etmek. Son başvuru 12 Mayıs.
Başvuru için İŞKUR İLAN NO: 00005991092