SON DAKİKA

Maksat İstihdam

Kahramanmaraşlı bürokrat ve esnaflar Ankara’daki iftarda buluştu

Kahramanmaraşlı bürokrat ve esnaflar Ankara’daki iftarda buluştu
214 görüntülenme
24 Mayıs 2019 - 15:35

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İç Denetim Birimi Başkanı Ahmet Sandal’ın daveti üzerine Ankara’da ikamet eden Kahramanmaraşlı Bürokrat ve Esnaflar 22 Mayıs 2019 günü iftarda buluştular. Söz konusu iftarda aynı zamanda Genç Kahramanmaraşlılar Platformu üyelerini de bir araya getirdi.

Kahramanmaraşlı Bürokrat ve Esnaflar İftar Programına, Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Çevre Şehircilik Bakanlığı İç Denetim Birimi Başkanı Ahmet Sandal, Sağlık Bakanlığı Daire Başkanı Mehmet Tahiroğlu, Milli Eğitim Bakanlığı Başmüfettişi Emrullah Gökahmetoğlu, TSE Genel Sekreter Yardımcısı Ethem Kaya, TSE Uzmanı Reşit Yazıcıoğlu, Ankara Numune Hastanesi Sıhhiye Poliklinik Müdürü Mete Mercimek, Pazarcıklılar Dernek Başkanı Celal Ozanoğlu, MTA Mühendisi Serdar Yaprak, Tarihçi ve Yazar Servet Avşar, Sağlık Bakanlığı Hastane Müdürü Halil Kaşaltı, Gazi Üniversitesi Hocası Mehmet Ali Sarıtiken, Sağlık Bakanlığı Sağlık Eğitimcisi Mehmet Yumrutaş, Genç Kahramanmaraşlılar Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Ecerkale, Genç Kahramanmaraşlılar Platformu Üyeleri Aziz Aksu, Geylani Gözcü, Ahmet Dut ve Mehmet Müdüroğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Mühendis Sabahattin Turan, TESİŞ Sendikası Oteli Müdürü Ceyhun Özsan, Kuğulu İş hanında Esnaflar Tahir Eğin, Haluk Eğin, Emekli Mahmut Ercan ve birçok bürokrat ve esnaf hemşehrimiz katılmıştır.

İftar öncesine bir konuşma yapan TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç: “Kahramanmaraşlıların her yerde birlik ve beraberlik içinde olması çok önemli. Bu daveti tertip eden Sayın Ahmet Sandal kardeşimize hassaten teşekkür ediyorum. Bu iftarda aynı zamanda Genç Kahramanmaraşlılar Platformu Üyelerini görüyorum. Kahramanmaraşlı kariyer sahibi gençlerin oluşturduğu bu platformu önemsiyor ve başarılı olacaklarına ve memlekete katkı sağlayacaklarına inanıyorum. Platforma ve tüm Kahramanmaraşlı Hemşehrilerime destek olmaya devam edeceğim” dedi.,

İftar Programını düzenleyen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İç denetim Birimi Başkanı Ahmet Sandal, katılımları için iftardaki tüm Hemşehrilerini ayrı ayrı teşekkür ederek, “ gelecek günlerde de yine çeşitli vesilelerle Hemşehrilerimizle bir araya geleceğiz ve hem Ülkemiz ve hem de Kahramanmaraşımız için çalışacağız, proje üreteceğiz” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.