İŞKUR’dan başladı: İzmir Yüksek Teknolojisi Enstitüsü personel alıyor « Maksat İstihdam

23 Kasım 2020 - 23:01

İŞKUR’dan başladı: İzmir Yüksek Teknolojisi Enstitüsü personel alıyor

İŞKUR’dan başladı: İzmir Yüksek Teknolojisi Enstitüsü personel alıyor
Son Güncelleme :

22 Ekim 2020 - 10:00

101 görüntülenme

Türkiye’nin istihdam hamlesinin lider kuruluşu olan Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) KPSS şartsız kamu ilanları ile vatandaşlara istihdam kapısı açmaya devam ediyor. İzmir iş ilanları bekleyenler için kamu alımı gelmiş durumda. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü bünyesine temizlik görevlisi alımı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı başladı. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapabilecek.

İlana başvurular 26 Ekim 2020’ye kadar alınacak. Alımlarda kura işlemi uygulanacak. Kura 4 Kasım’da çekilecek. https://www.iyte.edu.tr adresi üzerinden yapılacak. Kurada ismi çıkan adaylar belge teslimi yapacak. Belge teslim tarihi de kura sonrası aynı adreste duyurulacak. Teslim edilecek belgeler;

  1. Kimlik Kartı / Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  2. Vesikalık Fotoğraf (2 Adet)
  3. İkametgah (E-devlet üzerinden alınabilir)
  4. Askerlik Durum Belgesi (E-devlet üzerinden alınabilir)
  5. Adli Sicil Kaydı (E-devlet üzerinden alınabilir)
  6. Diploma fotokopisi
  7. Engelli temizlik görevlisi kadrosu için engelli raporu

Belge teslimi sonrasında ise sözlü mülakat uygulanacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’ne başvuru yapacak adaylara kadrolara göre farklı şartlar koşulacak.

Temizlik Görevlisi: En az ilköğretim en fazla ön lisans mezunu olmak, 18-35 yaş arası olmak, kadın-erkek olmak, erkek adayların askerlik ile ilişkisi olmaması, göreve engel sağlık sorunu olmamak.

Silahsız Güvenlik Görevlisi: En az lise, en fazla lisans mezunu olmak, kadın erkek olmak, 18-35 yaş arası olmak, en az B sınıfı ehliyete sahip olmak, 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarıyla tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen geçerli Özel Güvenlik Kartı’na (Silahsız) sahip olmak, erkek adayların askerlik ile ilişkisi olmaması, göreve engel sağlık sorunu olmamak.

Engelli Temizlik Görevlisi: En az ilköğretim en fazla ön lisans mezunu olmak, 18-35 yaş arası olmak, kadın-erkek olmak, erkek adayların askerlik ile ilişkisi olmaması, göreve engel sağlık sorunu olmamak, doğuştan veya sonradan en az yüzde 40 engelli olmak ve bunu belgelemek.

NASIL BAŞVURULUR?

İlana internetten başvuru için İŞKUR İŞ ARAYAN KAYDI’nız olmalı. Bu kaydınız ile size verilen şifreyi kullanıp İŞ ARAYAN GİRİŞİ yapın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Yukarıdaki adrese tıklayıp İŞ ARAYAN GİRİŞİ yaptıktan sonra, panele geri dönüp, İŞYERİ UNVANI yazan yere “İZMİR YÜKS EK TEKNOLOJİ ” yazın. Aynı bizim yazdığımız gibi yazın ve başka yere dokunmadan ARA tuşuna basın. Aksi durumda ilanlar görünmez.

KAMU-ÖZEL SEKTÖR İLANLARA ULAŞMAK VE BAŞVURUDA YARDIM ALMAK İÇİN TIKLA-TAKİP ET