İŞKUR'da kamu ilanları yayınlandı: Üniversite-MSB-TÜBİTAK | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

26 Kasım 2020 - 07:00

İŞKUR’da kamu ilanları yayınlandı: Üniversite-MSB-TÜBİTAK

İŞKUR’da kamu ilanları yayınlandı: Üniversite-MSB-TÜBİTAK
Son Güncelleme :

02 Kasım 2020 - 13:12

115 görüntülenme

İŞKUR Kamu İlanları yeni hafta ile güncellendi. Kasım ayının en güncel ilk kamu ilanlarında İstanbul Üniversitesi, Bursa Uludağ Üniversitesi, TÜBİTAK ve MSB bünyesine farklı kadrolarda personel alımı KPSS şartsız kamu alımı olarak yayınlandı. İlanlara başvurular İŞKUR üzerinden açılmış durumda. Bazı ilanlarda istisnai olarak KPSS şartı bulunabiliyor.

NASIL BAŞVURULUR?

İŞKUR iş ilanları üzerinden yayınlanan ilanlara başvurmak için İŞ ARAYAN KAYDI’nız olmalıdır. Eğer varsa, ilk olarak İŞKUR sisteminde İŞ ARAYAN GİRİŞİ yapın.

Ardından altta sizler için hazırladığımız ilan detaylarındaki başvuru yöntemini uygulayın.

2 KASIM KAMU ALIMLARI

Ankara TÜBİTAK Büro Memuru Alımı (ÜLKE GENELİ BAŞVURU)

Kuruma büro memur aranıyor.

Şartları: Kuruma 2 yıllık sağlık hizmetleri MYO’nun ilk ve acil yardım bölümü mezunu, kadın-erkek, KPSS P93’ten 60 ve üzeri almış büro memuru aranıyor. Şartları;  1) T.C. Vatandaşı olmak. 2) Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak. 3) Son başvuru tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. 4) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. 5) B Sınıfı ehliyete sahip olmak. 6) Aşağıda sayılan nitelikler tercih sebebidir. *En az 2 yıl mesleki tecrübe sahibi olmak. *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf olmak. *Vardiyalı çalışma, şehir dışı görevler ve mesai saatleri dışında çalışmaya engeli olmamak, *Ambulans kullanabilecek bilgi ve beceriye sahip olmak.

Başvuru için en sonda verdiğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İLAN NO yazan yere 00005752873 yazın ve başka yere dokunmadan ARA tuşuna basın.


 

Ankara MSB Akaryakıt İkmal (Terörle Mücadelede Yaralananlar başvurabilir-ÜLKE GENELİ BAŞVURU)

Kuruma kimya teknikeri aranıyor.

Şartları; Başvurunun son tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış ve 30 yaşından gün almamış olmak. Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan müracaat edecekler için; başvurunun son tarihi itibarıyla meslek liselerinin Kimya Teknolojisi Alanı Kimya Laboratuvarı veya Petrol-Rafineri dalından mezun olmak. Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan müracaat edecekler için, 1111 sayılı Askerlik Kanunu veya 1076 sayılı Yedek subay ve Yedek Askeri Memurlar Kanunu kapsamına giren ve askerlik hizmetlerini yaparken 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralanmış olduğunu gösteren belgeye sahip olmak.

Başvuru için en sonda verdiğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İLAN NO yazan yere 00005753808 yazın ve başka yere dokunmadan ARA tuşuna basın.


 

Ankara TÜBİTAK MAM (Terörle Mücadelede Yararlananlar başvurabilir-ÜLKE GENELİ BAŞVURU)

Kuruma diğer teknisyen ve teknikerler aranıyor.

Şartları: Meslek Lisesi i Teknik Endüstri -Meslek Lisesi; Elektrik, Elektrik-Elektronik, Teknolojileri, Makine Teknolojileri, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Başvuru için en sonda verdiğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İLAN NO yazan yere 00005753334 yazın ve başka yere dokunmadan ARA tuşuna basın.


 

Bursa Uludağ Üniversitesi (Sadece BURSA ikametliler başvurabilir)

Kuruma hastane hizmetlisi aranıyor. Erkekler için ayrı, kadınlar için ayrı ilanlar açılmış durumda.

Şartları: 18-35 yaş arası olmak, liselerin hasta ve yaşlı bakım, hasta bakımı veya yaşlı bakımı bölümlerinden mezun olmuş olmak.

Başvuru için en sonda verdiğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İLAN NO yazan yere;

Kadınlar başvuru için: 00005753868

Erkekler başvuru için: 00005753802

yazın ve başka yere dokunmadan ARA tuşuna basın.


 

Eskişehir MSB 1’inci Hava Bakım (Terörle mücadelede yaralananlar başvurabilir-ÜLKE GENELİ BAŞVURU)

Kuruma bulaşıkçı aranıyor.

Şartları: En az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak, kadın erkek, 18 yaşından büyük olmak, TMY olmak.

Başvuru için en sonda verdiğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İLAN NO yazan yere 00005749717 yazın ve başka yere dokunmadan ARA tuşuna basın.


 

İstanbul Üniversitesi (ÜLKE GENELİ BAŞVURU)

Kuruma hastane hizmetlisi aranıyor.

Şartları:  Ortaöğretim (lise) kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olması. 35 yaşından küçük olmak, 18-35 yaş arası kadın-erkek olmak.

Başvuru için en sonda verdiğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İLAN NO yazan yere 00005751950 yazın ve başka yere dokunmadan ARA tuşuna basın.


 

İŞKUR LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ