İŞKUR'da kamu ilanları: Üniversiteler-MSB-VGM-TKİ | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

30 Kasım 2020 - 13:07

İŞKUR’da kamu ilanları: Üniversiteler-MSB-VGM-TKİ

İŞKUR’da kamu ilanları: Üniversiteler-MSB-VGM-TKİ
Son Güncelleme :

09 Kasım 2020 - 11:24

96 görüntülenme

KPSS şartsız kamu personeli alımı milyonlarca iş arayan vatandaşımızın en çok aradığı konuların başında geliyor. İŞKUR‘da yeni hafta ile birlikte yeni kamu ilanları yayınlanmış durumda. Üniversitelere, Milli Savunma Bakanlığı’na, Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne ve Türkie Kömür İşletmeleri’ne çok sayıda personel alımı için yeni hafta ile ilana çıkıldı. Alımlar farklı illerde, farklı şartlarda yapılıyor.

NASIL BAŞVURULUR?

Başvuruların tamamı İŞKUR sistemi üzerindendir. İlanlar İŞKUR iş ilanları üzerinden online yayınlanmıştır. Başvuruyu internetten yapacaklar ilanlardaki ‘NASIL BAŞVURULUR?’ kısmını okuduktan sonra, en sonda verdiğimiz İŞKUR linkine tıklamalı. İlanları okumadan başvuru yapmayınız.

 

KAMU İLANLARI HER GÜN BU SAYFADA—TIKLA-TAKİP ET-KAÇIRMA

 

GÜNCEL İŞKUR KAMU İLANLARI 9 KASIM

Ankara Gazi Üniversitesi

Asansör Kurucusu Ve Bakımcısı/Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Ve Onarımcısı, elektrikçi, mobilyacı, hastane hizmetlisi, makine bakım onarım teknisyeni, kaynakçı ve terzi aranıyor.

İlanların her birinde başvuru şartları değişiyor.

Son başvuru: 13 Kasım

Nasıl başvurulur?: En altta vereceğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İŞYERİ UNVANI yazan yere GAZİ ÜNİVERSİTESİ yazıp, başka yere dokunmadan ARA tuşuna basın.


 

Erzurum Vakıflar Genel Müdürlüğü

Kuruma temizlik görevlisi ve silahlı güvenlik görevlisi aranıyor.

Son başvuru 13 Kasım

Şartları:

Temizlik için: 1-En az ilköğretim en fazla ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak. 2-İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine engel durumu olmamak. 3-Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olmak. 4-Bölge Müdürlüğümüz sorumluluk alanında iç ve dış mekanlarda temizlik hizmeti, bahçe temizliği yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak.(Kazanan adaylardan Sağlık Kurulu Raporu istenecektir.) 5- Erzurum İli sınırları (Merkez ve İlçeleri) içerisinde ikamet ediyor olmak.

Silahlı güvenlik için: 1-En az lise ve dengi okul mezunu olmak. 2-5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve geçerli silahlı özel güvenlik sertifikası ile silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak.(son başvuru tarihi itibariyle en az 6 (altı) ay geçerlilik süresi olan.) 3-Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olmak. 4-Gece ve gündüz, iç ve dış mekanlar da vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak. 5-Erkek adaylarda en az 167 cm, kadın adaylarda en az 160 cm boyunda olmak, boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 15 kilodan az ya da fazla olmamak.(Sağlık kuruluşlarından belgelendirilmelidir.) 6-Koruma ve güvenlik hizmetlerini yürütmesine engel durumu olmamak(kazanan adaylardan tam teşekküllü Sağlık Kurulu(Heyet Raporu istenecektir.) 7- Erzurum İli sınırları (Merkez ve İlçeleri) içerisinde ikamet ediyor olmak.

Nasıl başvurulur?: En altta vereceğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İŞYERİ UNVANI yazan yere VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ yazın ve başka yere dokunmadan ARA tuşuna basın.


 

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Kuruma güvenlik görevlisi ile hasta ve yaşlı bakım elemanı aranıyor.

Son başvuru: 13 Kasım

Şartları:

Güvenlik için: En az lise en fazla ön lisans mezunu olmak, en az 3 yıllık ÖGG sertifikasına sahip olmak, 30 yaşından küçük olmak

Hasta ve Yaşlı Bakım için: Liselerin Sağlık Bakım Teknisyeni veya Hemşire Yardımcılığı veya Ebe Yardımcılığı veya Engelli Bakımı veya Yaşlı Bakımı veya Hasta Yaşlı Bakımı veya Hasta Bakımı bölümlerinden birinden mezun olmak. 30 yaşından küçük olmak

Başvurusu kabul edilen adaylar arasında sözlü sınav uygulanacak. Ayrıca başvurusu kabul edilen adaylardan belge teslimi istenecek. Bu bilgiler http://istanbulc.edu.tr ile http://personel.istanbulc.edu.tr adreslerinden yayınlanacak.

Nasıl başvurulur?: En altta vereceğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İLAN NO yazan yere güvenlik için 00005762955 hasta-yaşlı bakım için 00005763019 yazın ve başka yere dokunmadan ARA tuşuna basın.


 

İzmir MSB

Kuruma terörle mücadelede yaralanan aşçı aranıyor.

Son başvuru: 9 Kasım

Şartları: 1. İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak yemek hazırlamak. 2. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Aşçılk kalfalık belgesine veya Halk Eğitim Merkezinden alınan Aşçı yardımcılığı sertifikası veya meslek liselerinin Yiyecek -İçecek hizmetleri alanından mezun olmak. 3. Türk Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 4. 18 – 45 yaş aralığında olmak, 5. Askerlikle ilişiği olmamak, (fiilen yapmış muaf tecilli ) 6. Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 7. Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, cinsel taciz, cinsel istismar, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 8. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak. 9. Aşçılık Mesleğini yapmasına engel oluşturacak sağlık sorunu bulunmamak. 10 Yaptırılacak arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmak.

Nasıl başvurulur?: En altta vereceğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İLAN NO yazan yere 00005757663 yazın ve başka yere dokunmadan ARA tuşuna basın.


 

Kars Kafkas Üniversitesi

Kuruma temizlik görevlisi, hasta ve yaşlı bakım elemanı ve güvenlik görevlisi (silahsız) aranıyor.

Son başvuru: 13 Kasım

İlanların her birinde başvuru şartları değişiyor.

Nasıl başvurulur?: En altta vereceğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İŞYERİ UNVANI yazan yere KAFKAS ÜNİVERSİTESİ yazıp, başka yere dokunmadan ARA tuşuna basın.


 

Kırklareli Üniversitesi

Kuruma eski hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan temizlik görevlisi aranıyor.

Son başvuru: 13 Ekim

Şartları: En az ilköğretim mezunu, 18-35 yaş arası

Nasıl başvurulur?: En altta vereceğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İLAN NO yazan yere 00005762636 yazın ve başka yere dokunmadan ARA tuşuna basın.


 

Manisa Soma Türkiye Kömür İşletmeleri

Kuruma engelli madenci, eski hükümlü veya TMY elektrikçi aranıyor.

Son başvuru: 9 Kasım

Şartları: Kadroya göre değişiyor.

Nasıl başvurulur?: En altta vereceğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İLAN NO yazan yere madenci için 00005755287 – elektrikçi için 00005755323  yazın ve başka yere dokunmadan ARA tuşuna basın.


 

 

Mersin Tarsus Üniversitesi

Kuruma güvenlik görevlisi aranıyor.

Şartları: Türk vatandaşı olmak., 18 yaşını tamamlamış olmak., 35 yaşını doldurmamış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak. , Talep şartlarını taşımadığı sonradan tespit edilen adayların başvuruları alım sürecinin hangi aşamasında olursa olsun reddedilecektir. Başvuru tarihi itibari ile geçerli güvenlik kimlik kartı belgesine sahip olmak, lise mezunu olmak

Son başvuru: 13 Kasım

Alımlar kura ile yapılacak.kura çekimini takip etmek İsteyen adaylar 25.11.2020 Çarşamba günü www.tarsus.edu.tr internet adresinden kura çekimini canlı olarak takip edebileceklerdir. Kura sonuçları www.tarsus.edu.tr adresinden duyurulacak.

Nasıl başvurulur?: En altta vereceğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İLAN NO yazan yere 00005762865 yazın ve başka yere dokunmadan ARA tuşuna basın.


 

İŞKUR LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ