İŞKUR kamu alımları yapıyor | Onlarca KPSS şartsız alım var! | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

21 Eylül 2020 - 01:45

İŞKUR kamu alımları yapıyor | Onlarca KPSS şartsız alım var!

İŞKUR kamu alımları yapıyor | Onlarca KPSS şartsız alım var!
Son Güncelleme :

17 Ocak 2020 - 11:00

234 görüntülenme

İŞKUR iş ilanları üzerinden yayınlanan kamu duyuruları ile birlikte İŞKUR kamu alımları devam ediyor. Bugünkü ilanımızda 9 ilimizde kamu ilanlarının devam ettiği görülüyor. Kamu personel alım ilanları arasında garson, şoför, büro işçisi ve çeşitli alanlarda kalifiye işçi alımları fazlasıyla yer alıyor.

Türkiye’nin istihdam hamlesinin öncü kuruluşu olan İŞKUR, her gün açılan farklı kamu ilanları ile daha rahat koşullarda ve maaşları daha garanti işlerde çalışmak isteyen iş arayan vatandaşlarımıza yardım etmeye devam ediyor.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

İŞKUR iş ilanları üzerinden kamu talebi üzerine açılmış bu ilanlara sadece İŞKUR’dan başvuru kabul ediliyor. İŞKUR’dan başvuru yapabilmek için öncelikle sağ üstten İŞ ARAYAN GİRİŞİ yapın. Ardından size verdiğimiz ilan no veya işyeri unvanını panelde ilgili yerlere yazın. İlan şartlarını inceleyin. Size uyuyorsa sondaki ‘BAŞVUR’ yazısına tıklayın.

BAŞVURU SÜRECİNDE YAŞADIĞINIZ SORUNLARA ÇÖZÜM BULMAK VE DAHA ÇOK İLANA ULAŞMAK İÇİN BİZİ INSTAGRAM’DAN TAKİP EDİN. TIKLA-TAKİP ET

İŞKUR GÜNCEL KAMU İLANLARI

Afyonkarahisar Kayıhan Belediye Başkanlığı: 5 ay 29 gün çalışacak mezar kazma işçisi aranıyor. En az ilköğretim mezunu şartı var. Son başvuru 20 Ocak.
Başvuru için sonda verdiğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İLAN NO yazan yere 00005357057 yazınız ve başka yere dokunmayınız.

Afyonkarahisar Döger Belediye Başkanlığı: Kanal Ve Izgara İşçisi aranıyor. En az ilköğretim mezunu isteniyor. Son başvuru 21 Ocak.
Başvuru için sonda verdiğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İLAN NO yazan yere 00005361123 yazınız ve başka yere dokunmayınız.

Bolu Merkez Polisevi Şube Müdürlüğü: Garson alınacak.  Meslek Liselerininin veya Meslek Yüksekokullarının , Turizm ve Konaklama İşletmeciliği Bölümlerinden mezun olmuş olmak  Vardiyalı çalışma koşullarına uyam sağlamak İstenen iş kolunda 3 (üç) yıl deneyimli olmak ve bunu belgelemek şartları var.Son başvuru 21 Ocak.
Başvuru için sonda verdiğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İLAN NO Yazan yere 00005360397 yazınız ve başka yere dokunmayınız.

Çanakkale Ayvacık Belediye Başkanlığı: Kamyon Şoförü aranıyor. Talep Belirli Süreli (Geçici) olup 5 ay 29 gün çalışma sürelidir. Bu talep Belirli Süreli (Geçici) olup ilçe genelinde karşılanacaktır. İŞKUR tarafından bildirilen listelerden(4 katı kadar adayı aşması halinde) Noter kura çekimi sonrası 4 katı aday mülakata alınacaktır.İşe alım süreci ve sınava ilişkin tüm duyuruları www.canakkaleayvacik.bel.tr internet adresinden takip etmeleri gerekmekte olup; adaylara yazılı tebligat yapılmayacaktır. Noter Kurasından önce 23.01.2020 tarihine kadar aşağıda belirtilen belgeye sahip olduğu Belediye Yazı İşleri Müdürlüğüne ibraz etmeleri gerekmekte olup; belge ibraz etmeyenler Noter Kurasında dahil edilmeyecektir. E sınıf ehliyet ve SRC belgesine sahip olmak şartları var. Son başvuru 21 Ocak.
Başvuru için sonda verdiğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İLAN NO yazan yere 00005360224 yazınız ve başka yere dokunmayınız.

Çorum İskilip Öğretmenevi: Kuruma aşçı, garson, temizlik görevlisi, resepsiyon görevlisi aranıyor. Her kadro için ayrı şart var. Son başvuru 21 Ocak.
Başvurmak için sonda verdiğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İŞYERİ UNVANI yazan yere İSKİLİP  yazınız. Bizim yazdığımız gibi yazıp başka yere dokunmayınız.

Iğdır Melekli Belediyesi: Büro işçisi aranıyor. Şartları; 1-Büro İşlerinde çalıştığını SGK dökümü ile belgelemek. 2-Mali iş ve işlemlerde, tahsilat vb. konularda deneyime sahip olmak. 3-Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına sahip olmak. 4-Büro Yönetimi Sertifikasına sahip olmak 5- Temel Muhasebe Eğitimi Sertifikasına sahip olmak. Son başvuru 21 Ocak. Iğdır geneli başvuru kabul ediliyor.
Başvuru için sonda verdiğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İLAN NO yazan yere 00005360239 yazınız ve başka yere dokunmayınız.

İstanbul İsyön İstanbul Yönetim Yenileme Anonim Şirketi: Su ürünleri mühendisi aranıyor. Başvuru şartları; ÜNİVERSİTELERİN SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN, ALANINDA EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ, SU ÜRÜNLERİ VE GIDA MEVZUATINA HAKİM, B SINIFI EHLİYETİ OLAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİKLE İLİŞİĞİ OLMAYAN, İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN, ÇALIŞMA SAATLERİ 24:00 – 12.00 (GECE VARDİYASI)
 Başvuru için https://kariyer.ibb.istanbul adresine gidin ve ilgili ilanı bulun. Son başvuru 20 Ocak.

Nevşehir Kalaba Belediye Başkanlığı: Kamyon şoförü ve beden işçisi aranıyor. Her kadronun ayrı şartı var. Son başvuru 21 Ocak.
Başvuru için sonda verdiğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İŞYERİ UNVANI yazan yere KALABA BELEDİYE BAŞKANLIĞI yazınız. Bizim yazdığımız gibi yazın ve başka yere dokunmayın.

Tokat Çat Belediye Başkanlığı: Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü aranıyor. En az ilköğretim mezunu isteniyor. Son başvuru 20 Ocak.
Başvuru için sonda verdiğimiz İŞKUR linkine tıkladıktaon sonra İLAN NO yazan yere 00005358358 yazınız ve başka yere dokunmayınız.

Siirt Atabağı Belediye Başkanlığı: Kurum bünyesine en az ilköğretim mezunu beden işçisi alınacak. Son başvuru 20 Ocak.
Başvuru için sonda verdiğimiz İŞKUR linkine tıkladıktan sonra İLAN NO yazan yere 00005357673 yazınız ve başka yere dokunmayınız.

İŞKUR LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ

BİR ÖNCEKİ KAMU ALIMLARI İÇİN TIKLA