İlkokul mezunu 786 personel alınacak! | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

22 Eylül 2020 - 14:18

İlkokul mezunu 786 personel alınacak! Başvuru şartları nelerdir?

İlkokul mezunu 786 personel alınacak! Başvuru şartları nelerdir?
Son Güncelleme :

17 Şubat 2019 - 13:44

1.594 görüntülenme

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarla Sağlık Birimleri ve özel hastanelere 786 personel alımı için düğmeye basılmış durumda. Adaylar en az ilkokul mezunu olmak zorunda.

İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlara göre Türkiye genelinde hastanelere ambulans şoförü, hemşire, ATT, ameliyathane teknikeri, diyetisyen, tıbbi dökümancı, büro işçisi, aşçı, doktor, odyometri teknikeri, muhasebeci, inşaat mühendisi, beden işçisi, hasta danışmanı, gıda teknikeri, İSG uzmanı, çocuk gelişimcisi, sosyal medya uzmanı ve bazı kadrolarda personel alımı yapılacak.

Alımlar özel hastanelere yapılacak olup bazı kadrolar için ilkokul mezunu olmak yetecek. Bazı kadrolar ise üniversite mezunu olma şartı mutlaka aranıyor.

BAŞVURU ŞARTLARI

Alımların pek çok ayrı kadro için olması başvuru şartlarında değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle vereceğimiz link üzerinden size uyan ilanın başvuru şartlarını mutlaka inceleyin. Aranan özel şartlar ise;

  • İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmak
  • 18 yaşından büyük olmak
  • Her kadro için istenen mezuniyet şartlarını taşıyor olmak
  • Kamu haklarından mahrum olmamak
  • Erkek adayların askerlik ile ilişkisi bulunmaması

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayınlanan ilanlara erişmek için;

SAĞLIK İŞ BAŞVURULARI İÇİN TIKLAYINIZ

HASTANE İŞ BAŞVURULARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yukarıda verdiğimiz linklere tıkladığınızda açık olan iş başvurularını görebilirsiniz. Bunun için İŞKUR sistemine üyeliğiniz bulunmak zorundadır. Henüz yoksa başvuru yapmak için İŞKUR sistemine kayıt olun.

Maksat İstihdam