Havalimanına lise mezunu personel alınacak | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

22 Eylül 2020 - 13:21

Havalimanına lise mezunu personel alınacak | Başvuru şartları nelerdir?

Havalimanına lise mezunu personel alınacak | Başvuru şartları nelerdir?
Son Güncelleme :

13 Mart 2019 - 16:30

425 görüntülenme

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan ile havalimanına lise ve önlisans mezunu personel alımı için düğmeye basıldı. Alımlar için başvurular başladı ve 30 Mart 2019’a kadar sürecek. Alımlarda KPSS şartı olmayacak.

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan ile farklı havalimanlarına 8 personel alıacak. Alımlar şu pozisyonlara olacak;

  • 1 Bagaj Memuru

Başvuru şartları: Meslek lisesi veya meslek yüksekokulu mezunu ( elektronik, elektrik, mekanik, otomasyon veya bilgi işlem bölümleri) 35 yaşını geçmemiş ve akserliğini yapmış.

İLANA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN.

  • 2 Elektrik Teknisyeni

Başvuru şartları: Meslek lisesi veya meslek yüksekokulu mezunu (elektrik bölümleri) askerliğini yapmış, 35 yaşından küçük, B sınıfı sürücü belgesi olan.

İLANA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  • 1 Elektronik Teknisyeni

Başvuru şartları. Meslek lisesi veya meslek yüksekokulu mezunu ( Elektronik, Mekanik, Otomasyon veya Bilgi işlem bölümleri) 35 yaşını tamamlamış, askerliğini yapmış.

İLANA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  •  2 kişi Mekanik Sistemler Teknisyeni

Başvuru şartları: lise veya meslek yüksekokul mezunu (  Makine, mekatronik, torna tesviye, metal işleri ve benzeri branşlar) pnömatik ve hidrolik devre tesisatı bilgisine sahip, elektrik kaynağı yapabilen, 2 yıl deneyimli, askerlik yapmış, 35 yaşını tamamlamış, b sınıfı ehliyet sahibi

İLANA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  • 1 Isıtma Soğutma ve Hava Kontrolü Teknisyeni

Başvuru şartları: meslek lisesi mezunu olmak ( iklimlendirme soğutma teknolojileri ve  ilgili bölümleri)  kalorifer ateşçisi belgeli, bilgisayar ofis programlarını kullanabiliyor olması. Askerliği yapmış olması. 35 yaşını tamamlamamış ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak

Tüm ilanlarda alımlar Muğla şehrine olacak.

Maksat İstihdam