Maksat İstihdam

Halkbank’tan KOBİ’lere paket çözüm

Halkbank’tan KOBİ’lere paket çözüm
23 views
04 Şubat 2019 - 13:00

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, banka tarafından geleneksel olarak düzenlenen ‘Üreten Türkiye Buluşmaları’ kapsamında konuştu. Eskişehir’de konuşma yapan Arslan KOBİ‘lere ilişkin önemli konulara değindi.

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, “Orta Anadolu’nun batıya açılan kapısı olarak kabul edilen Eskişehir geçen yıl 1 milyar doları aşan ihracat performansıyla Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlamıştır. Başta Savunma ve Havacılık sanayi olmak üzere farklı iş kollarında faaliyet gösteren firmaların desteklenmesi bu performansı daha da yukarı taşıyacaktır. Eskişehir’de KOBİ kredilerinin dahil olduğu ticari kredilerde son 1 yılda yüzde 25’e yakın büyüme gerçekleştirerek, pazar payımızı yüzde 12,5 seviyesine yükselttik. KOBİ’lerin bize olan güveni bu oranı daha da yukarı taşıyacak” dedi.

Yenilikçi ürünlerle ekonomiye destek
Banka’nın yeni dönem hedeflerini de paylaşan Arslan, reel ekonominin en güçlü destekçilerinden biri olmaya devam edeceklerini aktardı. Arslan, “Bu yıl da yenilikçi ürünlerimizle iş dünyasının yanında olmaya devam edeceğiz. Topyekûn Bankacılık anlayışıyla hizmet verdiğimiz müşterilerimizin her türlü ihtiyacında bir numaralı çözüm ortağı olmayı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu. Halkbank, Eskişehirli işletmecilere Endüstriyel Tarım Kredisi, Ortak Kazanç Kredisi, Savunma Sanayi Destek Kredisi, İhracat Seferberliği Kredisi, Turizm Destek Kredisi gibi kredi ürünlerinin yanında Hazine ve Maliye Bakanlığı desteğiyle sunulan KOBİ Değer Kredisi ile KOBİ Alacak Sigortası ürünlerini tanıttı.

Yeni Şafak

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.