Güncel hastane alımları başladı: Tıbbi sekreter-temizlik-güvenlik-hizmetli ve hasta kayıt kabul | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

30 Kasım 2020 - 14:21

Güncel hastane alımları başladı: Tıbbi sekreter-temizlik-güvenlik-hizmetli ve hasta kayıt kabul

Güncel hastane alımları başladı: Tıbbi sekreter-temizlik-güvenlik-hizmetli ve hasta kayıt kabul
Son Güncelleme :

15 Kasım 2020 - 21:31

128 görüntülenme

İŞKUR hastane alımları özel sektör için başladı. Hastane personel alımı bekleyenler için bir çoğu irtibat numaralı başvuru olmak üzere İŞKUR sistemi üzerinden yayınlanmış tüm ilanlar haberimizde. En güncel tıbbi sekreter, hastane hizmetlisi, hastane güvenlik görevlisi, hastane temizlik görevlisi ve hasta kayıt kabul elemanı alımları yayınlandı. Alımlarda başvuru şartları ilanlara göre değişiyor. Güncel hastane alımları sizlerle…

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

İlanlara başvurular ilanın kendisine göre değişim gösteriyor. BU NEDENLE LÜTFEN ÖNCE İLANLARI OKUYUNUZ.

Başvuruların bir kısmı irtibat numarasından. Sizler için verdiğimiz irtibat numaralarını SADECE HAFTA İÇİ MESAİ SAATLERİNDE ARAYINIZ.

Başvuruların bir kısmı mail yolu ile yapılıyor. Verdiğimiz maillere detaylı CV atınız. Mailde hangi işe talip olduğunuz belirtin.

Başvuruların bir kısmı adrese. Adresler verilmiştir.

Başvuruların bir kısmı ise İŞKUR üzerinden. Sizler için İLAN NUMARASI verdik. Verilen ilan numaraları İŞKUR İŞ İLANLARI sistemine girip, İLAN NO yazan yere yazınız.

HER GÜN DAHA ÇOK İLAN BU SAYFADA-TIKLA-TAKİP ET-KAÇIRMA

HASTANE TEMİZLİK GÖREVLİSİ İLANLARI

Ankara Çankaya Özel Mim Hastanesi: Tecrübeli, en az ilköğretim mezunu kadın erkek, 40 yaşını aşmamış temizlik görevlisi aranıyor. Son başvuru 8 Aralık.
Başvuru için İLAN NO: 00005766165


Bursa Osmangazi Özel Hayat Hastanesi: Özel Hayat Hastanesinde Görev Yapmak Üzere hastane temizliğinde ve hasta bakımında tecrübeli/istekli, Vardiyalı çalışabilecek, kadın erkek temizlik görevlisi aranıyor. Son başvuru 1 Aralık.
Başvuru için Ankara Yolu Caddesi No:44 Bursa Büyükşehir Belediye Binası Karşısı Osmangazi/BURSA adresine gidiniz.


İstanbul Üsküdar Granit Sağlık Hizmetleri: * Sorumluluk sahibi, * İşine önem veren,titizlikle yapan, * Gece vardiyasında çalışabilecek, * Ekip çalışmasına uyumlu, * Kurum kültürü ve kurallarına bağlı hizmetli personel alımı yapılacaktır. Son başvuru 26 Kasım.
Başvuru için İLAN NO: 00005751424

 

HASTANE HİZMETLİSİ ALIMLARI

İstanbul Ümraniye Fresenius Nefroloji Hizmetleri: Diyaliz kliniğinin temizliğinin ve düzeninin sağlanması hastalara yardım ve destek hizmetlerinin sunulması ve taşınacak malzemeler ile ilgili yardımcı olunması görevlerini yerine getirebilecek 20-45 yaş arallığında,tercihen tecrubeli,kesinlikle sigara içmeyen ,Anadolu yakasında ikamet eden yardımcı personel aranmaktadır. Son başvuru 1 Aralık.
İrtibat: 02165265145


 

İzmir Bayraklı Smryna Özel Tüp Bebek: Tamir, bakım, onarım işlerinden anlayan, erkek, küçük çaplı boya, tesisat ve şoförlük gibi işler yapabilecek, en az lise mezunu, b sınıfı ehliyetli, askerlik yapmış hastane görevlisi aranıyor. Son başvuru 21 Kasım.
Başvuru için turgay.dogan@smyrnatupbebek.com adresine CV gönderiniz.


 

Trabzon Karadenik Teknik Üniversitesi: Kuruma hastane hizmetlisi aranıyor.  Liselerin Engelli bakımı, Hasta Bakımı, Yaşlı Bakımı, Ebe Yardımcılığı, Hemşire Yardımcılığı, Sağlık Bakım Teknisyeni bölüm mezunu olmak, kadın-erkek, 18 yaşından büyük olmak Başvurusu kabul edilen edilen adaylar kuraya katılacak. Kura 27 Kasım’da çekilecek. Sonuçları www.ktu.edu.tr adresinden yayınlanacak. Son başvuru 17 Kasım
Başvuru için İLAN NO: 00005755451

 

HASTA KAYIT KABUL GÖREVLİSİ İLANLARI

Bursa Osmangazi Romatem Fizik Tedavi: Üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun, Hastane ya da Tıp merkezinde Hasta Kabul-Kayıt ve Randevu Görevlisi olarak en az 2 yıl çalışmış, Sgk ve Özel sigortalar işlemlerine hakim, Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Planlama, organizasyon ve takip etme konularında yetkin, Hasta memnuniyetine önem veren, Prezantabl, güler yüzlü personel aranıyor. Son başvuru 21 Kasım.
Başvuru için önce İŞKUR’dan 00005744688 İLAN NO ile başvuru yapın. Ardından elifsaygili@romatem.com mail adresine CV atınız.


İstanbul Beşiktaş Dentistanbul: – İkili İlişkileri Düzgün – Kolay ve Etkili İletişim Kurabilen, Tercihen Daha Önce Hastane Otomasyon Programı Kullanmış, en az ön lisans mezunu, erkek, 2-5 yıl tecrübeli personel aranıyor. Son başvuru 20 Kasım.
Başvuru için İLAN NO: 00005751888


İzmir Konak Özel Çınarlı Doğumevi:Özel Çınarlı Doğumevi ve Kadın Hast. Hastanesinde, nöbet usülü çalışabilecek tecrübeli Erkek Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi ihtiyacı bulunmaktadır. En az lise mezunu isteniyor. Son başvuru 30 Kasım.
Başvuru için oyku.altay@ozelcinarlihastanesi.com adresine CV gönderiniz.


Kocaeli Başiskele Özel Kocaeli Hastanesi: Gece vardiyasında çalışabilecek Hasta Kayıt Kabul personeli aranmaktadır. En az lise mezunu erkek isteniyor. Son başvuru 2 Aralık.
Başvuru için ik@ozelkocaelihastanesi.com.tr adresine CV atınız.

 

HASTANE GÜVENLİK GÖREVLİSİ İLANLARI

Ankara Çankaya Özel Mim Hastanesi: En az lise mezunu, en az 2 yıl deneyimli, kadın erkek, 40 yaşından küçük güvenlik görevlisi aranıyor. Son başvuru 11 Aralık.
Başvuru için İLAN NO: 00005770320 

 

TIBBİ SEKRETER İLANLARI

İstanbul Şişli Viromed Sağlık Hizmetleri: Tıbbi Dokümantasyon-Sekreterlik veya Sağlık Kurumları İşletmeciliği mezunu,  Sağlık Hizmetlerinde deneyimli,tibbi terminolojiye ve süreçlerine hakim, Hasta Kabul,raporlama konusunda yetkin MS Office programlarını aktif kullanabilen,çözüm odaklı iletişim becerileri yüksek, empati kurabilen, insan ilişkilerinde başarılı ve güleryüzlü, Sistematik çalışıp, detaylara önem veren personel aranıyor. Son başvuru 18 Kasım.
Başvuru için serdar.ozonder@viromedistanbul.com adresine CV gönderiniz.


İstanbul Ataşehir Özel Yenisahra Sağlık Hizmetleri: Ataşehir bölgesinde diyaliz merkezinde çalışacak sekreter arıyoruz. Tıbbi sekreter veya sağlık kurumunda çalışmış olması, lokasyon olarak Ataşehir ve civarında oturan ve ulaşım sorunu olmayan kişilerin başvurması rica edilir. Lise mezunu, bilgisayar kullanabilen. Sağlık proğramı / yazılımlarını kullanmış olması tercih sebebidir. Hastane vb. yerlerde çalışmış olması veya çalışabilir vasıflara sahip olması. Düzenli çalışmaya engel durumunun olmaması. ( Diyaliz hastalarına hizmet vereceği için sağlık sorununun bulunmaması tercih sebebimizdir.) Ekip ile uyum içerisinde çalışabilecek iş ahlakı ve düzeni olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Ulaşım sorunu olmayan, aranan özellikleri taşıyan kişilerin aramasını rica ederiz. Son başvuru 21 Kasım.
İrtibat: 02163159444


İstanbul Üsküdar E Sitopatoloji Tıbbi Danışmanlık:  Altunizade Üsküdar İstanbul’daki özel patoloji laboratuvarına: İstanbul Anadolu yakasında oturan, sigara içmeyen, erkeklerde askerliğini tamamlamış, tıbbi sekreterlik yüksek okullarından mezun sekreter alınacaktır. Son başvuru 15 Kasım.
Başvuru için e-patoloji@yandex.com adresine CV atınız.


İzmir Torbalı Tınaztepe Hastanesi: Tıbbi sekreterlik sertifikası olan veya ilgili bölüm mezunu, nöbet tutabilecek, Torbalı’da ikamet eden 20-35 yaş arası, 10 parmak bilen, bilgisayar bilen, 1-2 yıl tecrübeli aday aranıyor. Son başvuru 21 Kasım.
İrtibat: 02328560706


Zonguldak Merkez Önder Alkan Veteriner Kliniği: Merkez, Kozlu ya da kilimli de ikamet eden, Kadın, 18-35 yaş aralığında, Tıbbi Sekreterlik ve ilgili bölümden mezun, En az Önlisans Mezunu personel aranıyor. 21 Kasım son başvuru.
İrtibat: ÖNDER ALKAN – 0372 215 21 21