EYT'lilerden kritik hamle: "Cumhurbaşkanı da dinleyebilir" | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

28 Eylül 2020 - 07:27

EYT’lilerden kritik hamle: “Cumhurbaşkanı da dinleyebilir”

EYT’lilerden kritik hamle: “Cumhurbaşkanı da dinleyebilir”
Son Güncelleme :

22 Mayıs 2019 - 21:44

990 görüntülenme

Emeklilikte Yaşa Takılanlar haklarını aramak için ellerinden gelen her yolu deniyor. Prim günü bittiği halde yaş nedeniyle emekli olamadığı için her sıkıntıyı yaşayan EYT’lilerin yeni planı ilgi çekecek.

Yakın zamanda İstanbul Yenikapı’da bir miting düzenlemeyi planlayan Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, yapılacak mitinge Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dahil olmak üzere tüm siyasi parti liderlerini ve sendikaları davet edecek.

Konu ile ilgili konuşan EYT Derneği Başkanı Gönül Baran Özüpak, Yenikapı’da yapılması için başvurdukları büyük mitinge başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere siyasi parti liderleri, sendika liderleri ve belediye başkanları için davetiyelerinin hazır olduğunu söyledi.

TWİTTER’DAN PAYLAŞTI

Twitter’daki şahsi hesabı üzerinden bir açıklama yayınlayan Özüpak, şu ifadeleri kullandı;

“#EMEKLİLİKTEYAŞATAKILANLAR

Haklı davamızda T.C vatandaşı olarak işitmediğimiz hakaret kalmadı. 26 Mayısta YENİKAPI’ da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Parti genel başkanları, Sendika başkanları, Siyasi parti il başkanları, Aday belediye başkanları herkese davette bulunacağız.Bizler ne için mücadeledeyiz, amacımız nedir herkes bilecek ve görecek. Mağduriyetlerimizle neler yaşadığımızı, taleplerimizle mitingimizde haykıracağız.

AMA SEN VARSAN BUNU BAŞARACAĞIZ.”

Maksat İstihdam