Exxen akıllı televizyona nasıl yüklenir? Smart TV'den Exxen nasıl izlenir? – Maksat İstihdam

17 Eylül 2021 - 01:16

Exxen akıllı televizyona nasıl yüklenir? Smart TV'den Exxen nasıl izlenir?

Exxen akıllı televizyona nasıl yüklenir? Smart TV'den Exxen nasıl izlenir?
Son Güncelleme :

14 Eylül 2021 - 23:38

Türkiye'nin en ünlü simalarından biri olan Acun Ilıcalı'nın geçtiğimiz yıl açtığı Exxen adlı dizi-film ve özel yapımlar izleme platformu olan Exxen, bu sıralar adından sıkça söz ettiriyor. Bunun nedeni ise temsilcimiz Beşiktaş'ın dahil olduğu Şampiyonlar Ligi ve yine temsilcilerimiz Fenerbahçe ve Galatasaray'ın dahil olduğu UEFA Avrupa Ligi'nde temsilcilerimizin tüm maçlarının Exxen'de olacak olması. Acun Ilıcalı bu üç kulübün Avrupa'daki maçlarını satın almış durumda. Hal böyle olunca bir çok kişi Exxen üyeliği yaptı. Fakat üyelik yapanlar Exxen akıllı televizyonda nasıl seyredilir? sorusuna yanıt arıyor.

Günümüzde Smart yani akıllı televizyonlar tıpkı telefonlar gibi uygulamalarla çalışıyor. Bir çok dizi-film ve yapım platformu da üyelerine özel içerikleri bu uygulamalar üzerinden Smart TV'lere sunuyor. Avrupa'daki temsilcilerimizin futbol maçları için Exxen üyeliği yapmış olanlar akıllı televizyona Exxen yükleme işlemlerini merak ediyor.

Loading...

SMART TV'YE EXXEN NASIL YÜKLENİR?

Acun Ilıcalı'nın üzerine titrediği projesi olan Exxen akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve akıllı televizyonlarda izlenebiliyor. Fakat bunun için Android özelliğine sahip televizyonunuz olması gerekiyor. Exxen Android TV uygulaması Samsung, Vestel, Arçelik, Beko, Grundig, Sunny, Regal, Toshiba, Altus, Onvo, Saba, Nordmende, Axen, Woon, Elton, Hi-Level ve Apple TV gibi televizyonların Android özellikle modellerinde izlenebilir durumda.

Exxen'i akıllı televizyon, yani Android TV'ye yüklemek için televizyon kumandanız üzerinden Google Play Store uygulamasını açıp Exxen uygulamasını bulup, YÜKLE tuşuna basaran Exxen'in Android TV'nize indirebilirsiniz.