Erhan Usta Samsun'da dengeleri değiştiriyor | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

28 Eylül 2020 - 00:17

Erhan Usta Samsun’da dengeleri değiştiriyor

Erhan Usta Samsun’da dengeleri değiştiriyor
Son Güncelleme :

09 Şubat 2019 - 22:35

603 görüntülenme

Meclisteki EYT uygulamasında MHP’nin programında yer aldığı şekilde EYT yasasını savunduğu için Grup başkanvekilliği’nden ihracının ardından Samsun il başkanını savunduğu için ihraç edilen Erhan Usta, Samsun’daki seçim gezilerini sürdürüyor.

Önceki gün Bafra’yı ziyaret eden Erhan Usta, burada ‘benim gücüm sizlersiniz’ diyerek Bafralılardan destek istedi. Bafra’nın tarım ekonomisine sahip olduğunu hatırlatan Usta, seçilirse Bafra’nın Türkiye’nin tarım sektöründe önemli bir pay sahibi olması için çalışacağını belirtti.

Bafra’nın ardından Atakum’a giden Usta, bir aileyi de ziyaret etti. Aile ve mahalleli tarafından coşkuyla karşılanan Usta, burada bir konuşma yaptı ve; “Bir kez daha verdiğim bu kararın ne kadar doğru olduğunu sizler bana gösterdiniz. Benim arkamda ki tek güç Samsunlu hemşehrilerimdir. Samsun’da yanacak olan meşaleyi hep birlikte yakacağız ve bu meşale inşallah tüm Türkiye’yi aydınlatacaktır”dedi.

SAMSUN’A SAHİP ÇIKILMADI

Dün ise Havza ilçesini ziyaret eden Usta, Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç ve yöneticiler ile buluştu. Burada Samsun’un büyük bir göç aldığını belirten Erhan Usta, burada yaptığı konuşmada ise; “Samsun’da Samsun’a sahip çıkacak bir yönetimle yola çıkılmalıdır. Sahip çıkılmadığı için sürekli geriye gidiyor. Bölgedeki fakirliği azaltacak, göçü durduracak projeleri hayat geçirmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

İlçe esnafını ziyaret eden Usta, onların desteğini beklediğini söyledi.

Maksat İstihdam