Emekliye hangi banka ne kadar promosyon veriyor? | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

25 Eylül 2020 - 15:27

Emekliye hangi banka ne kadar promosyon veriyor?

Emekliye hangi banka ne kadar promosyon veriyor?
Son Güncelleme :

18 Şubat 2019 - 11:00

383 görüntülenme

Türkiye’de kamu ve özel bankalarda bir süredir emekliye promosyon uygulaması yapılıyor. 13 milyona yakın emekli promosyon imkanı ile belirli dönemlerde rahat ediyor. Hem emeklinin hem de bankanın kazandığı bu sistem ile bankalar arası rekabet de arttı. Bu nedenle bankalar arasında ‘emekliye hangi banka ne kadar promosyon ödüyor‘ sorusu ile seçim yapmak zorlaşıyor. Emekli ne kadar promosyon alıyor? haberimizde…

Emekliye promosyon uygulamasında bankalar farklı imkanlar ile emeklilerin bankalarından bu promosyonları almasını istiyor. Bu nedenle çok cazip ve avantajlı fırsatlar sunuluyor. Maaşa göre 300, 350, 450 ve 600 liraya kadar çıkan bankalar oluyor.

Emeklilerin promosyondan yararlanması için bankalara 3 yıl boyunca maaşını o bankadan alacağını taahhüt etmesi gerekiyor. Bazı bankaların sunduğu avantajlar şöyle;

AKBANK: 450 lira promosyon. tüm ATM’lerden ayda 2 kez ücretsiz para çekme, bedava havale ve EFT, özel faiz oranları.
DENİZBANK: 450 TL ödeme. Bankaya müşteri kazan emekliye ek 100 TL. İş birliği yapılan markalardan indirim kuponları. Özel faiz oranları. Denizbank Bonus ile otomatik ödeme yapanlara 3 ay doğalgaz faturası indirimi.
GARANTİ: 450 TL promosyon. Parayı kuruşu kuruşuna alma imkanı. Kredilerde faiz indirimi.
ING: 450 TL promosyon, emekli yakınını getirene 100 TL ek ödeme. Hesap işletim ücreti yok, özel faiz oranları, telefon bankacılığında kolayık, ücretsiz tıbbi danışmanlık ve ambulans.
İŞ BANKASI: 450 TL ödeme. Kredi kartlarından yıllık ücret. Vadeli mevduat ve kredilere özel faiz, ücrtesiz havale ve EFT.
ŞEKERBANK: 450 TL ödeme. 2 otomatik ödeme talimatına 150 TL ek ödeme. Ücretsiz havale ve EFT, hesap işletim ücreti muafiyeti, şubede işlem önceliği, eve teslim maaş hizmeti.

Maksat İstihdam