Devlet Bahçeli'den Alaattin Çakıcı ve Kemal Kılıçdaroğlu açıklaması | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

5 Aralık 2020 - 02:24

Devlet Bahçeli’den Alaattin Çakıcı ve Kemal Kılıçdaroğlu açıklaması

Devlet Bahçeli’den Alaattin Çakıcı ve Kemal Kılıçdaroğlu açıklaması
Son Güncelleme :

18 Kasım 2020 - 21:15

130 görüntülenme

Türkiye gündeminde bir süredir Alaattin Çakıcı’nın Kemal Kılıçdaroğlu’na yazdığı ve ağır ifadeler içeren mektubu var. Kılıçdaroğlu ve CHP kanadı bugün öğle saatlerinde bir açıklama yaparak savcıları göreve çağırmıştı. Bunun üzerine konuya Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli de dahil oldu. Bahçeli sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarda Kemal Kılıçdaroğlu‘yu hedef aldı.

Bahçeli’nin Çakıcı ve Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili açıklamaları şu şekilde oldu;

  • Kılıçdaroğlu, aleyhine işleyen gündemi değiştiremez, yama tutmayan açıklarını asla kapatamaz. PKK’yla işbirliğinin, FETÖ’yle diyaloglarının demokratik faturasına mutlaka katlanacaktır. CHP’nin tarihi sorunu Kılıçdaroğlu ve ekibidir. Bu sorun kanserleşmiş, vücuda yayılmıştır.
  • Elbette üzerine atılı suçların bedelini uzun yıllar cezaevinde kalarak ödemiş bir vatan evladıdır. Kılıçdaroğlu mafya arıyorsa, yeraltı dünyasının kanlı yüzlerini görmek istiyorsa el ele, gönül gönüle olduğu hainlere bakması, şayet onuru varsa nedamet duyması tavsiyemdir.
  • Kamuoyu nezdinde algı oluşturmaya çalışan Kılıçdaroğlu ve yanında yöresinde yuvalanan işbirlikçilere cevabım şudur: 1-Alattin Çakıcı bir Ülkücü şehidimizin oğludur. 2- Alaattin Çakıcı ülke ve millet sevdalısı bir Ülkücüdür. 3- Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır.
  • Bu durum kapsamında CHP Genel Başkanı’nın hakaret ve hıyanetlerine sosyal medyadan yayımladığı bir açıklamayla tepki gösteren değerli Ülküdaşım Alaattin Çakıcı’ya mafya bozuntusu demek, yeraltı dünyasının karanlık yüzü suçlaması getirmek müfterilik, seviyesizlik, rezilliktir.
  • ılıçdaroğlu’nun terörist Demirtaş’a hürmet ve hayranlığı bellidir. Soros’un tetikçisi ve tedarikçisi Osman Kavala’ya sevgi ve sempatisi bilinmektedir. Ellerinde Mehmetlerimizin kanı bulunan bölücü terör örgütü PKK’lı teröristlerle iç dışlı olduğu ise son derece berraktır.
  • CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun habis ve hastalıklı konuşmaları dikkatle incelendiğinde nasıl bir girdabın içine düştüğü, nasıl bir hezeyan ve melanete gömüldüğü gayet net olarak anlaşılacaktır. Üslubunun kindarlığı, siyaset usulünün kirliliği herkesin malumudur.