Cem Yılmaz ile Yeni Akit arasında polemik | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

18 Eylül 2020 - 15:11

Cem Yılmaz ile Yeni Akit arasında polemik

Cem Yılmaz ile Yeni Akit arasında polemik
Son Güncelleme :

12 Temmuz 2019 - 13:50

1.236 görüntülenme

Yeni Akit Gazetesi geçtiğimiz günlerde yaptığı bir haberde Cem Yılmaz‘ın ortaklığını yaptığı Bebek Otel’in tesettür yasağı uyguladığını yazmıştı. Haberin kaynağı olarak Star Gazetesi gösterilmişti. Ünlü komedyen Yılmaz bu iddiaya yanıt verdi.

Yeni Akit’in yaptığı haberde Bebek Otel’e giden iki kadının başörtülü oldukları için otelden atıldıkları iddia edilmişti. Cem Yılmaz bu iddiaya kendi Twitter hesabından yanıt verdi.

BU BİR OPERASYON

Yılmaz, Twitter’dan yaptığı açıklamada şu ifadelere verdi; “Sevgili takipçilerim, hatırı sayılır bir sayıdasınız, size bu haberi şu sebeple duyuruyorum; 27 yıllık meslek hayatımda sahne ve sinema dışında hiç bir ticari girişimim olmadığı gibi Bebek Oteli (!) de benim değil! Bu bir şaka olsa gülerim ama acıklı bir operasyon! Yazık!” “Sevgili takipçilerim, hatırı sayılır bir sayıdasınız, size bu haberi şu sebeple duyuruyorum; 27 yıllık meslek hayatımda sahne ve sinema dışında hiç bir ticari girişimim olmadığı gibi Bebek Oteli (!) de benim değil! Bu bir şaka olsa gülerim ama acıklı bir operasyon! Yazık!”

Yılmaz bir sonraki paylaşımında ise; “Iska geçti!” dedi.