BİM şubeleri ilkokul mezunu eleman alacak | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

24 Eylül 2020 - 02:10

BİM şubeleri ilkokul mezunu eleman alacak | Başvuru şartları nelerdir?

BİM şubeleri ilkokul mezunu eleman alacak | Başvuru şartları nelerdir?
Son Güncelleme :

14 Haziran 2019 - 12:00

12.327 görüntülenme

Türkiye’nin en büyük ve geniş ağa sahip market zincirlerinden biri olan BİM Marketler şubelerinde istihdam etmek üzere kimi ilköğretim mezunu olmak farklı eğitim şartları ile personel alacağını duyurdu. BİM ilköğretim mezunu personel alımı iş arayanları heyecanlandırdı. BİM başvuru şartları nelerdir?

BİM’in kendi sitesi üzerinden yayınladığı ilanlar için ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu arayan farklı ilanlar bulunuyor. Her biri için farklı başvuru şartları bulunabiliyor. Türkiye’nin farklı illerinde yapılacak alımlar Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirlerde yoğunlaşıyor.

Açık olan ilanlar şöyle;
Lise ve üniversite şartı arayan ilanlar: Gıda Mühendisi, Bilgi İşlem Asistanı, Yönetici Adayı, Mağaza Müdürü, Mağaza Müdür Yardımcısı, Muhaseve Personeli
İlköğretim ve lise şartı arayan ilanlar: ; Depo Sevkiyat Şoförü (en az ilköğretim mezunu) Depo Personeli, Perakende Satış Elemanı, Unlu Mamüller Personeli, Mağaza Personeli (Engelli), Taze Gıda Personeli, Meyve-Sebze Personeli, Et-Şarküteri Personeli, Mağaza Satış Elemanı, Kozmetik Personeli, Mağaza Mal Kabul Personeli, Kasa Reyon Personeli

BİM BAŞVURU ŞARTLARI

Kurum her ilan için farklı eğitim, tecrübe veya belge şartı aramaktadır. Bu nedenle ilanları incelerken şartları inceleyin.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

BİM’in personel alımlarına başvurmak için;

BİM PERSONEL ALIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Yukarıda verdiğimiz linki tıklayınız.

Maksat İstihdam