BİM-ŞOK ve A101 ilkokul ve lise mezunu eleman arıyor | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

1 Ekim 2020 - 17:54

BİM-ŞOK ve A101 ilkokul ve lise mezunu eleman arıyor

BİM-ŞOK ve A101 ilkokul ve lise mezunu eleman arıyor
Son Güncelleme :

22 Temmuz 2019 - 14:03

616 görüntülenme

Türkiye’nin en büyük 3 perakende markası olan BİM, ŞOK ve A101 bünyesine yeni işçi alımı olacağı haberi insanları heyecanlandırdı. İş arayan gençler marketlerin personel alımı haberini sevinçle karşıladı. İŞKUR bünyesinde yayınlanan ilanlar ile BİM, ŞOK ve A101 bünyesine ilkokul veya lise mezunu eleman olacağı açıklandı. Başvuru şartları açıklandı.

Türkiye’deki istihdam hamlesine marketler de katılıyor. Türkiye’nin 81 ilindeki şubeleri ile her geçen gün büyüyen kuruluşlar olan BİM, ŞOK ve A101 bünyesine beden işçisi, kasiyer, reyon görevlisi, şoför, mağaza elemanı veya yöneticisi gibi pozisyonlara eleman alımı yapılacağı duyuruldu.

BİM 348 PERSONEL ARIYOR

İŞKUR’dan son yayınlanan 8 ilan ile BİM Birleşik Mağazalar A.Ş bünyesine 22 eleman alınacağı ilan edildi. Alımlarda eğitim şartı değişse de ekseriyetle ilköğretim mezunu alımı olacak. Alım yapılacak iller arasında İstanbul ve başta olmak üzere Yalova, Eskişehir, Gaziantep, Bursa ve Sinop yer alıyor.

Başvuru şartları ilanlarda değişim gösteriyor. İlanlara ulaşmak için;

BURAYA TIKLA

Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra panelde bulunan “İŞYERİ ÜNVANI” yazan kısma “BİM birleşik Marketler” yazmanız yeterli.

A101 5 PERSONEL ALIMI

Türkiye’nin bir başka büyük market zinciri A101 ise bünyesinde istihdam etmek üzere 5 market elemanı alımı yapacağını duyurmuş durumda. Alımlar sadece engelli kadroları için olacak ve Antalya ilimizde olacak.

Başvuru yapmak için buraya TIKLA

Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra “İŞ YERİ ÜNVANI’ yazan kısma “A101” yazmanız yeterli olacaktır.

ŞOK MARKETLER 75 PERSONEL ALIMI

Yıldız Holding bünyesinin bir kuruluşu olan ŞOK Marketler Türkiye’nin bir başka yoğun ilgi gösterdiği marketler zinciri olarak karşımıza çıkıyor. Dün ŞOK marketlerin İŞKUR üzerinden yayınladığı 15 ilan ile 75 çalışma arkadaşı aradığı duyuruldu. Alımlar Ankara başta olmak üzere Kırıkkale, Bursa, Uşak, Yalova, Balıkesir, Mardin, Kocaeli, Kahramanmaraş, İzmir, Nevşehir ve Antalya’da alımlar olacak.

Başvuru şartları arasında ilköğretim ve lise mezunu olmak, iletişim becerisi yüksek olmak, mağazıcılık işinden anlayan, erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan veya 3 yıl tecili olan adaylar yer alıyor.

Başvuru yapmak için buraya tıkladıktan sonra

“İŞYERİ ÜNVANI” yazan kısma “ŞOK” yazmanız yeterli olacaktır.

Maksat istihdam’ı Instagram’dan takip etmek için TIKLAYARAK daha çok iş ilanına ulaşabilirsin.