Bankalara güncel gişe memuru alımları başladı

28 Şubat 2021 - 02:00

Bankalara güncel gişe memuru alımları başladı

Bankalara güncel gişe memuru alımları başladı
Son Güncelleme :

20 Şubat 2021 - 12:41

Banka iş ilanları için arama yapanlara müjde 11 şehirdeki farklı bankalardan geldi. Banka gişe memuru alımları başladı. 11 ilimizde bulunan bankalar, bünyelerine farklı şartlarda personel alımı yapacaklarını ilan etti. 2 veya 4 yıllık adaylar arasından seçilecek olan elemanlar banka bünyesinde hemen çalışmaya başlayacak.

NASIL BAŞVURULUR?

Kurumlar ilanlarını Kariyer sitesinde yayınlamış durumda. Her ilanın altında sizlere verdiğimiz linklere tıkladıktan sonra, siteye kayıtlı değilseniz kayıt olup, CV doldurup, ardından başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

DAHA ÇOK İŞ İLANI HER GÜN BU SAYFADA----TIKLA-TAKİP ET-KAÇIRMA

GÜNCEL BANKA GİŞE MEMURU ALIMLARI

Yapı Kredi Bankası

Geçerli iller: Antalya(Alanya, Korkuteli), Aydın(Kuşadası), Balıkesir(Ayvalık, Burhaniye, Edremit, Erdek), Çanakkale(Ezine, Gelibolu), Hatay(Samandağ), Mersin(Erdemli), Konya(Çumra), Manisa(Alaşehir), Muğla(Bodrum, Dalaman, Datça), Yalova(Çınarcık), İstanbul(Asya)(Şile)

Şartları: Lisans mezunu olmanı, Deneyimsiz veya en fazla bir yıla kadar deneyimli olmanı, Erkek adaylar için; askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmasını, Süreçlerde aktif olarak kullanabilecek düzeyde MS Office uygulamalarına hakim olmanı, Satış heyecanını şube ortamında yaşayabilmeni, İkna stratejilerini hayatının bir parçası haline getirebilmeni, Sunduğun hizmeti çözüm odaklı yönetebilmeni bekliyoruz. İletişim becerilerime ve insan ilişkilerime oldukça güvenirim, Bir marka imajını temsil etmenin getirdiği sorumluluğun bilincindeyim, Karşılaştığım problemlere yarının deneyimleri gözüyle bakarım, Her zaman motivasyonlu olmak için yeni seçenekler yaratabilirim, Hızlı ve tempolu bir ortamda çalışmak bana keyif verir, Gelişen ve değişen piyasaya kolayca uyum sağlayabilirim diyor musun?

Başvuru adresi: https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-donemsel-musteri-hizmetleri-yetkilisi-gise-2673505

Fibabank

Geçerli iller: İstanbul

Şartları: Üniversitelerin 2 ya da 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,  Tercihen Şube Operasyon (Gişe) Biriminde en az 1 yıl tecrübe sahibi,  Günlük nakit, kasa ve ATM işlemlerini yürütebilecek, Satış odaklı, İletişim ve temsil becerisi yüksek,  Takım çalışmasına yatkın, Sınırlarını zorlayan, cesur ve açık fikirli, Müşteri odaklı iş anlayışı olan,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan.

Başvuru adresi: https://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-musteri-hizmetleri-yetkilisi-2680078

Burgan Bank

Geçerli İller: Denizli

Şartları: En az 2 yıllık Yüksekokul mezunu, tercihen 4 yıllık Lisans mezunuysan, En az 1 yıl şube gişe bölümü deneyimin varsa, Sahte Para ve Temel Bankacılık eğitimi almış isen, Cari Hesap İşlemleri ve bağlı mevzuat konusunda bilgi sahibi isen, Analitik düşünme yeteneğin varsa, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü, Seyahat engelin yoksa, Denizli’de ikamet ediyorsan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış isen.

Başvuru adresi: https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-turkiye-denizli-sube-gise-yetkilisi-2654982

Kuveyt Türk

Geçerli iller: İstanbul

Şartları: Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İİBF bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce ya da Arapça bilgisine sahip, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 20 aylık tecili olan, Müşteri ve başarı odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerilerine sahip, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Analitik düşünen.

Başvuru adresi: https://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-gise-yetkilisi-istanbul-avrupa-yakasi-2619310