Ankara Etlik Şehir Hastanesi ne zaman açılacak? Etlik Şehir Hastanesi Personel alımı olacak mı?

20 Ekim 2021 - 08:52

Ankara Etlik Şehir Hastanesi ne zaman açılacak? Etlik Şehir Hastanesi Personel alımı olacak mı?

Ankara Etlik Şehir Hastanesi ne zaman açılacak? Etlik Şehir Hastanesi Personel alımı olacak mı?
Son Güncelleme :

19 Eylül 2021 - 2:09

Türkiye'nin yüz akı projelerinden biri olan Şehir Hastaneleri açılmaya devam ediyor. Ülkenin farklı lokasyonlarında yapılan şehir hastaneleri bazı illerimizde birden çok muhitte inşa ediliyor. Bu illerden biri de Başkent Ankara. Başta sağlık personelleri olmak üzere bir çok kişinin heyecanla beklediği ve yapımı bir hayli uzun süren Ankara Etlik Şehir Hastanesi nihayet açılıyor. İnşaatın bitmesine bir aydan biraz daha uzun süre kaldı. Bu proje bölgedeki vatandaşlar kadar, Etlik Şehir Hastanesi personel alımı bekleyenleri de ilgilendiriyor. Etlik Şehir Hastanesi iş ilanları için gözler açılışa çevrildi.

ETLİK ŞEHİR HASTANESİ NE ZAMAN AÇILIYOR?

Yakın zamanda gelen bilgilere göre Ankara Etlik Şehir Hastanesi 29 Ekim 2021 tarihinde açılıyor. Açılması bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilecek.

3624 yatak kapasitesine sahip Etlik Şehir Hastanesi, Bilkent'in ardından Ankara'nın ikinci Şehir Hastanesi olacak. Böylece Ankara'da önemli bir sağlık yatırımı da yapılmış olacak. Ankaralılar 29 Ekim'den sonra Etlik Şehir Hastanesi'ne gidebilecekler.

Loading...

ETLİK ŞEHİR HASTANESİ PERSONEL ALIMI OLACAK MI?

Ankara Etlik Şehir Hastanesi geride bıraktığımız süre boyunca, yüklenici firma üzerinden bir çok başvuru kabul etti. Bu firma hem inşaata, hem inşaat sonrasına personel alımı gerçekleştirdi.

Şehir Hastaneleri'nin işletmesi kamuda olmadığı için personellerin alımı da kamu kurumları üzerinden gerçekleşmiyor. Bu nedenle açılma sonrası alımların olup olmayacağını önceden kestirmek güç.

Maksat İstihdam olarak, açılma sonrası iş ilanları piyasasına bu kurumlara ait, yani Etlik Şehir Hastanesi'ne ait personel alımları için iş ilanları gelirse sizlere anında duyuracağız.

ALIMLARI TAKİP EDEBİLMEK İÇİN TIKLA-ARAMIZA KATIL