Ali Babacan'ın sağlık durumu nasıl? Covid olan Babacan'dan açıklamalar | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

21 Eylül 2020 - 20:06

Ali Babacan’ın sağlık durumu nasıl? Covid olan Babacan’dan açıklamalar

Ali Babacan’ın sağlık durumu nasıl? Covid olan Babacan’dan açıklamalar
Son Güncelleme :

29 Ağustos 2020 - 16:09

233 görüntülenme

Dünya’nın ve Türkiye’nin 2020’deki birinci gündem maddesini hala Covid-19 pandemisi oluşturuyor. Mart ayından beri hayatlarımızda olan Covid tüm korkutuculuğunu, bulaşıcılığını ve öldürücülüğünü sürdürüyor. Hastalık çevemizde de yayılıyor. Son olarak ünlü siyasetçi Ali Babacan’ın Covid-19 hastalığına yakalandığı haberi bizzat kendi tarafından twitterdan duyurulmuştu. Sevenleri Ali Babacan’ın sağlık durumunu merak ederken, Babacan’dan açıklamalar geldi.

KARANTİNA SÜRÜYOR

Ali Babacan, kendisi ile birlikte pozitif çıkan eşi Zeynep Babacan’ın oğulları Emir Babacan’ın da evde karantina altında olduklarını, üçünün de halsizlik, ateş, kas yorgunluğu ve eklem ağrıları yaşadığını belirtti.

Tedavilerinin evde devam ettiğini söyleyen Babacan, bazen durumlarının çok iyi olduğunu, bazen ise halsiz düştüklerini belirtti. Babacan, doktorun verdiği tedaviyi aynen uyguladıklarını belirtti.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR

Bu süreçte kendisinin ve ailesinin bir kez daha sağlık çalışanlarının önemini anladıklarını vurgulayan Babacan, sağlık çalışanlarına teşekkür etti ve halkı onların özverisini ve emeğini boşa çıkarmamaya çağırdı.

Babacan’ın tweetleri şu şekilde;