Alaaddin Keykubat Üniversitesi KPSS şartsız personel alımı yapıyor – Maksat İstihdam

17 Eylül 2021 - 00:36

Alaaddin Keykubat Üniversitesi KPSS şartsız personel alımı yapıyor

Alaaddin Keykubat Üniversitesi KPSS şartsız personel alımı yapıyor
Son Güncelleme :

14 Eylül 2021 - 0:22

Kısa adı ALKÜ olan ve Antalya'nın Alanya ilçesinde bulunan Alaaddin Keykubat Üniversitesi önceki gün yayınladığı ilan ile kurum bünyesine KPSS şartsız personel alımı yapacağını duyurdu. Kurum bünyesinden yayınlanan ilan kapsamında kurumun farklı birimlerinde istihdam edilmek üzere personel alımı olacağı duyuruldu. Gelen ilanlarda halı saha görevlisi, okul öncesi öğretmeni ve oto yıkama elemanı olacağı duyuruldu. Alımlarda daimi işçi statüsünde fakat part-time çalışacak şekilde ilanlar verilmiş durumda.

Kurumun kadroya göre aradığı şartlar şu şekilde;

Halı Saha Görevlisi: Sicili temiz, sağlık sorunu olmayan, emekli-yaşlı malul olmayan adaylar

Okul öncesi öğretmeni: Okul öncesi öğretmenliği mezunu, Sicili temiz, sağlık sorunu olmayan, emekli-yaşlı malul olmayan adaylar

Oto yıkama elemanı: B sınıfı ehliyetli, Sicili temiz, sağlık sorunu olmayan, emekli-yaşlı malul olmayan adaylar

Loading...

NASIL BAŞVURULACAK?

Her kadrodan 1 kişinin istihdam edileceği ilana  sadece 17 Eylül 2021 tarihinde, mesai bitimine kadar şahsen başvuru yolu ile müracaat kabul edilecek.

Başvuru için Alaaddin Keykubat Üniversitesi'nin İktisadi İşletmesi'ne gitmek gerekiyor ( Kestel Mah. Üniversite Cad. No:80 Alanya)

Başvuruya giderken yanınızda;

2 fotoğraf, adli sicil kaydı, sağlık raporu, nüfus kaydı, ikametgah, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, askerlik ile ilişkisi olmadığına dair belge, eğitim durumunu gösteren belge ile gidiniz. Oto yıkama elemanına başvuracaklar ek olarak B sınıfı ehliyet ve fotokopisini götürecekler.