Akbank personel alımı başladı: 45 kadroda alım var « Maksat İstihdam

24 Kasım 2020 - 04:04

Akbank personel alımı başladı: 45 kadroda alım var

Akbank personel alımı başladı: 45 kadroda alım var
Son Güncelleme :

13 Kasım 2020 - 18:12

146 görüntülenme

Banka iş ilanları arayanlar için müjdeli haber Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Akbank’tan geldi. Akbank personel alımı için 45 açık pozisyon bulunuyor. Akbank Kasım 2020 personel alımları içerisinde bir çok farklı şartta bir çok farklı kadro bulunuyor. Başvurular Akbank’ın kendi kariyer sitesi üzerinden yapılıyor.

Hangi kadrolarda alım var?

Akbank’ın şu an kendi kariyer sitesi üzerindeki ilanlar şu şekilde;

– Takas Yönetici Yardımcısı  – Güvenlik Teknolojileri Operasyon Uzmanı – Ödeme Teknolojileri Yönetici Yardımcısı  – Kredi İzleme Takip Raporlama ve Analiz Yöneticisi – Kobi Ürün Pazarlama Yöneticisi – Teknoloji Mimarı  – Sistem Yönetimi Uzmanı – Yazılım Uzmanı/ Uygulama Mimarı – Veri ve İleri Analitik Teknolojileri Uzmanı  – Devops Uzmanı – Bulut Teknolojileri Mimarı  – İş Analisti / İş Mimarı – Teknoloji İşe Alım Yöneticisi – Ödeme Sistemleri Pazarlama Yönetici Yardımcısı – Ücret Komisyon Yöneticisi – Pazarlama İletişimi Yöneticisi – Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı – Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi – Medya Planlama ve Satınalma Yöneticisi  – Finansal Kontrol Yönetici Yardımcısı – Yatırım Ürünleri Pazarlama Yönetici Yardımcısı – Bilgi Güvenliği Siber Güvenlik Analisti   – Siber Güvenlik Olay Müdahale Uzmanı  – Bireysel Kredi Kartları Pazarlama Yönetici Yard – Strateji Yöneticisi – Program Yöneticisi  – Deneyimli Siber Güvenlik Uzmanı  – Veri Kalitesi Danışmanı    Teknoloji Geliştirme ve Yazılım – Teknoloji Geliştirme ve Yazılım  – Süreç ve Servis Tasarımı Yöneticisi – Kıdemli Veri Depolama Uzmanı – Entegrasyon Uygulamaları Yazılım Mimarı  – Yasal Raporlama Yöneticisi  – İş Analitiği Yöneticisi – Nakit Operasyon Yetkilisi – Birebir Bankacılık Yöneticisi – Genel Başvuru – Engelli- Müşteri İletişim Merkezi  – Model Denetimi Müfettişi  – Yeni Mezun Bt Müfettiş Yardımcısı – Bilgi Teknolojileri Müfettişi – Müşteri İletişim Yetkilisi – Deneyim Tasarımcısı – Görsel Tasarımcı

Başvuru şartları nasıl öğrenilir? Nasıl başvurulur?

Tüm alımlar Akbank’ın kendi kariyer sitesi üzerinden yapılıyor. Bunun için öncelikle;

BURAYA TIKLAYIN

Karşınıza şöyle bir sayfa çıkacak;

Çıkan bu sayfada İŞ İLANLARINA GÖZ AT yazısına tıklayın.

Karşınıza iş ilanları çıkacak. Size uyan varsa tıklayın. Uyanı bulmak için ilanları tek tek gezebilirsiniz.

İlana tıkladığınızda karşınıza ilanın başvuru şartları, tam zamanlı mı yarı zamanlı mı olduğu ve en altta bir harita üzerinde hangi illerde ve ilçelerde ihtiyaç olduğu görülmektedir.

İlanlara başvuru için en üstteki BAŞVUR yazısına tıklayın. Üye değilseniz sizden yeni üyelik isteyecek. Üyelik işlemi ardından ilanlara başvuru yapabilirsiniz.