Zeybekci: "İzmir bizden hizmet bekliyor" | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

29 Eylül 2020 - 16:25

Ak Parti adayı Zeybekci: “İzmir bizden hizmet bekliyor”

Ak Parti adayı Zeybekci: “İzmir bizden hizmet bekliyor”
Son Güncelleme :

17 Ocak 2019 - 14:00

214 görüntülenme

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 31 Mart Yerel Seçim için İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan ve Cumhur İttifakı kapsamında MHP’nin de desteklediği Nihat Zeybekci, İzmir adaylığı ile ilgili konuştu.

İzmir bizden hizmet bekliyor diyen Zeybekci, 1 Nisan’dan sonra İzmir’in farklı bir sabaha uyanacağını ve İzmir’de kimsenin birbirinden ayrı tutulmayacağını söyledi.

Selçuk Belediye Başkanı Dahi Zeynel Bakıcı’ya ziyaret gerçekleştiren Zeybekci, siyasetin en güzel bölümünün belediye başkanlığı ile hizmet etmek olduğunu vurguladı.

Yerel yönetimlerin insanlara doğrudan dokunmanın yolu olduğunu söyleyen Zeybekci; “Ben değerli başkanımız Sayın Dahi Zeynel Bakıcı’ya verdiği hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizim siyaset anlayışımıza göre bu bir bayrak yarışıdır. Bizdeki bayrak yarışı spordaki bayrak yarışı gibi değil. Sporda bayrağı teslim eden sporcu kenara çekilir ve durur. Bizde ise bayrağı devreden bayrağı devrettiğiyle beraber koşmaya devam eder. Onun için ekibimiz her daim genişleyerek devam eder. Ben belediye başkanımızın bundan sonraki hayatında memleketimize, milletimize daha iyi hizmetlerde bulunmak için de fırsatlar ortaya çıkacaktır. Kendisiyle dostluğumuz yaşadığı sürece devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

Maksad İstihdam