50 ilimizde sekreter alımları: Özel şirketlere sekreter alımı başladı | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

28 Ekim 2020 - 19:39

50 ilimizde sekreter alımları: Özel şirketlere sekreter alımı başladı

50 ilimizde sekreter alımları: Özel şirketlere sekreter alımı başladı
Son Güncelleme :

27 Eylül 2020 - 12:00

227 görüntülenme

Bir çok ilanda en az lise ve üstü mezunu olmak şartı ile, İŞKUR iş ilanları üzerinden yayınlanan en güncel sekreter alımları için duyurular geldi. Özel kurumlara alınacak sekreterler için bir çok farklı şart aranıyor. Sekreter ilanları arayanlar için 50 ilimizde farklı ilçelerde ilan bulunmakta. Herhangi bir KPSS şartı aranmıyor.

SEKRETER NE İŞ YAPAR?

Kurumlara alınan sekreterler telefon bakmak, telefon trafiği yönlendirmek, müşteri karşılamak, bazı ilanlarda çay-kahve-temizlik işleri yapmak, bazı ilanlar evrak işlerini takip etmek gibi işlere bakmaktadır.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Tüm ilanlar İŞKUR üzerinden alınmıştır. Başvurularda farklı yöntemler bulunmaktadır;

  • Kimi ilanlar irtibat numaralıdır. Bu numaraları gündüz, mesai saatlerinde arayarak ön görüşme yapabilir, randevu alabilirsiniz. İlan sahibi alım yaptığını beyan ederse sorumluluk İŞKUR’a aittir.
  • Bazı ilanlar mail adresine CV göndermenizi istemektedir. Bu ilanlara fotoğraflı ve düzgün hazırlanmış CV gönderiniz.
  • Bazı ilanlar adrese başvuru istemektedir.
  • Bazı ilanlar önce İŞKUR’a başvuru istemektedir.

Başvuruya dair tüm detaylar her ilanın hemen altında verilmiştir.

DAHA ÇOK İŞ İLANI BU SAYFADA–KAMU VE ÖZEL SEKTÖR TÜM ALIMLAR İÇİN TIKLA-TAKİP ET

GÜNCEL SEKRETER ALIMLARI EYLÜL-EKİM 2020

Adana İlanları

Adana Yüreğir Pınar Kestane Yaprağı: Mobilya imalatı yapan firmaya diksiyonu düzgün gelen misafirleri karşılayacak çay kahve servisi yapacak. Bilgisayar bilgisi olan sekreter aranmaktadır. En az ilköğretim mezunu kadın aranıyor. Son başvuru 15 Ekim.
İrtibat: 05359612164

Adana Seyhan Bahçıvan Harita: Kuruma en az 1 yıl deneyimli, 18-35 yaş arası, kadın-erkek, en az lise mezunu sekreter aranıyor. Son başvuru 2 Ekim.
İrtibat: 05375656233

Adana Sarıçam Ersoplast plastik: OSB’den bulunan firmaya en az lise mezunu, kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 11 Ekim.
Başvuru için muhasebe3@ersoplast.com adresine CV gönderiniz.

Adıyaman İlanları

Adıyaman Merkez Hasan Arslan Özel Etüt Merkezi: 1-işyerimize (sürücü kursu) yakın oturuyor olması 2-4 yıllık mezun  veya öğrenci olması; bunlar olmaz olmaz ise önlisans bölümü mezunu olması 3-ikna kabiliyeti iyi ve sosyal ilişkileri güçlü 4-Ehliyet şart değil ama direksiyon uygulaması için olacaksa en az 3 yıl aktif araç sürüyor olması gerekir. 5-sigara içen tercih etmiyoruz. 6-işyerimizin iş yükü az olduğundan herhangi bir sınava hazırlık yapan tercih nedeni. Kadın aranıyor. 18-30 yaş arası isteniyor. Son başvuru 14 Ekim
İrtibat: 05443740202

Afyon İlanları

Afyon Merkez Marble Town Ticaret: Lise ve üstü mezunu, 18-40 yaş arası, kadın sekreter aranıyor. Deneyimli-deneyimsiz fark etmez. Son başvuru 23 Ekim.
Başvuru için önce BURAYA tıklayıp işkur başvurusu yapın. Ardından 05319472418 numaralı telefondan randevu isteyiniz.

Aksaray İlanları

Aksaray Merkez Aybimaş Gross: Lise ve üstü mezunu, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü bayan sekreter aranıyor. Son başvuru 3 Ekim.
Başvuru için Cumhuriyet Mah, 129. Cad, No:31/1 Aksaray Merkez adresinde Yeşim Bölükbaş ile görüşün.

Ankara İlanları

Ankara Ostim Doğan Tel Örgü: Ankara Ostim de faaliyet gösteren firmamızda kısa dönemli görev yapacak Batıkent ve civarında ikamet eden sekreter alımı yapılacaktır. 25 – 30 yaş aralığında, Tercihen Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü Mezunu, Çok hatlı telefon santralini yönetebilecek, Telefon ve e-mail trafiğini yönetebilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Firma içi işlere destek sağlayabilecek personel aranıyor. Son başvuru 30 Eylül.
İrtibat: 0532 296 79 71

Ankara Ostim EFE Liftronic Asansör: Lise ve üstü mezunu, kadın, büro işleri hakim fiziği ve diksiyonu düzgün karşılama adapları tanımına uyan, sekreter-yönetici asistanı aranıyor. Son başvuru 11 Ekim.
İrtibat: 05495791909

Ankara Ostim Çözüm Isıl İşlem: 25-50 yaş arası, lise ve üstü mezunu kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 29 Eylül.
İrtibat: 05413872035

Ankara İvedik Dasa Kablo: Bilgisayar kullanmayı bilen deneyimli yönetici asistanı aranmaktadır. Lise ve üstü mezunu, 20-45 yaş arası kadın. Son başvuru 2 Ekim.
İrtibat: 03124447260

Ankara İvedik Örnek İş Makinaları:  Kişisel görüşünüze ve bakımına dikkat eden, Diksiyonu düzgün, Telefon ve mail trafiğini yönetebilecek, 2 Büronun çay ve temizliği ile ilgilenecek, Evrak işlerinde yardımcı olarak görev yapacak, Yönetici asistanlığı yapacak sekreter alınacaktır. Son başvuru 7 Ekim.
İrtibat: 0541 361 18 18

Ankara Altındağ Ercan-Erdal Karabıyık: Lise ve üstü mezunu, bilgisayar bilen kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 2 Ekim.
İrtibat: 05326258176

Ankara Çankaya HHY Dedem Gıda: İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneği yüksek, Telefonlara bakabilecek, Kargoların gönderilmesi ve alınması, Gelen misafirlerin karşılanması ve ilgilenilmesi, Microsoft Office programlarını kullanmayı bilen, Ofis içi düzen ile ilgilenebilecek,(Temizlik ve çay servisi) ön muhasebe konusunda deneyimli Bayan Sekreter aranmaktadır. Son başvuru 30 Eylül.
Başvuru için melda.sahin@hhygroup.com adresine CV gönderiniz.

Ankara Birlik Mahallesi Hakan Kuzucanlı: Araç satış ve müşteri karşılayacak, En az lise mezunu, Bilgisayar kullanım bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, deneyimli kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 10 Ekim.
İrtibat: 05379664272

Ankara Sincan Desos Dizayn: Lise mezunu, Desos Dizayn firmasında çalışmak üzere, deneyimli sekreter (kadın) aranmaktadır. Son başvuru 14 Ekim.
İrtibat: 05335182135

Ankara Yenimahalle Hazin Grup: Lise mezunu, Aracı olan, bilgisayar bilen bayan eleman aranmaktadır. Son başvuru 16 Ekim.
İrtibat: 03123968158

Ankara Yenimahalle RFM Renal Tedavi: 20-35 yaş arası, kadın, lise ve üstü mezunu sekreter aranıyor. Son başvuru 21 Ekim.
İrtibat: 0312 315 69 69

Ankara Çankaya Emsur İnşaat: Lise mezunu, kadın, Bilgisayar kullanmasını bilen microsoft  excel,microsoft word gibi programlarda bilgisi olan diksiyonu düzgün sekreter arıyoruz. Son başvuru 22 Ekim.
İrtibat: 05422083857

Ankara Kızılay Ayka İş Sağlığı: *Telefon trafiğini yönlendirmek *Evrak akışını düzenlemek ve dosyalamak *Gerekli faks ve e-postalar göndermek / almak. Gerekli fotokopileri çekmek *Gelen – Giden evrak / kargo, kurye, posta kayıtlarını tutmak ve koordinasyonunu sağlamak *Ofis malzeme ihtiyaçlarını tespit etmek ve bildirmek zamanında ihtiyaçların karşılanmasını sağlamak *Gelen misafirleri karşılamak, yönlendirmek ve ikram servisini sağlamak *Randevu, şirket içi / dışı toplantı organizasyonlarını yapmak * Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan, *Satış konusunda kendine güvenen, *Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, *Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, *Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda etkin, *MS Office uygulamalarına hakim *İhale evrakları/dosyasının hazırlanması. Ofis içi veya müşteri ihtiyacına yönelik satın almaların gerçekleştirilmesi ve ilgili tekliflerin alınması, * Kendisine verilen görevleri eksiksiz ve zamanında yapabilecek kadın sekreter aranıyor.  Başvuracak kişilerin son 1 ay içersinde SGK girişinin bulunmaması talep edilmektedir. Son başvuru 30 Eylül.
İrtibat: 05526402952

Antalya İlanları

Antalya Alanya Yağız Granit Mermer: İlköğretim veya lise mezunu, diksiyonu düzgün, giyimine önem veren, deneyimli, 18-30 yaş arası kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 19 Ekim.
İrtibat: 05308316657

Antalya Konyaaltı Ahmet Turan Çetinkaya: Emlak ofisinde müşteri karşılayacak, telefonlara bakacak, çay-kahve temizlik yapacak, ekip çalışmasına yatkın, bilgisayar ve medya programlarını bilen, prezentabl, iletişimi düzgün, kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 20 Ekim.
İrtibat: 05415769558

Antalya Kepez Ef Alüminyum: İş yerimiz AOSB 3. Kısım Mah. 34. Cad. No:13 adresinde bulunmaktadır. Firmamıza  Sekreterlik departmanında çalışmak üzere 1 personel işe alınacaktır. Sekreterlik görevi için; Bilgisayar kullanımı, tercihen daha önce asistanlık tecrübesi olan diksiyonu düzgün bayan eleman alınacaktır. Ödenecek maaş bilgisi, asgari ücret olarak belirlenmiştir. Son başvuru 23 Ekim.
Başvuru için mine.gungor@efaluminyum.com adresine CV gönderiniz.

Aydın İlanları

Aydın Merkez Dericioğlu Dil Kursu: En az ön lisans mezunu, tecrübeli, Aydın Merkez’de ikamet eden, 20-30 yaş arası, büro yönetimi ve sekreterlik mezunu kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 7 Ekim.
İrtibat: 05326563467

Aydın Merkez Öz Yaşar Demir Doğrama: Aydın Üst sanayide Alüminyum Doğrama, Alimünyum Küpeşte, Cam Balkon gibi alanlarda  faaliyet gösteren YAŞAR DEMİR DOĞRAMA firmasında bilfisayar bilgisi olan SEKRETER alınacaktır. En az lise mezunu, 20-35 yaş arası kadın aranıyor. Son başvuru 22 Ekim.
İrtibat: 05376552920

Balıkesir İlanları

Balıkesir Bandırma Güler Elektromotor: Bilgisayar bilen, tercihen ticaret lisesi mezunu, ön muhasebe yapabilecek, yetiştirilmek üzere veya tecrübeli bayan sekreter aranıyor. Son başvuru 7 Ekim.
İrtibat: 0532 682 3048

Balıkesir Merkez Özcan Turan: Firma sahibinin tüm iş akışını, görüşmelerini, yazışmalarını, raporlamalarını, randevularını, seyahatlerini organize edebilecek • Dokümantasyon ve evrak trafiği ile telefon ve mail trafiğinin eksiksiz işlemesini ve tamamlanmasını sağlayabilecek, • Firma Sahibinin toplantı programlarında ve diğer şube ziyaretlerinde seyahat edebilecek • En az Lise mezunu olan. • Dış görünüşüne önem veren   • 25-35 yaş aralığında • Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen. • Güler yüzlü, İyi iletişim kurabilen, Stres toleransı yüksek, Çözüm odaklı, Planlama, iş takibi ve organizasyon konularında beceri sahibi personel alınacaktır. Son başvuru 13 Ekim.
İrtibat: 0507 151 56 66

Balıkesir Merkez Cihangül Erdoğan: Kliniğimize bilgisayar kullanabilen ,insan ilişkileri iyi olan ,diksiyonu düzgün,disiplinli,yardımcı bayan personel aranmaktadır. Son başvuru 15 Ekim.
İrtibat: 0532 6747190

Bartın İlanları

Bartın Merkez CY Yapı: Lise ve üstü mezunu, 18-30 yaş arası kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 16 Ekim.
İrtibat: 03782271361

Burdur İlanları

Burdur Merkez İsmet Acun Orman Ürünleri: Lise ve üstü mezunu, 25-35 yaş arası, sekreterlik ve ofis temizliği yapacak kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 30 Eylül.
İrtibat: 02482529761

Bursa İlanları

Bursa Kestel Asdin Tekstil: 35 yaşını aşmamış, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Telefon aktarma ve müşteri ilişkilerini yönetebilecek, Raporlama yapabilecek kadın sekreter aranıyor. Başvurular firmamıza şahsen ve fotoğraflı yapılacaktır. SOn başvuru 1 Ekim.
İletişim: (0224) 363 99 78 (randevu alınız)

Bursa Osmangazi Sanpaş İnşaat: Lise ve üstü mezunu, kadın, bilgisayar ve ofis programlarını kullanabilen sekreter aranıyor. Son başvuru 6 Ekim.
İrtibat: 02244440516

Bursa Osmangazi Mantis Lift Asansör: 20-27 yaş arası BAYAN , En az 2 yıllık üniversite mezunu, (tercihen üniversitelerin işletme, iktisat, maliye, Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri, Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümlerinden mezun) Yönetici ajandasını takip edip, gerekli planlama ve koordinasyonu sağlayıp, şirket içi ve dışı bilgi ve iş akışını yönetecek, Teknik konulara yatkın, gelişime açık, Satış öncesi ve sonrası müşteri ilişkilerini yönetecek, insan ilişkileri güçlü,konuşma ve insanlarla iletişim becerisine sahip, Ofisteki dosya, kırtasiye, telefon, fax, e-posta trafiğini yönetebilecek Sektörel yayınları ve fuarları takip edecek, MS Office programlarına hakim, (Raporlama becerisi yüksek) Diksiyonu düzgün, prezantabl, titiz ve düzenli, Bursa’da ikamet eden sekreter aranıyor. Son başvuru 24 Ekim.
İrtibat: 05309672561

Bursa İnegöl Özcan Gönülkırmaz: 18-30 yaş arası, lise ve üstü mezunu, muhasebe birimine destek olacak, tercihen micro programı bilen, yetiştirilmek üzere kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 8 Ekim.
İrtibat:02247149194

Çanakkale İlanları

Çanakkale Merkez Ganioğlu İnşaat: En az ilköğretim mezunu, tercihen 1 yıl deneyimli kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 30 Eylül.
Başvuru için önce BURAYA tıklayıp, İŞKUR’dan başvurun. Ardından 05304074511 numaralı telefonu arayınız.

Çanakkale Bayramiç Akpınar Süt: Bayramiç Türkmenli köyünde yer alan peynir üretimi yapan firma için Sekreterlik ve danışma görevini üstlenecek tercihen en az  1 YIL TECRÜBELİ kadın eleman aranmaktadır. Çan Etili’den, Bayramiç ,Ezine ve Ayvacık’tan servis vardır. Son başvuru 17 Ekim.
Başvuru için önce BURAYA tıklayıp işkur başvurusu yapın. Ardından 02867838110 numaralı telefonu arayın.

Çorum İlanları

Çorum Merkez Akça Playwood: 20-35 yaş arası, bayan, lise ve üstü mezunu, MS Office programlarını  kullanabilen, İnternet ve bilgisayar kullanımına hakim, Ofis araçları programlarını etkin kullanabilen, Şirket içi ve dışı telefon trafiğinin aksamadan yürütülmesini sağlayacak, santrale gelen telefonları ilgili şirket personeline en kısa sürede bilgi vererek aktarabilecek, Gerekli hatırlatmaları yapabilecek, Yetki ve sorumlulukları çerçevesinde kendisine verilecek diğer görevleri yerine getirebilecek, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, Uzun zamanlı çalışmayı hedefleyen, sorumluluk sahibi,  Faks, fotokopi, tarayıcı, yazıcı gibi ofis araçlarını kullanabilen, İş takip yeteneği olan adayların başvurularını bekliyoruz. Son başvuru 30 Eylül.
Başvuru için insankaynaklari@akcaplywood.com adresine CV gönderiniz.

Çorum Merkez Çorum Teknik Çelik Döküm Makine: Bilgisayar bilgisi olan, yazışmalar ve santrali kontrol edebilecek. yazışmalar ve santrali kontrol edebilecek. çay ve ufak tefek temizlik işlerine bakabilecek. bayan (24-35 yaş arası) sekreter aranmaktadır. Son başvuru 20 Ekim.
Başvuru İŞKUR’dan….TIKLAYINIZ

Denizli İlanları

Denizli Merkezefendi Ilgaz Temizlik: Lise ve üstü mezunu, 29-39 yaş arası, kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 5 Ekim.
İrtibat: 05336465818

Diyarbakır İlanları

Diyarbakır Bağlar MD Siber Güvenlik Sistemleri: 2 yıl sektörde tecrübeye sahip, En az ön lisans ya da lisans mezunu, Dış görünüşüne önem veren, Diksiyonu düzgün, iletişim kabiliyeti yüksek, iyi bir yazılı ve sözlü iletişim diline sahip, Detaylara dikkat eden, Dinamik, güler yüzlü, Prezentabl kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 20 Ekim.
İrtibat: 05415217979

Diyarbakır Yenişehir Kılıçlar Teknik: Lise ve üstü mezunu, bilgisayar kullanmasını bilen, diksiyonu düzgün, telefonlara bakabilecek kadın sekreter alınacaktır. Son başvuru 22 Ekim.
Başvuru İŞKUR’dan….TIKLAYINIZ

Düzce İlanları

Düzce Merkez Dekoral Alüminyum: Lise ve üstü mezunu, tercihen ingilizce bilen, kadın-erkek sekreter aranıyor. Son başvuru 9 Ekim.
İrtibat: 03805526500

Edirne İlanları

Edirne Merkez Sevinç Özel Eğitim: Lise ve üstü mezunu, 19-35 yaş arası, kadın-erkek, world ve excel bilgisi olan yönetici asistanlığı yapacak yazışmaları kontrol edecek eleman aranmaktadır. tercihen tecrübeli isteniyor. Son başvuru 29 Eylül.
İrtibat: 02842354494

Elazığ İlanları

Elazığ Merkez Alf Kurs Merkezi: Lise ve üstü mezunu, 18-40 yaş arası, bilgisayar bilen bayan sekreter aranıyor. Son başvuru 20 Ekim.
İrtibat: 05444142300

Erzincan İlanları

Erzincan Merkez Bayhan Otomotiv: Renault Plazada showroom asistanı olarak çalıştırılacak, ön lisans ve üstü mezunu, 24-36 yaş arası kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 11 Ekim.
İrtibat: 04462280404

Erzurum İlanları

Erzurum Merkez Tavlaşoğlu İnşaat: Önlisans ve üstü mezunu, Müşteri ile yüz yüze ve telefon ile görüşebilecek, diksiyonu düzgün, bilgisayar kullanabilen 1 bayan eleman alınacaktır. Son başvuru 8 Ekim.
Başvuru için Alipaşa Mah, Demirciler Cad, Arçelik Sokak, Erzurum Yakutiye adresine CV ile gidiniz.

Eskişehir İlanları

Eskişehir Odunpazarı Eseren Yapı: Alanında deneyimli bayan sekreter aranmaktadır. – B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen – 25-35 yaş arasında -giyimine ve görünüşe özen göstereren – Tüm ofis araç-gereçlerini kullanabilen (bilgisayar, fax, scanner, fotokopi) – Orta derecede MS Office programlarını bilen (word, excel) – Müşteri ve Misafirlerin karşılanması-,Telefon, fax trafiğinin yönlendirilmesi – Gelen – giden evrak dağıtımının ve takibinin yapılması işlerini yapacak. Son başvuru 6 Ekim.
Başvuru için baharbaskuyu@eserengroup.com.tr adresine CV atınız.

Eskişehir Merkez Eskişehir İş Sağlığı ve güvenliği: – İş tecrübesi bulunan – İletişim becerisine sahip – Uzun vadeli çalışacak – 22-36 yaş arasında bayan – En az lisans veya önlisans mezunu – Bilgisayarda ofis programlarını kullanabilen – Çalışma saatleri 09:00-18:00 – Sigara kullanmayan – Ekip çalışmasına uyumlu, öğrenmeye istekli çalışma arkadaşları arıyoruz. Son başvuru 23 Ekim.
Başvuru için CV ile birlikte İstiklal Mah, 2 Eylül Cad, Kızılay İş Merkezi, NO:4 Kat:4, Eskişehir Merkez adresine gidiniz.

Gaziantep İlanları

Gaziantep Şehitkamil Berze Enerji: Lise ve üstü mezunu, 25-35 yaş arası, kadın, ofiste çay ve temizlik de yapacak sekreter aranıyor. Son başvuru 30 Eylül.
İrtibat: 05353106763

Gaziantep Şehitkamil Özülütaş Halı: Kadın, En az lise mezunu, 25-35 yaş aralığında diksiyonu düzgün olmalıdır. Son başvuru 1 Ekim.
İrtibat: 05528621625

Gaziantep Şahinbey Barak Hafriyat: inşaat ofisinde gelenleri karşılayıp oranın temizlik ve ikramına bakabilecek bir eleman aramaktayız. Lise ve üstü mezunu, 25-35 yaş arası kadın. Son başvuru 2 Ekim.
İrtibat: 05076550669

Gaziantep Merkez Rasyonel Eğitim Kurumları: Rasyonel eğitim kurumlarında çalışmak üzere Rasaf yolunda olan işyerine ulaşım sıkıntısı olmayan, küçük yaşta çocuğu olmayan, diksiyonu düzgün, giyimine dikkat eden sekreter alınacaktır. (deneyimli-yetiştirilmek üzere) Son başvuru 17 Ekim.
İrtibat: 05524888887

Gümüşhane İlanları

Gümüşhane Merkez Büyükbayraktar Gıda: Mümkünse evli ve sorumluluk sahibi olan muhasebe bilgisine  sahip iyi derecede bilgisayar kullanabilen uzun yıllar çalışabilecek çalışma arkadaşı aranıyor. Kadın aranıyor. Son başvuru 9 Ekim.
Başvuru İŞKUR’dan….TIKLAYINIZ

Hatay İlanları

Hatay Antakya Mirvana Gıda: Kadın, diksiyonu düzgün, iş disiplini olan sekreter aranıyor. Son başvuru 14 Ekim.
İrtibat: 05334934901

Hatay Antakya Lüks Hatay Birlik Seyahat: Bilet satacak, internetten bilet alımlarını kontrol edecek, Word-Excel-Ön muhasebe az da olsa bilen, kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 22 Ekim.
İrtibat: 05352157867

Isparta İlanları

Isparta Merkez Karanfil Tüketim Malları: Elektrikli ev aletleri ve su arıtma cihazları pazarlama işi yapılan firmamızda istihdam edilmek üzere; telefonla müşteriyi arayarak su arıtma cihazı satışı yapacak, bilgisayar kullanmasını bilen, ikna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün KADIN personeller aranmaktadır. Son başvuru 30 Eylül.
İrtibat: 05535343932

İstanbul İlanları

İstanbul Tuzla Petra Win Alimünyum: Şirketimizde telefona bakma müşteri karşılaması yapacak sekreter alınacaktır. 20-30 yaş arası kadın. Son başvuru 30 Eylül.
İrtibat: 05422694669

İstanbul Başakşehir Şam İç Giyim: İkitelli-Başakşehirde bulunan tekstil firmamıza Detaylara önem veren, tercihen arapça veya ingilizce  dilini orta düzeyde bilen sistemli, düzenli çalışma prensibine sahip, sorumluluk alabilecek, takım çalışmasına yatkın,Ofis programlarına hakim, iş temposuna ayak uydurabilecek,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Uzun süreli çalışma hedefi olan SEKRETER  alınacaktır. Son başvuru 19 Ekim.
İrtibat: 05541781799

İstanbul Kağıthane Kaizen Hijyen: Ofisimizde Müşteri hizmetleri bölümünde telefonları cevaplayacak  sekreter pozisyonunda personel arayışımız mevcut. Kadın isteniyor. Son başvuru 29 Eylül.
İrtibat: 05522161012

İstanbul Sultanbeyli Devecioğlu Kablo:  Ticaret lisesi veya düz lise mezunu, Excell bilgisine sahip , telefon trafiğini yönlendirerek gelen misafirlri karşılayacak, ofis içi evrak ve iş takibi yapabilecek, diksiyonu düzgün bayan eleman alınacaktır. Son başvuru 29 Eylül.
Başvuru için sabiha@devecioglukablo.com.tr adresine CV atınız.

İstanbul Beylikdüzü Kanuni İnşaat: Lise ve üstü mezunu, 24-30 yaş arası, kadın, misafir karşılayacak, telefon bakacak, banka-noter-ssk gibi yerlerden evrak takibi yapacak sekreter aranıyor. Son başvuru 29 Eylül.
Başvuru için info@kanuniproje.com adresine CV gönderiniz.

İstanbul Ataşehir Taneks Otomotiv: Üniversite mezunu, kadın, Sigara kullanmayan, Yakın ikamet eden,, Bilgisayar kullanabilen, Ofis programlarına hakim, 20-35 yaş aralığında olmak,, Maaş aralığı 2500-3000. Son başvuru 28 Eylül.
Başvuru için aysuntanoglu@taneks.com adresine CV atınız.

İstanbul Sultangazi Joint Grup Tekstil: Kot pantolon üretimi yapılan Tekstil Firmasında istihdam edilmek üzere 20-35 yaşları arası kadın sekreter alınacaktır. Son başvuru 30 Eylül.
İrtibat: 05326667040

İstanbul Üsküdar MEC Bilişim: Microsoft Office ve Muhasebe bilgisi. Louca  muhasebe proğramlarında deneyim. Takım çalışmasına yatkın kadın sekreter aranıyor. 1 yıl deneyim isteniyor. Son başvuru 30 Eylül.
İrtibat: 02167080700

İstanbul Beylikdüzü Purseta Tekstil: Lise ve üstü mezunu, kadın, prezentabl, dış görünüşüne önem veren sekreter aranıyor. Son başvuru 2 Ekim.
İrtibat: 02129700183

İstanbul Maltepe Rönay Asansör: Lise ve üstü mezunu, 20-35 yaş arası, telefon bakacak, ofis düzeni sağlayacak, fatura ve evrak düzenleyecek bayan sekreter aranıyor. Son başvuru 2 Ekim.
İrtibat: 02164427441

İstanbul Arnavutköy Akpen Plastik: Lise ve üstü mezunu, kadın santral personeli aranıyor. Son başvuru 30 Eylül.
Başvuru için muhasebe@akpennew.com adresine CV atınız.

İstanbul Kadıköy Topukoğlu Otomotiv: Topukoğlu Otomotiv, Yedek Parça A.Ş bünyesinde istihdam edilmek üzere Kadıköy, Kuyubaşı Showroomumuzda açılış- kapanış, ön muhasebe, karşılama, irtibat işlemlerinden sorumlu olacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Lise ve üstü mezunu, deneyimli, MS Office programlarına hakim Ön muhasebe bilgisine sahip Diksiyonu düzgün Fiziksel görünümüne özen gösteren Dikkatli ve prensipli kadın. Son başvuru 8 Ekim.
İrtibat: 05322579281

İzmir İlanları

İzmir Karabağlar Vuryap İnşaat: Lise veya ön lisans mezunu, kadın erkek sekreter aranıyor. Son başvuru 1 Ekim.
Başvuru için önce BURAYA tıklayıp işkur başvurusu yapın. Ardından 05333179673 numaralı telefonu arayın.

İzmir Buca Mehmet Emin Ablak: Tercihen tecrübeli, En az ilk öğretim mezunu, 18-35 yaş arası sekreter aranıyor. Son Başvuru 7 Ekim.
İrtibat: 05360192779

İzmir Çiğli Billur Tuz: Üniversitelerin büro yönetimi, sekreterlik ve ilgili bölümlerinden mezun, alanında deneyimli, Ms office programlarını aktif kullanabilen , İleri derece İngilizce bilgisine sahip bayan sekreter alınacaktır.telefon ile bilgi verilmemektedir. Son başvuru 14 Ekim.
Başvuru için SALI GÜNLERİ 10003 sokak, Atatürk Organize Sanayi Sitesi, 7, Çiğli adresine gidiniz.

İzmir Konak Ege Güneş Özel Diyaliz Merkezi: Yenişehirde bulunan Ege Güneş diyaliz merkezine en az lise mezunu sekreterlik konusunda deneyimli personel alınacaktır. Yaş sınırı yoktur.Mesai saatler 06:30 – 21:00  arasında olup vardiya sistemi vardır.  Son başvuru 21 Ekim.
Başvuru için personel.diyaliz@gmail.com adresine CV gönderiniz.

İzmir Bornova Aktif Pilatesi: Yoğun iş temposuna alışkın,uyelerin uyelikleri kontrolu,takibini yapmak ve yeni paket satisi yapmak.Üyelerin karsilanmasi,ikram yapilmasi,gunluk studionun temizliklerinden sorumlu,program yapma kabiliyeti yüksek,enerjik,kesinlikle güler yüzlü,prezantabl,bakimli,giyimine ozen gosteren,titiz ve konuskan sorumluluk alabilecek asistan ariyoruz. En az önlisans mezunu, 1 yıl deneyim. Son başvuru 22 Ekim.
İrtibat: 05052077007

Kahramanmaraş İlanları

Kahramanmaraş Onikişubat Prowind Alternatif Enerji: İdari Asistan olarak Uzun çalışma saatlerine yatkın olan, Seyahat engeli bulunmayan, Kültürlü, genç, dinamik, Ekiple ve kendi başına çalışabilen, İyi derecede iki veya dört yıllık Üniversite mezunu olan; Tercihen Edebiyatı yüksek olan, En az iki tercihen beş yıl sekreter / idari deneyimli olan; Bilgisayar ve Office (Word, Excel, Outlook, vb.) Programlarını iyi derecede kullanabilen; Tercihen yabancı dil (Almanca ve veya İngilizce) bilen, yazılı iletişim kurma yeteneği yüksek olan deneyimli İdari Asistan aranmaktadır. Son başvuru 8 Ekim.
Başvuru için BURAYA tıklayıp İŞKUR başvurusu yapın

Kayseri İlanları

Kayseri Kocasinan Wis Bina Yönetimi: Excell ve word programlarını kullanabilen, lise ve üstü mezunu, kadın, deneyimli sekreter aranıyor. Son başvuru 1 Ekim.
Başvuru için önce BURAYA tıklayıp işkur başvurusu yapın. Ardından 03522221303 numaralı telefonu arayın.

Kayseri Melikgazi Bizim Hırdavat: Kuruma 20-40 yaş arası kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 20 Ekim.
Başvuru için önce BURAYA tıklayıp işkur başvurusu yapın. Ardından 03524447296 numaralı telefonu arayın.

Kilis İlanları

Kilis Merkez Cansu Özyıldız Asansör Sistemleri: 18-40 yaş arası, ofis programlarını bilen, lise mezunu kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 15 Ekim.
Başvuru için önce BURAYA tıklayıp işkur başvurusu yapın. Ardından cns7@icloud.com adresine CV atın.

Kocaeli İlanları

Kocaeli Çayırova Can Varil Sanayi: En az 3 yıl deneyimli, Çayıorva,Darıca veya Gebze’de oturan, lise ve üstü mezunu, kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 30 Eylül.
İrtibat: 05388235258

Kocaeli İzmit Hidros Hidrolik Makina: İyi derecede İngilizce bilen tercihen Yüksekokul Mezunu, * Daha önce aynı görevde çalışmış tecrübe sahibi olan, * Bilgisayar Ofis Programını bilen, *Office araçlarını kullanabilen Bayan sekreter 22-30 yaş arası kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 6 Ekim.
Başvuru için bir adet resim ve CV ile İzmit Sanayi Sit.  13 Cad. 315 Blok  No:54 Izmit-Kocaeli adresine gidin. Gitmeden önce 0262 335 63 81 numaralı telefondan randevu alınız.

Kocaeli İzmit Aydın Sıhhi Tesisat: Lise ve üstü mezunu kadın sekreter alınacak. Son başvuru 13 Ekim.
İrtibat: 05357753651

Kocaeli Gebze Doğuş Alüminyum: Lise ve üstü mezunu kadın sekreter alınacak. Son başvuru 10 Ekim.
İrtibat: 02627248245

Konya İlanları

Konya Karatay Uysal Römork: Kuruma lise ve üstü mezunu, 20-30 yaş arası kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 3 Ekim.
İrtibat: 03323464700

Malatya İlanları

Malatya Yeşilyurt Simetri Eğitim Kurumları: 20-35  yaş arası, en az lise mezunu bayan sekreter alınacak. Son başvuru 20 Ekim.
İrtibat: 05522594479

Manisa İlanları

Manisa Turgutlu Mesir Tüketim Malları: Lise ve üstü mezunu kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 30 Eylül.
Başvuru için Altay Mah, Eczane Sok, No:29 Manisa Turgutlu adresine gidiniz.

Manisa Yunusemre Şavklı Cam Balkon: Telefon trafiğini yönetebilecek, bilgisayar kullanmayı bilen sekreter istihdam edilecektir. 25-35 yaş arası kadın isteniyor. Son başvuru 14 Ekim.
İrtibat: 05456851087

Manisa Yunus Emre Batı Pres Makina: En az lise mezunu 20-25 yaş arası Bayan Diksiyonu düzgün Presentable sekreter aranıyor. Son başvuru 21 Ekim.
Başvuru için bilgi@batipres.com adresine CV gönderiniz.

Mardin İlanları

Mardin Kızıltepe Sayılır Lojistik: Telefon bakacak, çay servisi yapacak, kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 30 Eylül.
İrtibat: 05442592121

Mersin İlanları

Mersin Anamur Arch Park İç Mimarlık:Lise ve üstü mezunu, bilgisayar bilen, çay-kahve-temizlik de yapabilecek, Anamur’da ikamet eden, 18-30 yaş arası kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 8 Ekim.
İrtibat: 03248147462

Mersin Mezitli Kına Mühendislik: Deneyimli, Bay – 20-40 yaş arası, lise ve üstü mezunu sekreter aranıyor. Son başvuru 14 EKim.
İrtibat: 05355163589

Mersin Akdeniz ÖSA Güney Tekstil: 18-30 yaş arası, kadın, lise ve üstü mezunu, MS Office programlarını bilen sekreter aranıyor. Son başvuru 17 Ekim.
İrtibat: 03242318032

Muğla İlanları

Muğla Merkez Küreci Bilş Teknolojileri: Lise ve üstü mezun, ön muhasebe bilgisi olan kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 7 Ekim.
İrtibat: 02522121542

Muğla Merkez Arıcı Mühendislik: Ön lisans mezunu, 25-35 yaş arası kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 13 Ekim. 30 gün deneme süresi vardır.
İrtibat: 02522148280

Niğde İlanları

Niğde Merkez Ünallar Oto Kurtarma: Firmamızda çalıştırılmak üzere ön muhasebe yapacak, Sekreter vasfında elamanlar alınacaktır. Kadın aranıyor. Son başvuru 29 Eylül.
İrtibat: 05522773251

Ordu İlanları

Ordu Altınordu İhlas Pazarlama: Lise ve üstü mezunu kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 9 Ekim.
İrtibat: 05344938694

Osmaniye İlanları

Osmaniye Kadirli Camcı Kemal: 18-30 yaş arası, lise ve üstü mezunu, kadın-erkek sekreter aranıyor. Son başvuru 30 Eylül.
İrtibat: 0536 746 3898

Osmaniye Toprakkale Betong Yapı: Lise ve üstü mezunu, meslekte 2 yıl deneyimli, istekli ve çalışma azmi olan kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 7 Ekim.
İrtibat: 03288261616

Rize İlanları

Rize Merkez Şafak Pazarlama: Şafak Pazarlamada çalıştırılmak üzere,ön muhasebe bilgisi olan,  bilgisayar kullanabilecek, tecrübeli, ürün giriş çıkışını yapabilecek, fatura kesebilecek en az lise mezunu bayan SEKRETER alımı yapılacaktır. Bilgisayar kullanabilecek, tecrübeli, ürün giriş çıkışını yapabilecek, fatura kesebilecek. Son başvuru 9 Ekim.
İrtibat: 05326654647

Samsun İlanları

Samsun İlkadım İsmet Kılıç: Lise ve üstü mezunu, 25-35 yaş arası kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 30 Eylül.
İrtibat: 05352157110

Samsun Atakum NCM İnternational: International calisan sirketimizde calismak üzere Sekreter aranmaktadir. iyi bilgisayar kullanabilmeli ve muhasebe bilgisi olmali. 1 yıl deneyimli olmalı, office word exel ve diger programlari kullanabilmeli. Son başvuru 30 Eylül.
İrtibat: 03624381616

Sinop İlanları

Sinop Merkez Sinepol Yerbilimleri Mühendislik: Bilgisayar kullanmasını bilen bayan sekreter alınacaktır. Son başvuru 30 Eylül.
İrtibat: 05444587093

Sivas İlanları

Sivas Merkez İhlas Pazarlama: Lise ve üstü mezunu, bilgisayar bilen, deneyimli, 18-30 yaş arası kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 1 Ekim.
İrtibat: 05052417160

Şanlıurfa İlanları

Şanlıurfa Eyyübiye Aykol Sentetik Çuval: 2. O.S.B. de bulunan fabrikamıza sekreter ve ön muhasebe tecrübesi olan personel aranmaktadır. En az Lise mezunu, MS Office programlarını aktif şekilde kullanabilen, En az iki yıl çalışmış, İletişim becerileri yüksek, diksiyonu düzgün, sorumluluk bilinci ile hareket eden, İş hayatında sürekliliğe önem veren, Tercihen Ön muhasebe bilen, Not alma, ezberleme ve takip yeteneği yüksek olan, Planlama analiz etme, yazışma, dosyalama ve raporlama tekniklerini iyi bilen, 25-35 yas arası bayan, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, giyimine ve dış görünüşüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, İş takibi konusunda dikkatli, sistemli ve sabırlı, Zaman ve stres yönetiminde etkin, İşini severek yapan ve kişisel gelişime önem veren, öğrenmeye açık. Son başvuru 5 Ekim.
Başvuru için personel@aykol.com.tr adresine CV gönderiniz.

Tekirdağ İlanları

Tekirdağ Çorlu Sampo Grup: Telefonlara bakacak , Gelen müşterilerimizi karşılayacak ve ürünlerimizi mağaza içinde tanıtabilecek 25-35 yas arası , diksiyonu düzgün prezentbl bayan personel ihtiyacımız vardır. Yaş skalamız tamamen hitabet yeteneğiyle alakalıdır ve esnektir. Son başvuru 30 Eylül.
İrtibat: 02826545654

Tekirdağ Çerkezköy Erfa Asansör: Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Disiplinli,sorumluluk sahibi, Özgüveni ve motivasyonu yüksek kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 6 Ekim.
İrtibat: 02827266175

Tekirdağ Merkez Gürkan Teknik: Arçelik Beko yetkili servisinde müşteri kabul ve ofis işleri ile ilgilenecek diksiyonu düzgün, iletişimi güçlü, bilgisayar programlarına hakim, en az 2 yıl tecrübeli bayan sekreter alınacaktır. Son başvuru 10 Ekim.
İribat: 05468087474

Trabzon İlanları

Trabzon Ortahisar Trabzon Kudüs Kardeşlik Derneği: TRABZON KUDÜS KARDEŞLİK DERNEĞİ bünyesinde çalıştırılmak üzere Arapça ve İngilizce bilen tercihen bay, sosyal medya ve grafik tasarımıyla ilgilenebilecek, turizm alanında tecrübeli Ortahisarda ikamet eden  personel alınacak olup detaylar ilgililerle görüşülecektir. Son başvuru 22 Ekim.
İrtibat: 05352462175

Trabzon Ortahisar Karadeniz Bilgi İşlem: Firmanın telefon trafiğini yönetebilecek tercihen tecrübeli bayan adaylar aranmaktadır. Son başvuru 24 Ekim.
İrtibat: 0505 256 23 33

Uşak İlanları

Uşak Merkez Asya Çadır: Lise ve üstü mezunu, 20-30 yaş arası kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 3 Ekim.
İrtibat:02762230500

Yalova İlanları

Yalova Merkez Akyol İnşaat: Lise ve üstü mezunu, 20-36 yaş arası, telefon trafiğini yönetecek, misafir karşılayacak, güler yüzlü kadın sekreter aranıyor. Son başvuru 7 Ekim.
İrtibat: 02268141477

Zonguldak İlanları

Zonguldak Ereğli Sultan Lojistik: Dış ticaret işleriyle ilgili istihdam edilmek üzere; iyi derecede ingilizce bilen (okuma ve yazmasının çok iyi olması şarttır) ve en az lise mezunu 1 (bir) kadın sekreter alınacaktır. Son başvuru 24 Ekim.
İrtibat: 0.532.5273424