17 ilimizde belediyelere kamu personeli aranıyor | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

21 Eylül 2020 - 02:55

17 ilimizde belediyelere kamu personeli aranıyor

17 ilimizde belediyelere kamu personeli aranıyor
Son Güncelleme :

15 Ocak 2020 - 14:09

286 görüntülenme

Türkiye’nin 15’ten fazla ilinde belediye alımları sürüyor. İŞKUR iş ilanları üzerinden yayınlanan son ilanlarda bir çok ilimizde en az ilköğretim ve lise mezunu belediye personeli alımı olacağı duyuruldu.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Her ilin adresini, şartını ve son başvuru tarihini verdik. Lütfen dikkatli okuyunuz. Bazı iller için link vermek zorunda kaldık, linkteki şartları ve başvuru adresini okuyunuz. Başvuru için istenen belgeleri götürmeyi unutmayınız.

Eğer mail verilmişsse ilgili maile CV gönderiniz.

BELEDİYE İLANLARI

Aydın Koçarlı Belediyesi: İnşaat işçisi aranıyor. Son başvuru 16 Ocak. Şartları; Aydın’da 6 aydır ikamet, en az ilköğretim mezunu, erkek, sabıka kaydı olmayan.
Başvurmak için 16 Ocak mesai bitimine kadar nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma fotokopisi, sabıka kaydı, nüfus kayıt örneği, 1 adet fotoğraf, eğitim sertifikaları ile birlikte Gündoğan Mahallesi, Çine Caddesi, No: 16/1 Koçarlı adresine gidiniz.

Bursa Burulaş: Otopark Görevlisi, Endüstri Mühendisi, Elektrik-Elektronik Mühendisi, Makine Mühendisi aranıyor. Son başvuru 19 Ocak.
BAŞVURU ŞARTLARI İÇİN TIKLAYINIZ
Başvurmak için Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Sabıka Kaydı Belgesi, Öğrenim belgesinin fotokopisi, 1 adet fotoğraf, İŞKUR kayıt belgesi ile birlikte 19 Ocak mesai bitimine kadar Odunluk Mahallesi, Akpınar Caddesi, No: 6/1 Nilüfer adresine gidiniz.

Çanakkale Bayramiç Köylere Hizmet Götürme: İnşaat mühendisi aranıyor. Son başvuru 16 Ocak. Şartları; üniversitelerin ilgili bölüm mezunu, en az b sınıfı ehliyet, seyehat engeli olmayan, esnek çalışabilecek,  şantiye ve iş akışında kabiliyet.
Başvurmak için 16 Ocak mesai bitimine kadar Nüfus cüzdanı veya kimlik kartı fotokopisi, özgeçmiş, diploma veya mezuniyet belgesi, yabancı okul mezunları için denklik belgesi, göreve engel sağlık sorunu olmadığını gösteren rapor, erkek adaylar için askerlik durum belgesi, varsa meslek bilgileri ile birlikte Camicedit Mahallesi, Atatürk Caddesi, No: 10 Bayramiç adresine gidiniz.

Çankırı SYDV: Kuruma Yaşlı ve engelli bakımı, Temizlik personeli aranıyor.
ŞARTLAR VE BAŞVURU ADRESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Çorum Uğurludağ Belediyesi: Beden işçisi aranıyor. Son başvuru 15 Ocak (bugün). Şartları; en az ilköğretim mezunu, Çorum Uğurludağ’da ikamet ediyor olmak.
Başvurmak için bugün saat 17.00’a kadar kimlik fotokopisi, nüfus kayıt örneği, ikametgah belgesi, adli sicil kaydı, öğrenim durum belgesi, 2 adet vesikalık fotoğraf, erkek adaylar için askerlik ile durum belgesi ile Uğurludağ Belediyesi’ne bizzat gidiniz.

İstanbul Bağcılar Belediyesi: Kuruma marangoz, elektronik teknisyeni, büro personeli, temizlik personeli, yüzme eğitmeni, sekreter, güvenlik görevlisi, ağır vasıta şoförü aranıyor. Son başvuru bugün.
BAŞVURU ŞARTLARI İÇİN TIKLAYINIZ
Başvuru için fatih.cagdas@basakas.com.tr  adresine mail atınız (CV)

İzmir Çeştur Çeşme: Daimi Aşçı aranıyor. Son başvuru 20 Ocak. Şartları; Çeşme’de ikamet, sağlık durumu uygun, hijyen eğitimi almış, takım çalışmasına inanan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak adaylar aranıyor.
Başvurmak için 20 Ocak mesai bitimine kadar kimlik fotokopisi, ikametgah ve diploma ile Ardıç Mahallesi, 5495 sokak, No: 20 Çeşme adresine gidiniz.

Karabük Ihlamur Teras: Beden işçisi aranıyor. Son başvuru 16 Ocak. Şartları; 18 yaşından büyük, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki A bendinin 4.5 ve 7. maddesindeki şartları taşımak, en az ilköğretim mezunu, Karabük Yenice’de ikamet ediyor olmak.
Başvuru için 16 Ocak mesai bitimine kadar nüfus kayıt örneği, ikametgah, adli sicil kaydı, sağlık raporu, diploma ve geçici mezuniyet belgesi ile birlikte Yazıköy Köyü, İbrahimbeyler Mevkii Mahallesi, No: 14/5 Yenice/Karabük adresine gidiniz.

Kayseri Erciyes Turizm: Part time kızak alanı sorumlusu aranıyor. Son başvuru 19 Ocak. Başvurular 17 Ocak’ta başlayacak. En az lise mezunu, askerlik ile ilişkisi olmayan, dış görünüşe önem veren, İngilizce, Almanca veya Rusya bilen, yönetim kabiliyeti olan, diksiyonu düzgün adaylar aranıyor.
Başvurmak için 17 Ocak’tan sonra www.kayserierciyes.com.tr/IKform/index adresine gidiniz.

Kayseri Kaytur: Komi aranıyor. Son başvuru 17 Ocak. Şartları; 20-35 yaş arası, daha önce komi olarak çalışmış, vardiyalı çalışabilecek adaylar.
Başvurmak için 17 Ocak mesai bitimine kadar başvuru formu ve adli sicil belgesi ile birlikte Yakut Caddesi, Fuar Kültür Park içi, Kümeevler No:7 Kat:2 Kocasinan adresine gidiniz.

Kayseri Sarıoğlan Belediyesi: Beden işçisi aranıyor. Son başvuru 17 Ocak. Sarıoğlan’da ikamet, en az ilkokul mezunu, askerlik ile ilgisi olmamak, emekliğe hak kazanmamış olmak şartları var.
Başvurmak için 17 Ocak mesai bitimine kadar adli sicil kaydı, ikametgah, nüfus kayıt örneği, askerlik durum belgesi, öğrenim durum belgesi, 2 adet fotoğraf ile birlikte Şenyurt Mahallesi, Mehmet Özhaseki Caddesi, No: 20 Sarıoğlan adresine gidiniz.

Kütahya Belde AŞ: Engelli büro elemanı aranıyor. Son başvuru 17 Ocak. Başvuru şartları; 18-50 yaş arası, en az ilkokul mezunu, Kütahya Merkez’de son 6 aydır ikamet, yüzde 40 engelli raporu, emekli veya malul olmamak.
Başvuru için 17 Ocak mesai bitimine kadar www.kutahya.bel.tr/isbasvuru.asp adresine giriniz.

Mersin Büyükşehir: Bilgisayar mühendisi aranıyor. Son başvuru 16 Ocak.Şartları; ilgili lisans bölüm mezunu, alanında deneyimli, yoğun çalışacak, B sınıfı ehliyet.
Başvurmak için 16 Ocak mesai bitimine kadar www.mersinbuyuksehiras.com.tr adresine gidiniz.

Muğla Datça Belediyesi: Şoför, işçi, ziraat teknikeri, inşaat teknikeri, inşaat mühendisi aranıyor. Son başvuru 21 Ocak.
BAŞVURU ŞARTLARI, BELGELERİ VE ADRESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Nevşehir Göreme Belediyesi: Kuruma genel beden işçisi ve temizlik işçisi aranıyor. Beden işçisi için ilköğretim mezunu bay, temizlik işçisi için ilköğretim mezunu bayan aranıyor. Son başvuru 15 Ocak (bugün)
Başvurmak için bugün mesai bitimine kadar Nüfus cüzdanı fotokopisi, öğrenim durum belgesi, adli sicil kaydı, nüfus kayıt örneği, ikametgah belgesi, sağlık raporu ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile birlikte Orta Mahalle, Adnan Menderes Caddesi, No: 2/2 Göreme adresine gidiniz.

Nevşehir Kalaba Belediyesi: Temizlik işçisi ve şoför aranıyor. Şoför için; erkek, kalabada oturan, askerlik ile ilişkisi olmayan, en az 15 yıllık D sınıfı ehliyet, Temizlik işçisi için; erkek, kalabada oturan, askerlik ile ilişkisi olmayan adaylar isteniyor.
Başvurmak için 15 Ocak mesai bitimine kadar Kalaba Belediye Başkanlığı’na gidiniz.

Samsun Ayvacık Turizm: Beden işçisi ve şoför aranıyor. Son başvuru 19 Ocak.
BAŞVURU ŞARTLARI, BELGELERİ VE ADRESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Tekirdağ Ebsan İnşaat: Büro işçisi aranıyor. Lisans mezunu olmak ve Ergene’de ikamet şartı var. Son başvuru 16 Ocak.
Başvurmak için 16 Ocak mesai bitimine kadar Velimeşe Mahallesi, Saray Caddesi, no:46/1 adresine gidiniz.

Tokat Tanoba Belediyesi: İnşaat teknolojisi teknikeri aranıyor. Son başvuru 17 Ocak. Şartları; en az ön lisans inşaat programı bölüm mezunu, askerliği yapmış, Erbaa ilçesinde yaşayan, 30 yaşını bitirmiş, 40 yaşını doldurmamış aday aranıyor.
Başvuru için 17 Ocak’a kadar diploma fotokopisi, ikametgah belgesi, nüfus kayıt örneği, nüfus cüzdan fotokopisi, 5 adet fotoğraf, sağlık raporu, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı, kan grubu kartı belgeleri ile Şehit Er Adil Doğan Caddesi, No: 10, Tanoba Beldesi, Erbaa adresine gidiniz.

Yozgat Sulama: Beden işçisi aranıyor. Son başvuru 15 Ocak. Boğazlıyan’da ikamet şartı var.
Başvurmak için bugün mesai bitimine kadar Adli sicil kaydı, 2 fotoğraf, nüfus kayıt örneği ve ikametgah belgesi ile birlikte Kaymakam Kemal Bey Mahallesi’nde bulunan Sulama Taahhüt Eğitim Turizm Gıda Hizmet Ticaret ve Sanayi LTD.ŞTİ’ye gidiniz.