İş Bankası personel alımı başladı: İşte aranan şartlar

24 Temmuz 2021 - 21:42

İş Bankası personel alımı başladı: İşte aranan şartlar

İş Bankası personel alımı başladı: İşte aranan şartlar
Son Güncelleme :

18 Temmuz 2021 - 10:23

Türkiye'nin en köklü bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası, bünyesine yeni çalışma arkadaşları katabilmek için önceki gün bir ilan açarak, müfettiş yardımcısı kadrosuna alım olacağını duyurdu. İş Bankası personel alımı için başvurular sürüyor. Başvurusu kabul edilen adaylar arasında 5 Eylül 2021 tarihinde kendi sınavını yapacak olan İş Bankası'na iş başvurusu yapmak için adaylar bilgi almak istiyor. Kurum başvuru şartları ve tarihi ile ilgili beklenen açıklamayı yaptı. Banka iş ilanları arayanlara güzel haber geldi.

6 Temmuz 2021'de başlayan İş Bankası personel alımı başvuruları sürüyor. Kurum başvuruların 29 Ağustos 2021 Pazar gününe kadar devam edeceğini açıkladı. Şartları karşılayan personeller arasında yapılacak sınav konuları da İş Bankası tarafından bildirilmiş durumda.

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Kurumun müfettiş yardımcısı kadrosuna yapacağı alımlarda aradığı şartlar şu şekilde;

5 Eylül 2021 tarihine kadar 30 yaşını doldurmamış olmak, Üniversitelerin bazı lisans bölümlerinden (haberin en altında ilgili bölümler verilecektir) mezun olmak, İngilizce veya Almanca veya Fransızca dillerinden en az 1 tanesini çok iyi bilmek. Bankanın yaptığı sınavların herhangi birinin Değerlendirme Merkezi aktiviteleri veya mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak ve daha önce yapılan Müfettiş Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak.

Ayrıca T.C. Vatandaşı olmak, sicili temiz olmak, kamu haklarından yoksun olmamak ve erkek adaylar için askerlik yapmış veya muaf olmak, sağlık sorunu olmamak gibi şartlar da aranıyor.

Tüm bu şartları karşılayan adaylar başvuru yapabilir.

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

29 Ağustos'a kadar sürecek olan başvurular;

Loading...

https://cv.isbank.com.tr/

internet sitesinden yapılacak. Siteye girdikten sonra şimdiye kadar üye olmadıysanız üye olmanız gerekmektedir. Ardından sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurarak sınav için başvuru yapabilirsiniz.

İŞ BANKASI BAŞVURU SONUÇLARI DUYURULDUĞUNDA BU SAYFADAN DA DUYURACAĞIZ-TIKLA-TAKİP ET-KAÇIRMA

Sınav için aşamalar şu şekilde belirtilmiş durumda;

Sınava başvuru yapabilecek bölümler;