e-Okul VBS giriş nasıl yapılır? | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

26 Eylül 2020 - 01:47

e-Okul VBS giriş nasıl yapılır? e-Okul ana ekranı

e-Okul VBS giriş nasıl yapılır? e-Okul ana ekranı
Son Güncelleme :

30 Nisan 2019 - 11:01

276 görüntülenme

e-Okul öğrenci ve veli girişi olarak da bilinen e-Okul VBS ile, öğrenci ve velilerin sisteme girilen verileri kolayca görmesini sağlıyor. Öğrenciler ve veliler e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi sayesinde bilgileri kolayca edinebiliyor. e-Okul VBS Girişi ile birlikte not görüntüleme, devamsızlık öğrenme ve sınav başvuru durumları başta olmak üzere pek çok bilgiye ulaşılabiliyor.

e-Okul öğrenci girişi sayesinde öğrenciler ve velileri, çocuklarının okuldaki son durumları ile ilgili pek çok bilgiyi anında öğrenebiliyor. Çocukların devamsızlık bilgisi, sınavdan aldıkları notlar, sınavlara başvuruları başta olmak üzere pek çok bilgi doğrudan e-Okul VBS sisteminde görülüyor.

E-OKUL VBS GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

Uzun zamandır velilerin ve öğrencilerin hizmetinde olan e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi, kurulduğu 2009 yılından beri e-Okul sistemi üzerinden faaliyetini sürdürüyor. Bu süreçte öğrencilerin ve velilerin başucu kılavuzu haline gelen e-Okul VBS, okul ile ailenin irtibatını okula gitmeye gerek kalmadan doğrudan sağlıyor.

e-Okul VBS, okul yönetiminin ve öğretmenlerinin sisteme girdiği verileri veli ve öğrencilerin doğrudan görmesini sağlıyor.

e-Okul VBS sistemine giriş yapabilmek için;

E-OKUL GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yukarıda verdiğimiz linke tıklayın. Ardından açılan ekrandan sağ kısımdaki Veli Bilgilendirme Sistemi kısmına tıklayınız. Öğrenci T.C. Kimlik Numarası, Öğrenci okul numarası ve sistemin otomatik verdiği ‘Resimdeki Rakamları’ girdikten sonra Giriş tuşuna basınız.

Maksat İstihdam