Bugün İstanbul Mitingi'nde EYT müjdesi mi verilecek? | Maksat İstihdamMaksat İstihdam

30 Eylül 2020 - 04:47

Bugün İstanbul Mitingi’nde EYT müjdesi mi verilecek?

Bugün İstanbul Mitingi’nde EYT müjdesi mi verilecek?
Son Güncelleme :

24 Mart 2019 - 14:42

1.530 görüntülenme

Cumhur İttifakı bugün İstanbul Yenikapı’da büyük bir miting yapacak. Seçim öncesinin en büyük mitingi olacak bu organizasyonda bir de vatandaşlara sürpriz açıklanacağı söylentisi dolaşıyor. Sürpriz için en büyük aday ise elbette EYT oldu.

Bugün yapılacak miting Ak Parti ve MHP’nin kurduğu Cumhur İttifakı’nın ortak mitingi olacak. Mitingde önce Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ardından Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bir konuşma yapacak.

Son dönemde zam konusu ile taşeronlar, 3600 ek gösterge konusu ile memurlar, ikramiye konusu ile emekliler bu mitinglerde veya sonrasında müjdeler aldı. 31 Mart Yerel Seçim öncesi en büyük açıklardan biri ise Emeklilikte Yaşa Takılanlar konusunda yaşanıyor. Onlarca miting ve gösteriye yüz binlerce katılım olmasına rağmen henüz herhangi bir EYT yasası müjdesi gelmedi.

BUGÜN SÜRPRİZ EYT Mİ?

Yenikapı’da yapılacak miting öncesi dolaşan söylentilere göre mitingde vatandaşlara büyük bir müjde verilecek. Fakat müjdenin ne olacağı ile ilgili bir bilgi yok. Pek çok meslek ve gelir grubu müjde duyarken, EYT’liler de büyük bir beklenti içine girdi.

Yeni müjde EYT mi? sorusu bir kaç saat içinde netleşecek. Biz de Maksat İstihdam ailesi olarak konunun takipçisi olacağız.

Maksat İstihdam