5 Nisan'da Maraşlı neden yok? Maraşlı dizisi bitti mi?

10 Nisan 2021 - 01:57

5 Nisan'da Maraşlı neden yok? Maraşlı dizisi bitti mi?

5 Nisan'da Maraşlı neden yok? Maraşlı dizisi bitti mi?
Son Güncelleme :

03 Nisan 2021 - 18:38

Türkiye'nin en çok takip edilen dizilerinden biri olan Maraşlı'dan şok bir haber geldi. ATV'nin fenomen dizilerinden biri olan Maraşlı, 11 Ocak 2021 tarihinde ilk bölümünü yaptıktan sonra her Pazartesi izleyiciyi ekran karşısına kilitlemeyi başarıyor. Başrollerini Alina Boz ve Burak Demir'in paylaştığı Maraşlı'nın bir sonraki bölümü olan 5 Nisan bölümü, yani 13. bölümü ekranlara gelmeyecek. Bunun üzerine dizinin severleri Maraşlı bitti mi? sorusuna yanıt arayamaya başladı. Maraşlı 13. bölümü neden yok?

Konuya dair ATV'den gelen açıklamaya göre 5 Nisan Pazartesi gönü dizinin 13.bölümü değil, özel bir bölümü ekranlara gelecek. Bu nedenle 13. bölüm yayınlamayacak.

MARAŞLI 5 NİSAN'DA NEDEN YOK? FİNAL Mİ YAPTI?

Dizinin yapımcılarından gelen açıklamaya göre bu bir final değil. Bunun nedeni dizinin bitmesi değil, Koronavirüs nedeniyle çekimlerin aksaması. Yani dizi 1 haftalık geçici bir ara vermiş durumda. 5 Nisan bölümü yerine eski bölümlerinden derleme bir özel bölüm ekranlara gelecek.

MARAŞLI 13.BÖLÜM NE ZAMAN?

Maraşlı'nın 13.bölümü bir haftalık aranın ardından 12 Nisan Pazartesi günü yeniden ekranlarda olacak.

MARAŞLI DİZİSİNİN KONUSU

Mahur ve Maraşlı adlı iki karakterin aşk hikayesini anlatan dizide Maraşlı karakteri eski bir Özel Kuvvetler askeridir. Maraşlı dizide emekliliği sonrası kendisine bir sahaf açmış ve kızı Zeliş'in hastalığı ile ilgilenmektedir. Mahur istemeden bir olaya karışık ve onu bu olaydan Maraşlı kurtarır. Mahur, ülkenin en zengin isimlerinden birinin kızıdır.

Mahur'ın hayatının tehlikede olması üzerine kaderleri birleşen Mahur ve Maraşlı'nın bu güzel hikayesi her Pazartesi ATV ekranlarında saat 20.00'da ekrana gelmektedir. Dizi ilk 12 bölüm itibari ile en çok izlenenler arasında yer almıştır.

Maraşlı dizisinin kadrosu;

Burak Deniz - Celâl Kün (Maraşlı)

Alina Boz - Mahur Türel

Serhat Kılıç - Necati Türel

Kerem Atabeyoğlu - Aziz Türel

Rojda Demirer - Firuzan Türel

Saygın Soysal - Savaş Yıldırım

Yahya Çelebi - Suat

Cemil Büyükdöğerli - İlhan Türel

Melis İşiten - Dilşad Türel

Hakan Altıner - Müdür

Cihan Yenici - Ozan

Cengiz Sezgin - Sadık

Nesrin Yılmaz - Nuran

Türkü Su Demirel - Behiye

Bedriye Rosa Çelik Zeliş

Nihal Dinçel - Şirin Hanım

Mert Ateş - Oğuz Türel

Sinem Akyol - Hilal

Neslihan Acar - Sedef

Gizem Kala - Ecem